Любими приказни герои - какво се харесва най-много на децата ни?

  • 11 857
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 255
От тук съм свалила сериите  Wink
В момента ги сиидвам  Peace

# 31
  • Мнения: 678
КаНиМа,заповядайте в нашето царство/малка част от него/
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=351238

# 32
  • София
  • Мнения: 614
Ние почнахме с Бейби Айнщайн, след като за няколко месеца научи "наизуст" 13 серии, минахме на Чебурашка и крокодила Гена и сега това е големият хит в къщи. За съжаление не мога да дам линк, защото го няма никъде из торентите. Много се радва на Том и Джери, но избягвам да го пускам все още.  Предвид крехката възраст на дъщеря ми, все още няма любими герои от приказките  Peace

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 00:05 от Цецето

# 33
  • Мнения: 2 587
Бамби,Маугли,"многото кученца"(101 далматинци) и  Ноч от Корабукрошенците.

# 34
  • Мнения: 346
Пепито, малката си е като герой от Голямата гора Simple Smile Всичките й приятели са около нея, а тя е така щастлива Hug Пликът на леглото - това памперси ли са, не съм виждала такива newsm78

Цецето, у дома много се гледа напоследък "Вълчо" от Ну, Зайец, погоди. Ти откъде намери Чебурашка и Крокодила Гена - не съм ги виждала на дискове (заекът и вълкът ги гледаме така или понякога на компа от YouTube). И какво е това филмче "Бейби Айнщайн", не съм го чувала newsm78

# 35
  • Мнения: 5 255
И какво е това филмче "Бейби Айнщайн", не съм го чувала newsm78
Цък
В темата за торентите има линкове за сваляне на филмчето  Wink

# 36
  • Мнения: 5 401
В момента всеобщ любимец вкъщи е Франклин, като особено се тачат книжките, в които сестричката му Хариет е още бебе.  Simple Smile Имаме към 20-тина книжки, но ТВ сериал не зная по кой канал се излъчва и кога.  newsm78

Слава Богу, Бучкозавъра вече израстна манията си към "Трите прасенца", но освен обвързаността му към Франклин, настъпва голям интерес към една анлглийска поредица с кученцето Спот, издание на Оксфорд център. Та, учим английски.  Blush

# 37
  • Мнения: 5 255
...но ТВ сериал не зная по кой канал се излъчва и кога.  newsm78
Сериите, които гледаме са с логото на Евроком, но незнам дали в момента се излъчват  newsm78
В темата за торентите има линкове за сваляне  Wink

# 38
  • Мнения: 5 401
mam@, благодаря ти, но няма да се възползвам.  Hug У дома нямаме компютър съвсем нарочно (аман от офисна работа за вкъщи), а и рядко се застояваме пред ТВ-то.

# 39
  • Мнения: 958
4 филмчета се гледат в къщи, основните герои се
Симба
Бамби
Мечо Пух
И Съли и Майк, от Таласъми ООД.
Друго ен признава, по-лошото е че ме кара и да и ги рисувам, а аз съм един талант...

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И ние започнахме с Бейби Айнщайн,минахме през Мечо Пух,Франклин,Грижовните мечета,Том и Джери,Ягодов сладкиш..................сега сме на вълна Малките Понита.Но определено фаворити си остават Грижовните мечета и Понитата.

# 41
  • Мнения: 2 047
  Първо беше Маккуин светкавицата, а сега е Франклин. За съжаление глезотийките с Франклин по нашите пазари се ограничават с книжки и плюшена играчка. Междувременно след отлива от Маккуин се опитах да я насоча към нещо по-дамско и разпространено, но уви, не стана.

# 42
  • Мнения: 284
На малката ми дъщеря в момента любими са:Мики Маус,Мечо Пух,Ягодов Сладкиш , а от скоро и Стефани от "Мързел град".
На голямата ми дъщеря-русалките от Н2О.

# 43
  • София
  • Мнения: 376
ПРи нас фаворити са Том и Джери, Ну погоди и Барбароните. Въртят се непрестанно едно след друго. От скоро сме и на Мадагаскар и Цар Лъв. Минахме през Пчеличката Мая, Мики Маус и Плодчетата  Laughing

# 44
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
На периоди сме.
Но засега броя на любимците е стравнително ограничен - малките понита, Франклин, Мечо Пух.

Общи условия

Активация на акаунт