Колко време след аборт забременяхте и веднага ли се получи

  • 22 028
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Лекаря ми препоръча да изчакам поне 3-4 месеца, за да е по-стабилна бременността ми . Изчаках и се получи.

# 16
  • Мнения: 84
Изчакахме 3-4 месеца и от пак толкова опитваме, но още няма резултат.

# 17
  • Мнения: 253
Ами ние изчакахме 3 месеца,но стана на 4месец.Желая на всички ви скоро бебе  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 243
След аборта изчакахме 3м почхнахме с бебеправенето но забременнях чак след 1г Peace

# 19
и аз преживях мисед на 16.01.2009  бях в 12 сед лекаря каза 4 месеца но се консултирах с друг които бе6е категори4ен 4е триабва да подновим бебепраженето след 3 месетц за6тото тогава организма на жената бил наи подготвен за ново бебе успех на всички

# 20
  • София
  • Мнения: 1 775
bibi_pk обясни ли ти нещо повече лекаря защо след трите месеца е най-добре? Питам, защото моя мисед беше на 10.12.2008г. и очаквам на преглед във вторник да ми дадат вече зелена светлина Praynig

# 21
  • Мнения: 12
А казват ,че след аборт по лесно забременяваш Thinking.....

# 22
  • Мнения: 62
Моят беше на 30.10.2008.Лекарката ни посъветва да изчакаме 3 месеца.Преди месец бях на преглед и я попитах можем ли да започваме и тя каза че няма никаква пречка.И така от февруари правим опити,та дано този месец не ми дойде,както и на всички вас които не искате да ви идва и да си се похвалим с 2 чертички Simple Smile

# 23
  • Мнения: 344
Такъв кюретаж ми бяха дръпнали , та кървях половин година Cry.Последва противозачатъчни и като се оправиха нещата след година и половина от първия опит забременях.Но при всеки организъм е мноооого различно.

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Такъв кюретаж ми бяха дръпнали , та кървях половин година Cry.Последва противозачатъчни и като се оправиха нещата след година и половина от първия опит забременях.Но при всеки организъм е мноооого различно.
   И при мен беше така след първия.  Cry Имах чувството че са ме съдрали. Касапска история.  #2gunfire  После и аз пих противозачатъчни и година и 2 месеца след първия, забременях. Бремеността беше неуспешна. Последва втори кюртаж, след който изчаках 6 месеца, започнахме да правим бебок и на 3-я забременях. Успех!!!

п.п. ЛОЛИ, моят син също се казва МИТКО. Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 969
На 4-ия месец забременях. Изчакахме трите месеца, но после трябваше да изчистя гъбички и след първия сериозен месец на бебеправене резултата е налице.
Желая ти успех  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 406
А казват ,че след аборт по лесно забременяваш Thinking.....
И на мен така ми каза моят лекар и ми изписа противозачатъчни да ги пия три месеца след кмюртажа,но 6 месеца след него още не съм забременяла,так че е различно.

# 27
  • Мнения: 117
Вече 10 месеца след аборта правим опити, но все още без успех. Пазихме се 3 месеца.

# 28
  • Мнения: 112
казха ни да изчакаме 6 месеца и тогава. Изчакахме и то стана след още 6 месеца. не се отайвайте щом е станало пак ще стане

# 29
  • Мнения: 234
Вече 10 месеца след аборта правим опити, но все още без успех. Пазихме се 3 месеца.
Не се притеснявай ще стане HugНе го мисли много.Всичко ще е наред.
Аз ще се пазя 6 м.
Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт