LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 018
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 745
Получих една олекотена (от поръчката с 2 и една калъфка!) !От 22.02. ми е поръчката,на 03.03. е тръгнала от там.Тежи 2,350кг. ,но е летяла със самолет! Rolling Eyes На 05.03.  е била тука!
Малко съм разочарована,защото мислех,че е поръчката от 10.02.,но .... Ще чакаме! Peace

emy_emy,аз съм поръчвала 86,но лятото малката беше към 76 и почти й беше малък!Умалени са доста според мен!Подарих го и няма как да ти дам размери! Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 1 745
ще ми каже ли някой р-р 86 на каква възраст отговаря

Малката в момента е на 1,6г. и й взимам 86!Даже има блузки,които са й къси!Висока е 82см.

# 122
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Някой получил ли е поръчка от 05.02 от митница  newsm12? питам, за да знам дали да ходя до митницата

# 123
  • Мнения: 389
Някой получил ли е поръчка от 05.02 от митница  newsm12? питам, за да знам дали да ходя до митницата
Joy  Ние 4акаме от Януари о6те,а ти се притеснява6 за февруарската.Ако си късметлийка може и да дойде>Аз се успокоих,4е поне тази от 21.01 си я взех,другите ги 4акам на татък....

# 124
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
az ve4e si mislia 4e moi ot 24.01 niama da doide pratih emeil  no otgovo niama.

# 125
  • София-Младост
  • Мнения: 23 356
Аз я имам, но май беше н.40, в момента не мога да проверя, в бежово. Имай предвид , че е100% лен и се отпуска...е при пране се свива, но лен знаеш що за материя е. Иначе е много хубава, но моята на гърба ми идва леко усукана, от начина на шиене, защото е лек верев. 

# 126
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Момичета сори за спама,но чух,че имало някакъв сайт едно към едно с Ларедут,но менте.Поръчваш,взимат ти парите и нищо не получаваш.Вие чувалили сте нещо такова.Предполагам,че поне по нещо може да се разпознае.Имало и начин по който се проверявало,но не разбрах какъв е.Ако някой знае нещо,моля да пише!

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
az ve4e si mislia 4e moi ot 24.01 niama da doide pratih emeil  no otgovo niama.

И аз чакам в Бургас.Едната е от 19.01, после от 23.01 и 26.01.Имам и една февруарска, ама нея въобще не я мисля.Силно се надявам, че вече тази седмица ще си вземем нещата, особено след раздвижването миналата...Дано..

# 128
  • Мнения: 340
Да,детските бански са умалени,особено целите.
gvendolin_7,86 е за 1.5-2-2.5г (поне дъщерята в този период носеше този р-р от Редута (височка и слаба),но си зависи и от модела на дрешката)

Ето тези дрешки поне аз досега не съм ги засичала на толкова ниски цени,а отдавна им бях хвърлила оче,за съжаление няма моя р-р,но някоя мацка,носеща 40 може да се възползва Peace
   

Наистина има и много изгодни и красиви цели дамски бански Heart Eyes

Развален ми е фотоапарата и не мога да снимам последните си пристигнали поръчки,само да потвърдя,че този сутиен   наистина е много красив и стои страхотно!И че тези детски ни късеят за роклички (точния р-р си взехме),но като туники на дънки стоят много готино Peace



# 129
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
minalata sedmica 2 priatelki si polu4iha koletite ot 28.01 no tiahnite sa mnogo malki sas 3-4 ne6ta ,a moiat e goliam zatova mi se struva 4e malkite koleti idvat pobarzo ot golemite neznam dali sam prava no pone se uspokoiavam s tova.

# 130
  • Мнения: 1 745
dodi ,не съм чула подобно нещо! Rolling Eyes Преди време ми казаха,че някакви хакери успяли да пробият системата на Редутци и източили няколко карти,но французите се усетили бързо и оправили нещата!Не знам за сайт-менте! Rolling Eyes

Аз мисля,че тази седмица ще дойдат януарските колети,както и тези от началото на февруати,понеже мойте са от тогава! Mr. Green

anik79 ,пакетите под 2 кг. пътуват със самолет,а над 2кг. преди с влак,сега с тирове!За това има такава разлика! Peace

# 131
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте.
Една мама преди няколко страници беше помолила за размери 102 или 94 на ето това   http://www.laredoute.fr/vente-combinaison-adidas-enfant.aspx?productid=324115676&documentid=321409&single=false&categoryid=48250178&pos=2_d_a_n&numberpage=1    но не видях отговор. Аз също се интересувам от тези размери и ще се радвамако някой се включи.
аз поръчах за една приятелка и по нейните думи съдя че си отговарят.
Мамчета, накой поръчвал ли е детски бански за момиченце р-р 86? Чудя се дали може 3-годишно да се пъхне вътре, при положение, че е 12 кг newsm78
86 на ОКАU съм поръчвала,малко е умален,за целите бански с пареото става дума.

# 132
  • Мнения: 5 140
мерси много за отзивите за роклята, Ала Бала аз исках кафява но няма 36, затова ще си взема черна, а за лен знам, но като материя го обожавам Hug

# 133
  • Мнения: 1 740
Здравейте имам един въпрос извинявам се ако вече е обсъждан.
Картата ми е валидна до 31.03, а новата ще си я взема след 01.04 ,ако сега направя поръчка ще ми я приемат ли или трябва да изчакам да си взема новата карта.
Благодаря предварително.

# 134
  • Мнения: 13
Здравейте момичета! Искам да ви попитам някой вземал ли си е калъфка за дълга възглавница с размери 85х185. В готов вид  85см или  42,5см е  ширината.

Общи условия

Активация на акаунт