Когато много обичаш!

  • 9 712
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 12 670
Положението наистина е сериозно, но докато сама не се убедиш нищо няма да се получи. Това със споделянето някои го приема за любов. Аз не съм от тях.

# 91
  • Мнения: 10 633
А защо 5години си стоя на гъза.Аз съм 100% сигурна в това,че не е имало незнайна изневяра.
Ако за него нещата бяха сериозни,нямаше да ми казва къде работи тя,колко деца има ,от кога се виждат и т.н. и т.н.А защо точно сега,когато аз се промених и излязох от ролята жената домакиня и той пак го направи.И не мога да го убеда,че правя всичко за мен самата и за него.Всяка моя промяна е заради него.
Защото те е обвинявал, че ти кръшкаш и е решил поне да сте 1:1.
Но много ми е чудно защо ти е разказал за нея с подробности - ти ли искаше да се самоизмъчваш, знаейки всеки детайл или той искаше да си облекчи гузната съвест като си изпее всичко?

# 92
  • Мнения: 7
А защо 5години си стоя на гъза.Аз съм 100% сигурна в това,че не е имало незнайна изневяра.
Ако за него нещата бяха сериозни,нямаше да ми казва къде работи тя,колко деца има ,от кога се виждат и т.н. и т.н.А защо точно сега,когато аз се промених и излязох от ролята жената домакиня и той пак го направи.И не мога да го убеда,че правя всичко за мен самата и за него.Всяка моя промяна е заради него.
Точно това,че постоянно се стремиш да се променяш показва колко не вярваш на себе си и си мислиш,че като сменяш постоянно визията и гардероба си,така променяш и нещо в отношенията си.В крайна сметка всичките ти постове са с нотка на оправдание....Това няма да те доведе до вярното решение Embarassed

# 93
  • Мнения: 2 723
Добре де, защо продължавате да давате акъл,
като жената каза съвсем ясно, че е взела своето решение...
 Thinking

# 94
  • Мнения: 12 670
Добре де, защо продължавате да давате акъл,
като жената каза съвсем ясно, че е взела своето решение...
 Thinking


Предполагам като теб. Защото сме страдали и не искаме друг да минава по този път.

# 95
  • Мнения: 2 723
Предполагам като теб. Защото сме страдали и не искаме друг да минава по този път.

Аааааа, много мола, аз се отказах Stop
Казах каквото имам да казвам, ама при взето решение кво да говориш.
И на мен навремето ми даваха акъл, ама докато не си го изстрадах сама решението нищо не предприех...
Така че няма никакъв смисъл.

# 96
Просто го питах коя е и той ми разказа всичко без да питам повече.С първата беше същото-знаех къде живее,знаех телефона и знаех всичко.Той ми споделя всичко и не знам защо-в някои случаи знае,че това ми е болната тема и се опитва да ме дразни.Не знам-може и да си въобразявам някои неща.
Вижте момичета,моите проблеми са зародени още в детството.Да кажа,че детство не съм имала,няма да обяснявам с подробности как съм живяла-цял живот ми е повтаряно,че за нищо не ставам и т.н.Тъпкана съм психически дълго време,от 12годишна съм на успокоителни.Когато навърших пълнолетие реших,че ще се махна от този живот и се махнах.Съпругът ми беше първия с който се запознах след това,даде ми всичко,което аз нямах тези години и обич ,и топлина,и спокойствие, и всичко-той за мен беше моя спасител.Мислех,че ето живяла съм зле 18години,но ето сега е моето време да е прекрасен моя живот.Но не би...
Не ме съдете така жестоко,наистина съм дълбоко наранена и може би някои неща не искам да ги видя...надявам се нещата да се оправят независимо в каква насока и да изгрее слънце и на моята улица.Скапан живот...

Не не си променям постоянно външния вид...от детство имам проблеми и сега намерих начин как да ги реша.

# 97
  • Мнения: 10 633
Мила,
важното е да си щастлива и в мир със себе си. Във форума всеки може да си говори каквото иска, но ако останеш сама няма да ти гледа децата.
Всеки има различни представи за морал и праг на търпимост.
 Ако се грижи за вас, не те лишава финансово, емоционално и сексуално от нищо за сметка на любовницата си, и ако ТИ можеш да живееш с мислълта за случилото се - какво пък толкова.
Ще споделя и за себе си - мъжът ми не ми е изневерявал /или поне не знам/  - аз също дълго време се терзаех, че няма как мъжът ми да е 15г с мен и в един момент да не поиска да опита друго /знам, че и той си го мисли за мен/ , но вече  по-спокойно разсъждавам по темата. Ако е просто секс без чувства и държи на теб, мисля че не е болка за умиране при дълъг брак.
Даже скоро бях пускала тема "мислите ли,4е до края на живота си ще правите секс само с този партньор?"
Хубаво е , че си правиш равносметка за миналото и начинът, по който то ти се е отразило и на  брака. Но не задълбавай там. Просто прецени можеш ли да живееш с човек, който ти е изневерил 2 пъти и евентуално пак би го направил. Естествено заплаши го , бъди твърда, ако трябва през носа му го изкарай,за да разбере, че те е наранил и не би го търпяла повече. Ако не друго, поне следващия път ще е по-дискретен.

# 98
Да аз се промених коренно през изминалите месеци-не съм същия човек.Настроението ми е различно,гледам по друг начин на живота си изобщо.Показала съм,че няма да търпя,а тормоза който му наложих беше равносилен на този,,който той ме наложи.Щом ми каза,че се изморил.Не искам да го виждам как страда,но не искам и аз да страдам.Искам да съм с него,но искам и да променя нещо в отношенията ни,но не знам как  Sad Той е много силен характер и не подлежи на "дресировка".Искам нещо да си извоювам от цялата ситуация-а не знам какво-искам само едно,да престане с тези неща...за себе си не искам нищо  Cry

# 99
  • София
  • Мнения: 17 301
LemonDesi може би е права за назидателния тон, за което съжалявам.
Просто е тъжно да гледаш от страни и да виждаш нещата ясно и в същото време да знаеш, че нищо не можеш да направиш.
Депресия - ако ти се говори на лични за деца, нови връзки и т.н. - заповядай  Peace не ми се ще тук да си разнасям личните истории.

# 100
  • Мнения: 10 633
A питала ли си го как ще се почувства ако ти го направиш - ей, тъй без чувства, само за секса? Правила ли си си експеримент да го излъжеш, че си кръшкала, или да му дадеш повод за ревност?

# 101
Питала съм го как ще чувства той  ако е на мое място.Казва "не знам,не искам да си затормозявам мозъка с такива мисли в момента..." или в друг случай не казва нищо.
Правила съм опити да го провокирам,той не реагира по никакъв начин.Казва,че не ме ревнува,но не му вярвам,защото в други ситуации се показва.Много крие чувствата си,каквито и да са те и по някога аз просто не го разбирам.Казвал ми е,че много ме обича,но нарочно понякога ме държи на дистанция и такива работи.С голямо самочувствие и никога не показва дори и да съм го наранила и обидила,егото му не пада.После ще ми го върне десетократно психически,ама след време,но не показва защо.

# 102
  • Мнения: X
Добра си и му минава номера. Не те познавам, не знам що за човек си, но изглеждаш, че си добра, и че умееш да обичаш. Аз лично незнам къде е границата - м/у мачкането и себеуважението. Хората са различни. Някои си тръгват при първата изневяра, други приемат, че мъжа не е моногамен и продължават с него. Пожелавам ти повече оптимизъм и позитивно мислене. Щастието си там, някъде пред нас, вътре в нас, и то не зависи от един господин. Или от едно дете. Балансирани отношения с деца, съпруг, родители, приятели + лично време, това е рецептата.
Т.е. на всички казвам - разпределяне на яйцата в няколко кошници, не в една. Чували сте го тоя принцип, предполагам.

# 103
  • София
  • Мнения: 2 217
Просто има мъже, които изневеряват, независимо от обичта си към жените и има такива, които не изневеряват, дори и да имат обект, обзел жадно мислите им...Аз бих простила веднъж, но за повече....не съм сигурна

# 104
  • Мнения: 26
Много ми е тъжно за теб - Депресия  Cry
Преди мислех, че съм оперирана от всякакъв вид ревност. Сега вече знам какво е да те човърка нещо в теб. Да имаш едно  странно и гадно чувство в теб. Явно преди не съм обичала достатъчно и не съм изпитвала ревност, сега е друго, сега обичам до полуда човека до мен и честно да си призная - за мен той е всичко. Не искам да е така. Не искам да му дишам в шията някога се получава точно така. Ох, луда работа. Полагам усиля да се променя или поне да е умерено поведението ми, че да не се натрапва на половинката
Поставям се на твое място и ме обхваща ужас и паника. Да си призная нямам и най-малка идея как ще постъпя. Мога само да предполагам, но знам, че ако се случи ( моля се никога да не се случва)  ще съм толкова объркана колкото си ти.
 Винаги съм била силен характер, но... сега се чувствам толкова уязвима и ранима. Иска ми се да съм както преди.

 Надявам се да намериш сили в себе си и да продължиш напред. Много ще ти е трудно, но.... Пожелавам ти от сърце да бъдеш силна Депресия. Praynig

 Ако искаш да поговориш с някой ми пиши лично съобщение.

Общи условия

Активация на акаунт