"Търси Се" Истински Кашкавал И Сиренце......

  • 70 438
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
 Заветната ми Цел за пускането на  тази тема е че съм решила да обявя воина на мафиотити завзели пазара в Млената Промишленост,омръзна ми след всяка покупка на сирене или кашкавал да заминават на боклука.....затова нека да подкрепим малцината частници  които все още приготвят и продават истински продукти.нека се включат всички които имат идеа от къде могем да си ги набавим,и да се насладим на онзи вкус които все още помним

# 1
  • София
  • Мнения: 485
Аз купувам от Колперативния пазар в Люлин от една мандричка (до маслините) на едно село.Винаги има опашка кашкавала е съпер.Има и едно магазинче Едрина пак на колператето,кашкавала  на Ралица и на Годеч супер е също .

# 2
  • Мнения: 668
....да добавим нещо и за истинското масалце от онова време...

# 3
  • Мнения: 5 173
Вкъщи купуваме само сирене Съединение, вкусът му е точно кАто на сиренето от детството ми.

# 4
  • Мнения: 2 216
Масло купувам само на Домлян

# 5
  • Мнения: 4 155
В халите  има един шанд за сирене и кашкавал. Много е хубаво. Не помня коя е фирмата, но се намира в дъното на първия етаж.

# 6
  • Мнения: 0
В халите  има един шанд за сирене и кашкавал. Много е хубаво. Не помня коя е фирмата, но се намира в дъното на първия етаж.

Масло и кашкавал от истинско прясно мляко с добро качество купуваме на мандра златоград. Сирене обаче не правят.

# 7
  • Мнения: 805
От фирменият магазин на мандра Равногор - на цар Борис III.

# 8
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ще следя за препоръки в района на Пловдив.

Какво ми е мнението за продуктите на "Елит"? (имат и фирмен магазин, уж имали собствена ферма и т.н., но ми се ще някой с конкретни впечатления да се включи).

# 9
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Млекопродавница на Добрев-сирене,мляко,кашкавал и масло-страхотни.  chef

# 10
  • У дома !
  • Мнения: 700
Преди няколко дни и аз намерих съвсем случайно едно малко магазинче само за млечни продукти от мандра.Продават краве,козе и овче сирене.Най-скъпото беше 7.90лв за кг.Имаха и мандраджийско масло,кашкавал......всичко е насипно....нищо не е вакумирано.
Магазина се намира на улица Ейрусалим в кв Младост 1 в близост до спирката на тролей номер 5,след като завие от локалното. Пред магазинчето има малка детска площадка с три люлки,а на покрива има дървена мелничка,но щях да го подмина ,не се забелязва много,защото е между един паркинг и магазин be fit....добре,че сина ми пожела да го люлям на люлките и го видях.......не съм пробвала нищо все още за да кажа да ли са хубави Naughty

# 11
  • France
  • Мнения: 726
Повече от 1 год. купувам само масло, сирене, кашкавал и катък "Драгоданово".

# 12
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз купувам от Колперативния пазар в Люлин от една мандричка (до маслините) на едно село.Винаги има опашка кашкавала е съпер.Има и едно магазинче Едрина пак на колператето,кашкавала  на Ралица и на Годеч супер е също .

Къде точно се намира това? Не знам къде са маслините  Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 485
По средата на Колператето има павилиончета ,продават риба ,после маслини,завиваш на маслините в ляво и второто или третото павилионче пише кашкавал и сирене село Алдемировци .

# 14
  • Мнения: 919

Кооперативен пазар идва от думата кооператив. Иначе много ценна информация даваш. Едно голямо благодаря! Ще се възползвам. И за да ти върна жеста - казвам ти как се пише думата - да не ти се подиграват.

Общи условия

Активация на акаунт