Отговори
# 75
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Скандалите продължават:
Масимо се среща най-после с Тейлър-казва й,че му е липсвала много.Тейлър признава,че е останала изненадана,че Масимо е бащата на Рич.Когато Брук влиза,Масимо възкликва:"Какво завидно положение...Синът ми живее с две удивителни жени"
Ник разговаря с майка си,споделя,че е ходил при Ридж да разговарят.Джаки се чуди на сина си защо толкова покровителства Брук,след като ще се жени за дъщеря й."Не е нужно това да ти харесва,но трябва да го приемеш"-казва той и я прегръща.
Стефани и Бриджит продължават да спорят.Стефани казва,че не може да се отърси от болката,която Брук е причинила на всички,на което Бриджит изръсва:"Знаеш ли?Мисля,че й завиждаш..."Стефани отрича,защото смята,че при Брук миналото се повтаря.Бриджит е обидена и си тръгва.
Джаки идва при Брук,но намира мъжа си и е смутена.Казва,че е дошла да види Тейлър,прави й комплименти-идването й било божи дар.
Бриджит се оплаква на Ник,че Стефани е решила да провали брака на майка й.Чуди се защо само Стефани не може да прости на майка й,тя е правила грешки наистина,но е съжалявала за тях,всички са й простили с изключение на Стефани.Ник и отвръща,че предпочита да се съсредоточат върху техните лични отношения.   remybussi  Kissing Heart
Джаки и Брук разговарят на терасата.Джаки я подстрекава,че трябва да направи нещо,да не се държи като страничен наблюдател.Брук казва,че не желае никой да утежнява положението.Джаки й казва,че Ник е влюбен още в нея,въпреки че не признава тя го усещала,Брук трябва да се осъзнае преди Ник да се ожени за Бриджит."Това семейство не веднъж те е предавало.Те не те ценят"-съска тя в ухото на Брук.newsm48
Ридж се връща у дома,Брук му разказва за караницата със Стефани.Той е бесен-това не е работа на майка му, отишла е твърде далеч.В имението на форестър Тейлър и Стефани разговарят за отношенията между Ридж и двете му жени.
Томас идва да търси Ерик,за да му покаже скиците си.Намира Габи,тя много ги харесва,той е доволен и се надява след като Ерик ги види да му разреши да участва в есенното проектиране.Габи го пита как са нещата у тях."Странно е"-лаконичен е Томас.
Идва Ерик и Томас му казва,че иска да направи следващата стъпка като дизайнер.Ерик вижда скиците ,но му казва,че има още какво да учи.Дава му за пример Кейтлин,която по-отдавна е стажант-дизайнер,но не е постигнала много добри резултати.Но тя не е расла около дизайнери,протестира Томас и настоява да го назначи по-бързо."В този момент звучи като Ридж",забелязва Ерик.-"Точно толкова спонтанен е като баща си на неговата възраст".Но той  не счита,че е достатъчен младежки ентусиазъм,още повече,че Спектра им диша във вратовете.Съветва Томас да прекара лятната ваканция с майка си,а после ще има достатъчно време да работи във Форестър.sport027  grinning039 family"Мислех,че ще ме ръководиш-разочарован е Томас."Съжалявам"-прегръща го Ерик-"Моментът не е подходящ".Предлага му да говорят за това след две години в колеж.Егото на Томас е наранено. Оплаква на Габи,че Ерик не го е взел насериозно.Габи го успокоява.
Според Тейлър Ридж държи много на Хоуп и обича Ар Джей.Тя пита защо Уип,за когото беше женена Брук не се интересува от дъщеря си.”Защото не Уип е бащата на Хоуп”-отговаря Стефани.-„Дикан е”.Тейлър не може да повярва,че Брук е спала със зет си. ShockedОще повече,че Бриджит не е сърдита на майка си за това.”Тя й е простила”-отговаря Стефани.-"Ридж също".След това й разказва за сватбеното пътешествие до Южна Америка и за това как съкрушената Брук спа с Ник,мислейки Ридж за умрял,но преди да го извадят от пещта на леярната и да положат останките му в гроба.Тейлър отново е зашеметена. smile3515Значи Брук не се е променила.”Не”-отговаря Стефани-„тя все още е несигурното момиче от долината,която спи с мъже и после ги предава.В действителност тя беше повярвала,че Ник е бащата на Ар Джей.Тейлър е потресена. newsm09
Ридж и Брук пристигат точно навреме,за да чуят последния коментар на Стефани,че съдбата на Тейлър е да спаси семейството от Брук.От коридора той й се развиква,че трябва да престане.”Просто смятах,че Тейлър трябва да знае”-невъзмутимо отговоря Стефани."Вярно ли е"-пита Тейлър.

# 76
  • Мнения: 400
Изчезна тихомълком след като намери Рич във Венеция.
И на мен ми липсва,но каквто знаем във филма всички се връщат.Очаквам Амбър и Шийла Laughing

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 172

Джаки идва при Брук,но намира мъжа си и е смутена.Казва,че е дошла да види Тейлър,прави й комплименти-идването й било божи дар.

Izida, сори  Laughing
И сигурно няма да е за последно

# 78
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 446
Ivs  Joy аз вече се възмутих. Направих си сметката, че само още баща и не я е видял, а тъй като за него наистина е Божия благодат, няма начин и той да не го спомене. Мнооого се надявам с това да приключат превъзнасянията Laughing

# 79
  • Мнения: 1 218
Ама, че нахалница таз Боклукасита , как само слухти зад вратите.
Сакън да не се порадва чичо Макарон  малко на Тейлър ... и хоп , появява се в цялата си проскубана прелест  Crazy

И после хванала Ричко за ръцете , изкарала кравешкия си поглед , докарала вид на разкаяла се развратница ... и дрън дрън дрън ,изпорти  всичко каквото и казала доня Стефуня во кратце  ..."пък тя майка ти така и така, ще каже всичко на Тейлър  Joy Joy
И за Хоуп , дето спах с мъжа на щерка ми, и за НикитУ дето спах , га ти беше леко поумрял  hahaha hahaha

И накрая постигна целта си , успя да облъчи рогоносеца Ричко отново  и той като един същински  Дон КихотЕЦ , тръгна на бой за честта на неговата унижена любима ... или там каквото е останало от нея ...
Ама късно чадо , Тейлър вече знае, че децата й са били отгледани от една шафрантия  Sick   Sick  Sick

# 80
  • Мнения: 4 496
Толкова си описателна, Джинджи, че се смея със сълзи... Joy Joy

# 81
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 446
О, да, Тейлър-припадалката  Grinning До преди тайната завера със Стефка около сто пъти благодари на Брук за грижите, може би пак толкова пъти  каза какви страхотни, прекрасни, нерероятни, бла-бла са станали децата и и сега - О, Shocked ма как  Shocked Брук , ти!..с Дикчу, с Никчу  Shocked..децата ми, Боже, с каква жена са расли, ауу.. Shocked..
айде няма нужда Stop

# 82
  • Мнения: 690
Ха-ха, най-накрая се събраха двете пепелянки да заговорничат и интригантстват, то нали им е в природата. Тамън едната спира да съска, другата достойно я замества. Joy Joy
 Особено на края голям смях беше, егасимус и съществото, нацупила тоя анален отвор/разбирайте устни/ и сбърчила вежди, но нещо заплашителната й мимика не се получи. Просто Джукищата отвличат вниманието на зрителя и не може да се съсредоточиш изцяло върху самата роля на актрисата. Joy hahaha

# 83
# 84
  • Мнения: 6 443
О, да, Тейлър-припадалката  Grinning До преди тайната завера със Стефка около сто пъти благодари на Брук за грижите, може би пак толкова пъти  каза какви страхотни, прекрасни, нерероятни, бла-бла са станали децата и и сега - О, Shocked ма как  Shocked Брук , ти!..с Дикчу, с Никчу  Shocked..децата ми, Боже, с каква жена са расли, ауу.. Shocked..
айде няма нужда Stop
То направо цяла комедия от твоята клавиатура! Joy Joy Joy

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 10 826
Цитат
Особено на края голям смях беше, егасимус и съществото, нацупила тоя анален отвор/разбирайте устни/ и сбърчила вежди, но нещо заплашителната й мимика не се получи. Просто Джукищата отвличат вниманието на зрителя и не може да се съсредоточиш изцяло върху самата роля на актрисата. 

 Joy  Joy Joy

Оххх,как искам и аз да го гледам/филма де/.

# 86
  • Мнения: 198
а, забелязахте ли как на Тейлър и се движи само долната устна и очите Mr. Green другото е като маска Whistling ужасен ужасон Sick
ей, видях и аз накрая ,как Брук плаче с едното око само Twisted Evil

Izida студентството ли си прекарала при нас Wink

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 16:40 от sheherazada

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 172

ей, видях и аз накрая ,как Брук плаче с едното око само Twisted Evil


тц, тц, аз пак ще го изпусна  Crossing Arms  Е, ще си спестя съскането на усойниците поне  Grinning

# 88
  • София
  • Мнения: 10 013
Супер сте, ей така ви искам до края на семдицата, за да успявам да прочета всичко Simple Smile
Май не съм изпуснала много днес...нищо ново под слънцето, Злобарка и Устарка злословят, като в добрите стари времена!

# 89
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 446
На мен Тейлър в сегашните серии взе да ми харесва, като виждам как ще се промени..По времето, когато има дете с Никчу изглежда като подпухнала в лицето.. не знам, може да  си е правила скулите тогава нещо ..не е напълняла, не си обяснявам иначе това наедряване само в лицето.. Rolling Eyes

Izida студентството ли си прекарала при нас Wink

Тц..5 жестоки години в ЕГ-то Grinning А и съм родена там

Общи условия

Активация на акаунт