Първокласници (n-та тема)

  • 30 299
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз получих картичка.
Александра 2 седмици не беше на училище, двете със сестра й изкараха грип с много висока температура. Вече са добре и утре тръгват на училище и ДГ.

# 16
  • Мнения: 7 263
Днес явно е денят на картичките  Heart Eyes
И аз получих пракрасна - собственоръчно нарисувана и надписана. Без нито една грешка, че даже беше и сравнително красиво надписана Flutter Flutter Flutter

Гриповете се надявам да сме ги прогонили, но днес баткото ни се върна от ските на един крак с разтегнати коленни връзки  Sad, затова не ми е много чак празнично, но пък важното е че само с това се е разминал.

# 17
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Ан Мари много благодаря  bouquet

# 18
  • Мнения: 832
Честит празник девойки Simple Smile

Дияна е толкова зле, че забрави за празник и за всичко. Джони я облече и отидоха до спешното. Аз си мислех в Токуда да я заведа. Ще й спестя у-щето утре... и ще видим докога.
Уж само гърло я боли, но е с темп. над 38.
Дано опазим дребният.

явно е вирус моите и двамата са със същите симптоми...дано бързо минава и да оздарвявате
ние утре ше ходим на д-р и май ще пропуснем училището, път вторник е рожденичка и не знам как ще го преживее ако не ходи

# 19
  • София
  • Мнения: 39 762
Диянка и тати ми бяха купили цветя Simple Smile Дияна ми ги връчва, с леко хрипкав глас. Не й е паднал много гласа, но сигурно ще хрипти.
Явно е вирус някакъв.
Но цял ден продължава да поддържа темп.

Лени, знам как боли това Sad Щом не си писала, явно е по-лека форма. Защото... при някои се налага скалпел.
Говори с добър ортопед. Мен навремето ме изгониха от Пирогов, защото било само "разтегнато". А един друг лекар след време ми каза, че е трябвало да ме гипсират. Много дълго време си влачих последиците. Почти 3г ме болеше крака. Имах стази, които слизаха надолу към глезена. Сега ако стоя много дълго време права ми "блокира" коляното и трябва да го изпуквам наляво и надясно.
Кошмарно е.
На ски се потроших Simple Smile

# 20
# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Цоп и аз. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 109
АЗ СЪМ много щастлива- в занималнята са извикали ретрофото и са им направили страхотни снимки,аз отивах да нося нещо с малката-  директорката вика- я ми го дай за малко това сладур4е - не каза за какво- качи се на 2 етаж и след 15 мин ми я върнаха,а на снимката са по рокли- демек са ги събличали....Wink как да кача тук снимките ??????страхотни саааа

# 23
  • Мнения: 301
Здравейте и от мен!
И аз да се похваля моя подарък беше CD украсен като цвете от гланцово блокче .А на диска госпожата се е постарала и е направила презентация на децата как работят в клас ,как пишат на дъската "Обичам те мамо!"Всички снимки украсени с цветя .
А децата са направили украсата на диска и собственоръчна картичка надписана от тях
Много се зарадвах.
Презентазията е много красиво и нежно направена !

# 24
  • Мнения: 7 263
AnMary не е гипсиран. С превръзка е. Дано наистина няма много сериозни последици, че той си е спортна натура по принцип  Sad Sad
Zuzy много готин подарък си получила!

# 25
  • София
  • Мнения: 39 762
Лених направи консултация с ортопед. На мен май даже и превръзка не ми бяха сложили. Не помня вече.
Направих един въргал по пистата, но на следващата зима се качих на Тодорка Simple Smile Бяхме заедно с един приятел, който имаше операция на минискуса. 2мата седяхме в ТУ, в два фотьойла, единият разправя "виж колко си изправих крака", другия се радвам "виж колко го сгънах".
При добра рехабитилитация ще мине и ще забрави.

Ние се успах ме за ДКЦто Sad

# 26
  • Мнения: 2 716
Моят подарък беше снимка с картонена рамка с котета. Тайно (ама наистина) от мен направена.
И порцеланови кукли. Галя ме пита в продължение на една седмица кое от витрината най-много ми харесва. И аз харесах тия кукли. Тя продължи да пита коя точно. Казах, че и двете. И тя ми купила и двете  Blush

Бързо оздравяване на децата  Hug

# 27
  • Мнения: 57
Аз също получих собственоръчно направена апликирана картичка "Цветен дъжд".Понеже баба му ни беше на гости,Пламен поискал още една картичка,оцветил я и така изненада и баба си.Миналата седмица пък ми купил  цветен маркер/ аз ги ползвам в промишлени количества докато уча/,много мило ми стана.
Скорошно оздравяване на всички.

# 28
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте и честит празник (на патерица) на всички дами във форума!
Дъщеря ми ще бъде първи клас тази година и още не сме избрали училище. Търся мнения за училищата в Лозенец. Насочила съм се към 122-ро. Някой може ли да даде мнение за това и другите училища в квартала, за преподавателите и т.н.
Ще съм благодарна за всякакви полезни съвети свързани с "предпървокласната треска", която ме е разтресла  ooooh!

Предварително благодаря на всички отзовали се!!!   bouquet

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 В Лозенец има мнооооого училища,кои конкретно те интересуват?

Общи условия

Активация на акаунт