LaRedoute.fr - 105 - Всичко за поръчката!

  • 116 154
  • 2 256
  •   1
Отговори
# 615
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Здравейте , не съм ви чела отдавна ,признавам си  Laughing , има ли някой да чака поръчка от 12.01  Mr. Green?
Имах 2 от тази дата едната дойде преди няколко дни ,но втората я няма . Чакам и от 24.01 ,прочетох малко по напред че не съм единствена  Laughing

Ето и мойте покупки от намаленията ,нямах време да меря всичко , ако някой иска мерки да казва .Възхтитена съм отново от Пума , и от балеринките на Рокед Дог,страшно са удобни,: от тук : http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250133&pid=10988216
Танче може ли стелката на найка сандала да ми премериш , че съм ги пъхнала но май ще са ни много големи

# 616
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Hug за жалост само 34 има освен да рискувам  newsm78 пък ако трябва ще ускоря отслабването  Mr. Green
Има 36, но е в цвят ivoire  Peace.
ivoire  не беше ли слонова кост ... ще я взема в кафяво 34 пък да видим, а и за тези пари какво и се чудя още незнам  Party
Слонова кост е да.

# 617
  • Бургас
  • Мнения: 114
Днес получих поръчка от 17.02, тръгнала от Франция на 19.02 (чакам още 9 колета преди тази дата).
Това пуловерче от детската номерация за мой късмет е уголемено (както се коментираше), размер 156, много ми харесва, но малко мирише...
Тениска levi's от новата колекция, размер М, страхотна е.
Тези свешници са много хубави наситени цветове.
Делфинчетата за баня също ми харесват.
Хавлиите, за които някой беше писал, че са много тънки и целите в конци, според мен стават.
Има и други неща, които са за приятелка, или са много коментирани, затова няма да ги споменавам. Реални снимки и размери тук.

# 618
  • Мнения: 469
Момичета, като имам 3 потвърдителни мейла, това означава, че са ми пуснали 3 пъти поръчката ли  Mr. Green

Провери си в суивито какво пише.

# 619
  • Мнения: 438
и аз да доложа . преди половин час дойде пощальонката и ми връчи ваучер от Ларедут и известието за поръчката от 27.

# 620
  • Sofia
  • Мнения: 508
Здравейте ,имам един въпрос.Понеже явно съм си оставила картата без пукнат лев и са ми я закрили сега трябва да си вадя нова и ми се ще да си направя нови два акаунта ,та да мога да мина за нов клиент да се възползвам от кодовете ,че вече почти никoй не ми хваща.Та възможно ли е да се регистрирам на ново с моето си име,но с друг мейл примерно.
Мерси предварително   bouquet

# 621
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Добре - някой от СФ днес получил ли е известие или да си е получил поръчка? Или като не работи гишето за инфо не работи и нищо друго???

# 622
  • софия
  • Мнения: 25 780
Ако има някой, който се ядосва, че не е успял да си поръча саксийките с мерудии като мен, намерих (и поръчах)
Няма семенца, но ще купя. Надявам се, не се повтарям.

# 623
  • Мнения: 469
Здравейте ,имам един въпрос.Понеже явно съм си оставила картата без пукнат лев и са ми я закрили сега трябва да си вадя нова и ми се ще да си направя нови два акаунта ,та да мога да мина за нов клиент да се възползвам от кодовете ,че вече почти никoй не ми хваща.Та възможно ли е да се регистрирам на ново с моето си име,но с друг мейл примерно.
Мерси предварително   bouquet


Размени мястото на името и фамилията, аз така направих на втория акаунт, защото с еднакви имена не стана. И друг мейл, разбира се.

# 624
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
и аз да се похваля, че днес получих първия си колет от митницата- от 29.01
всичко е много ми харесва, обаче ми е огромно smile3511
този панталон се оказа много приятен://www.ад.fr/ад.asp?product id=324140570&document id=201208&single=false&category id=22904855&ops=5_d_a_n&number page=1, но ще отиде в продавалника! Cry
дънковата пола е от много хубав плат, но и тя ми е ://www.ад.fr/ах.asp?product id=324140982&document id=586908&single=false&category id=32406815&ops=4_d_a_n&number page=2
евтиното пуловерче от 2 евро и то е голямо, но като го светна в пералнята, мисля, че ще се оправи...
номерата на полата и панталона са 50-52. с кой акъл съм ги поръчвала!!!!! ако някой се интересува може да ми пише на лични.

добре, че имам чаршафчета за утеха

# 625
  • София
  • Мнения: 695
Здравейте ,имам един въпрос.Понеже явно съм си оставила картата без пукнат лев и са ми я закрили сега трябва да си вадя нова и ми се ще да си направя нови два акаунта ,та да мога да мина за нов клиент да се възползвам от кодовете ,че вече почти никoй не ми хваща.Та възможно ли е да се регистрирам на ново с моето си име,но с друг мейл примерно.
Мерси предварително   bouquet


Може повече от 1 акаунт с едно и също име... трябва е-майл адресите да са различни.

# 626
  • София
  • Мнения: 4 578
Добре - някой от СФ днес получил ли е известие или да си е получил поръчка? Или като не работи гишето за инфо не работи и нищо друго???
Аз получих известие и митницата си работи. Само справки не правят.

# 627
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Спокойна , много благодаря ! Аз ще продължавам да чакам значи  Simple Smile

# 628
  • Мнения: 909
Здравейте, момичета. Днес получих заветните колети от 19 януари и от 4 февруари/ тръгнали на 10 и 11 февруари/. За Враца става въпрос. По-късно ще дам реални снимки. В колетното казаха, че имат 40 кашона. Mr. Green

# 629
  • Мнения: 1 698
и аз да се похваля, че днес получих първия си колет от митницата- от 29.01
всичко е много ми харесва, обаче ми е огромно smile3511
този панталон се оказа много приятен://www.ад.fr/ад.asp?product id=324140570&document id=201208&single=false&category id=22904855&ops=5_d_a_n&number page=1, но ще отиде в продавалника! Cry
дънковата пола е от много хубав плат, но и тя ми е ://www.ад.fr/ах.asp?product id=324140982&document id=586908&single=false&category id=32406815&ops=4_d_a_n&number page=2
евтиното пуловерче от 2 евро и то е голямо, но като го светна в пералнята, мисля, че ще се оправи...
номерата на полата и панталона са 50-52. с кой акъл съм ги поръчвала!!!!! ако някой се интересува може да ми пише на лични.

добре, че имам чаршафчета за утеха
нищо от линковете не се отваря

Общи условия

Активация на акаунт