ПЛЕВЕН - 87

  • 17 868
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 196
cveteto_2009, не се притеснявай, идвай   Hug   За всеки е имало първи път   Mr. Green

# 16
  • плевен
  • Мнения: 644
Tina благодаря за поканата ще следя темата и може да се престраша да дойда Wink

# 17
  • Мнения: 22 433
cveteto_2009, добре дошла и от мен. ))) И можеш да кажеш няколко думи за себе си. )))

# 18
  • плевен
  • Мнения: 644
Благодаря за "гостоприемството" както се казва.Ами какво да разкажа-имам си момченце на 1 годинка и 3 дни вече,с мъж до себе си когото обичам и уважавам,много щастлива мама и обичана жена Simple Smile

# 19
  • Мнения: 498
Да се разпиша и аз в новата тема.
Днес бяхме с децата на рожден ден в Дисни мания,по-късно ще кача и снимки.Кирил беше костенурката нинджа,като се вкара в тази роля и побърка всички.Къде ли не се качва  Joy,скача,кълбета,абе лудница.Анито пък беше доста умерена за възможностите си Mr. GreenНаправо ме изненада.До сега не бях ходила там,харесвах много Дребосъчко защото беше идеално за малки дечица.
Нямам нищо против за пицарията,нали говорим за тази в 9-та?

# 20
  • София
  • Мнения: 9 860
И аз искам на пицария с вааас. Sad
Отказах се да ходя на срещата с люлинчанки...по много причини.
Дикси -тъжно ,тъжно,ама истина.

# 21
  • Мнения: 498
Не успях вчера да видя дъгата,който е снимал нека да пусне снимчици.Миленка четох,че Анатоли е снимал,пусни,ако са станали

# 22
  • Мнения: 5 278
Хей,Тина,и аз нямам нищо против малко хорца Simple Smile Даже мислех,че на предната среща ще има,ама не би Simple Smile Но нещо не виждам много желаещи Simple Smile
Цвете,а ти какво се притесняваш,никога няма да ни опознаеш добре докато не се видим на живо Simple Smile Кажи къде живееш,кой набор си и такива работи Wink
И да ви покажа моята любовчийка на сватбата Simple Smile
http://de4ica.multiply.com/video/item/35/tanc_s_godenika.avi

# 23
  • Мнения: 5 618
Честит празник и от мен, момичета! Бъдете живи и здрави, силни и нежни!
На мен пицария също ми звучи ок за срещата. cveteto_2009, и аз не познавах никого на първата среща, на която отидох, но си изкарах страхотно. Опитай и ще се убедиш. Wink
Валенце, много се разчувствах на това стихотворение. Доколкото си спомням Багряна се е развела с мъжа си и сина й е останал при баща си. Било й е много тежко.
И да ви се оплача - Митака ми е с температура 38,2. Sad Цял ден нищо му нямаше - игра, яде. И сега нищо не го боли, само дето му е студено. Дадохме панадол преди половин час, но Т се покачи на 38,5 вместо да спадне.Направо се чудя какво може да е. Преди месец точно се изшари, да не би да е някакво последствие от варицелата, не знам. Tired

# 24
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз съм сигурно една от малките майки ако мога така да се изразя-набор 88,живея на Сторгозия,но имаме апартамент и на центъра в който съм по цял ден с детето.Общо взето съм навсякъде WinkНезнам ще си помисля за тази среща но ако не сега обещавам на някоя следваща да се престраша Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 22 433
Джина, Ивайла е страхотна, като малка фея е. )))))

cveteto_2009, ти наистина си от младите мами, сестра ми е с една година по-малка от теб. ))))

kati_v, дано да е нещо моментно и бързо да се оправи.

# 26
  • Мнения: 189
cveteto_2009,добре дошла  bouquet.Тук е много весело и приятно.
Аз също съм една от "малките" майки-на 24 съм Laughing
Най-добрия начин да се опознаем,е да дойдеш на срещата.На моята първа форумска среща се притеснявах като ученичка на среща с ново гадже,но притесненията ми много бързо изчезнаха-беше много весело. Joy
Kati_v,бързо оздравяване на детенцето.
Какви хорца,момичета,аз съм с два леви крака ooooh!,като ходя на сватби и други културно-масови мероприятия много ми се танцува,ами пусти крачета не могат.Дано някой ден се науча.

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте.
И аз съм за, ходенето в Кантоната.Харесва ми там.
Аз съм на диета,но заради вас ще хапна една пица. Crazy
cveteto без притеснения и при нас е имало първи път.
Кати,бързо оздравяване,дано се разминете само с Т. Peace
Джина,изкефих се тотално на Ивчето. Laughing

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 973
Джина , Ивайла е страхотна сладурана ... и как го гледа, гледа и хоп целувка в устата...

И аз съм съгласна с предложението за пицария  Peace

# 29

Общи условия

Активация на акаунт