Ясла

  • 1 387
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Аз - не се чувствах добре, не ми се разделяше с нея, гледах я 3г. и 1 месец и бях свикнала.

Детето - много искаше да ходи, затова я записах, от първия ден ходи с огромно желание, не е изживявала стрес.

Успех утре! Hug

# 16
  • Мнения: 10
аз пуснах моя син на 1,9 .Беше ми много мъчно притеснявах се да ли е ял, спал да ли му дават вода.Но иначе много ми боледуваше една седмица ходи, една почива беше ми писнало.Отначало много ревеше но постепенно свикна и сега си ходи без проблем.

# 17
  • Мнения: 266
Здравейте маминки!
Всичко мина много леко.Събудих Жоро и му казах,че отива в градинката да играе,той много се зарадва,макар,че не му се ставаше от топлото легло.Тръгнахме ,а той ме порази със спокойствието си,но и аз бях сложила една усмивка на лицето Simple Smile.На влизане в стаята,каза на дядо си''ЧАО ДЕДЕ''.Влезе отиде при няколко дечица и ми каза ''чао мамо'',а аз изглеждах ето така Shocked Shocked Shocked Shocked.Казах му ''чао ''с усмивка,и тръгнах ,не чух никакъв плач.Сега всичко ми се е свило,но се чувствам горда мама,на един голям мъж Laughing Laughing Laughing.
Момичета много ви бладодаря за съветите,много ми помогнахте Hug  bouquet  bouquet Hug

# 18
  • Мнения: 179
 Само така  Grinning... Много е вероятно в другите дни да започне да плаче, когато го оставяш ( дано при вас не е така). Днес му е едва първи ден и той не знае, че няма да те има през целия ден, че там има правила и т.н. Често децата се "осъзнават" след няколко дни. Пак се надявам при вас да не е така, но искам да ти кажа да не се отчайваш, а да запазиш този си дух. Обясни му, че той е вече голям и не може като бебетата по цял ден да е с мама. Вдъхни му кураж и самочувствие. Постепенно детенце ще свикне. Само ви желая здраве  Hug .
 А колкото до твоя стрес- ти просто си майка и той е неизбежен. Но свиквай с раздялата, тепърва се започва... Аз бях избрала горе-долу този период от годината за тръгване на ясла, и си запълвах времето с пролетно почистване  Laughing. Ако това ще ти помогне- хайде захващай се... Peace

Общи условия

Активация на акаунт