Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Почти не се промениха, но пък аз нямах мляко така, че не съм критерий за масовия случай.

# 16
  • Мнения: 1 919
Да. Драстично се промениха и уголемиха... Crazy

Сега са си нормални, не се оплаквам... Sunglasses

аха и при мен така

# 17
  • Мнения: 683
Как беше при вас? И след като родихте останаха ли си големи?

Драстично се увеличиха, но няма лошо, върнаха си предишната форма 6 месеца, след като спрях да кърмя, кърмих 11 месеца.

# 18
  • Мнения: 367
Никога не съм очаквала такава драстична разлика - станаха просто огромни. Тъй като все още кърмя, размера намаля незначително. Свикнах с новата си гръдна обиколка, сега от новата бременност са много чувствителни, но все още са със същия размер.

# 19
  • Мнения: 202
Пораснаха,но не особено много.Аз по-принцип съм си с големички и може би затова.

# 20
  • Мнения: 153
Да много нараснаха. Сега направо са 4 пъти по големи, но още кърмя.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Чак драстично не,но доста наедряха.Сега са си както преди бременноста.
И при мен така  Peace

# 22
  • into the blue
  • Мнения: 771
Да,точно драстично беше при мен.
Няколко месеца след раждането си възвърнаха почти същата форма.   

# 23
  • Мнения: 2 818
Да, доста. След раждането станаха още по-големи от кърменето, но след месец-два бяха поносимо големи. След вече 2г кърмене са горе долу както преди да забременея, макар да кърмя често.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И при мен беше драстично. Peace След като отслабнеш ще се върнат старите форми.

# 25
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
не пораснаха много , а сега са си същия размер както преди да забременея Peace

# 26
  • Мнения: 1 354
При мен не е драстично,но доста наедряха,ще видим после дали ще се изпарят като balloon Grinning

# 27
  • Мнения: 400
Започнаха да наедряват едва средата на бременността.Сега са каквито бяха преди да забременея Simple Smile

# 28
  • Временно
  • Мнения: 788
Когато забременях нарастнаха незабележимо почти.На третия ден след раждането на сутринта се събудих все едно със силиконови гърди.Сега са същите като преди-невидими. Laughing

# 29
  • Мнения: 1 372
Не са наедрявали драстично, по скоро през цялата бременност бяха много твърди и непоносимо болезнени. Наедряха след като родих. Когато спрях да кърмя бяха като празни увиснали торби. Беше голям стрес за мен, но за щастие след 2 рия ми цикъл възвърнаха старата си форма и вид отпреди раждането.

Общи условия

Активация на акаунт