"Търси Се" Истински Кашкавал И Сиренце......

  • 70 471
  • 132
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Ще следя за препоръки в района на Пловдив.

http://plovdivfoodcoop.alle.bg/
http://www.facebook.com/groups/216666471684630/

и таблицата за поръчки.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhsbovaoNKradGdUeVd … SzRpUzZWOUE#gid=0

От два месеца май  взимам само от тук сирене, кашкавал, масло, мляко.

# 31
  • Мнения: 2
мога да помогна в тая насока но само за сирене и кашкавал щото млякото докато ми го пратят и дойдат хора да си го вземат ще прокисне а и няма къде да се държи иначе беше последно на 0.70 лв литъра,иначе сиренето е 7 лв а кашкавала е 9.50 лв няма количества за зареждане на магазини не могат да направят толкова,кашкавала е пълномаслен не му взимат маслото а сиренето си е като от едно време буквално,в кв Младост съм.

# 32
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Благодаря на Краси!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 289
Аз си купувам на Съединение, моя приятелка е от там и при гостуване на родителите й го пробвах за първи път, а баща й ми каза, че в тяхната мандра всичко се прави както трябва. Другото, което ми харесва е гръцката фета от Лидл, но излиза доста скъпо (400 гр. са 7,50 лв.). И не на последно място - Храна от класа. Мъжът ми се пробва да работи при тях, изкара 2 дни само, но все пак успях да им пробвам продуктите, много ми харесаха. Неудобното е, че има 4-5 магазина в цяла София, където се продават и за едното сирене, не бих се разкарвала.

# 34
  • Мнения: 164
Аз си купувам на Съединение, моя приятелка е от там и при гостуване на родителите й го пробвах за първи път, а баща й ми каза, че в тяхната мандра всичко се прави както трябва.
Peace  в тази мандра работят изцяло и единствено с мляко . И наистина всичко си е както си трябва. На мен ми е любимото сирене.

# 35
  • Мнения: 166
Аз си купувам на Съединение, моя приятелка е от там и при гостуване на родителите й го пробвах за първи път, а баща й ми каза, че в тяхната мандра всичко се прави както трябва.
Peace  в тази мандра работят изцяло и единствено с мляко . И наистина всичко си е както си трябва. На мен ми е любимото сирене.

А има ли го в София и в кои магазини?

# 36
  • Viena
  • Мнения: 3 588
Аз съм толкова доволна,че вече точно до нас направиха Млекарница на Добрев,че вече спрях  търсенето на тези продукти.  chef bowuu

# 37
  • Мнения: 2
JANNA 777 погледни моля те в тоя списък на 32 позиция плъзни на долу и прочети кой е на това място и после се радвай,найстина не ви се вярва че всичко направено от големи вериги и за масовият потребител е менте и боклук,аз съм на това мнение отдавна.

http://zdrave.log.bg/article.php?article_id=19940

# 38
  • Мнения: 4 841
За Сирма Приста имам вътрешна информация, че използват не млечни суровини за руския пазар (износ) поради желанието на клиента.
Иначе знам, че продуктите им (сирене и кашкавал) са натурални. Проблемът е че са ми много далеко фирмените им магазини, а цената на продуктите им в Кауфланд е  ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
За Сирма Приста имам вътрешна информация, че използват не млечни суровини за руския пазар (износ) поради желанието на клиента.
Иначе знам, че продуктите им (сирене и кашкавал) са натурални. Проблемът е че са ми много далеко фирмените им магазини, а цената на продуктите им в Кауфланд е  ooooh!

Точно на тази фирма купих кашкавал от Кауфланд преди 2 дни. Няма ядене  Sick Отвратителен е меко казано. Кисел, горчив, недозрял...думи нямам. Само парите си дадох за пореден път.

# 40
  • Мнения: 4 841
Аз съм останала с впечатление, че там кашкавала е хубав на партиди. В смисъл случвала съм мек и мазен кашкавал, но никога такъв какъвто ти описваш.

# 41
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз съм останала с впечатление, че там кашкавала е хубав на партиди. В смисъл случвала съм мек и мазен кашкавал, но никога такъв какъвто ти описваш.

Явно съм карък, какво да ти кажа. По-гаден кашкавал скоро не бях яла.
Дори на Пършевица е по-добре.

# 42
  • Мнения: 4 841
Аз съм останала с впечатление, че там кашкавала е хубав на партиди. В смисъл случвала съм мек и мазен кашкавал, но никога такъв какъвто ти описваш.

Явно съм карък, какво да ти кажа. По-гаден кашкавал скоро не бях яла.
Дори на Пършевица е по-добре.

А защо спряха сиренето Пършевица в Кауфланд, някой знае ли? Бях купила от Била обаче  Sick

# 43
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз съм останала с впечатление, че там кашкавала е хубав на партиди. В смисъл случвала съм мек и мазен кашкавал, но никога такъв какъвто ти описваш.

Явно съм карък, какво да ти кажа. По-гаден кашкавал скоро не бях яла.
Дори на Пършевица е по-добре.

А защо спряха сиренето Пършевица в Кауфланд, някой знае ли? Бях купила от Била обаче  Sick

Това вече не знам. Аз от две години купувам само синя "Елена".

# 44
  • Мнения: 4 841
Аз честно казано сирене не обичам, обаче кашкавал паниран си хапвам. Но за детето ми (което явно обича сирене) гледам да вземам качествен продукт. Ще взема да я пробвам тази синя Елена. Пакетирано ли е това сирене или си е в охладената витрина?

Общи условия

Активация на акаунт