Отговори
# 90
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Защо се нервите,че казали на Тейлър.Нали уж всичко зависи от оня морков Ричу. Crossing Arms
Пък той нали й е простил-тогава к,ва е проблемацията newsm78

# 91
  • София
  • Мнения: 10 049
Отношението "аз съм нещо повече от теб", когато всъщност не е, а и не е на Стефани работа да се бърка и да разказва, кой къде, с кого и какво. Интересно, защо Т дори не я е попитала как така Масимо е баща на Ридж  newsm78

# 92
  • Мнения: 1 218
А забелязахте ли днес косата (силно казано  Crazy ) на Шаври ?
Имаше черни корени  newsm78  (мислех я за натурална блондинка  )

# 93
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 998
Защо Брук да не каже на Рич за думите на Стефани newsm78 Последната иска да й отнеме детето и да го даде на друга жена. Това беше просто върха  Sick

# 94
  • Мнения: 1 218
Защо Брук да не каже на Рич за думите на Стефани newsm78 Последната иска да й отнеме детето и да го даде на друга жена. Това беше просто върха  Sick


Ми то с такава майка ... реститутка горкото, наистина по-добре да го отгледа Тейлър  Flutter
Както знаем предстои заход (ниииииииииууууу)  и КАЦ в  леглото на Ник   Joy Joy Joy

# 95
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Последната иска да й отнеме детето и да го даде на друга жена.
Да бе да! То така се вземало дете от майка му.Не е за това NaughtyАми срам,сестро,срааааам Embarassed

# 96
  • Мнения: 401
Отношението "аз съм нещо повече от теб", когато всъщност не е, а и не е на Стефани работа да се бърка и да разказва, кой къде, с кого и какво. Интересно, защо Т дори не я е попитала как така Масимо е баща на Ридж  newsm78
Е как ще попита,не виждаш ли,че всеки във филма(както и тук в темата)вижда и пита само за неща,които му изнасят

# 97
  • България
  • Мнения: 757
uff smile3508

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Отношението "аз съм нещо повече от теб", когато всъщност не е, а и не е на Стефани работа да се бърка и да разказва, кой къде, с кого и какво. Интересно, защо Т дори не я е попитала как така Масимо е баща на Ридж  newsm78
Да, за това не се споменава. Стефелянката и тя като Джукич ще бъде прикрита. Собствените грешки няма да признае, тя е светица  Mr. Green Иска да насочи вниманието към Брук, то нейното кво е - нищо работа, цял живот лъгала Ерик и Ричу за истинския баща

Ми то с такава майка ... реститутка горкото, наистина по-добре да го отгледа Тейлър  Flutter
Както знаем предстои заход (ниииииииииууууу)  и КАЦ в  леглото на Ник   Joy Joy Joy
Като знаем какво предстои с Тейлър... Mr. Green и многобройните и бъдещи похождения, най-добре е нейните деца да ги вземе Брук и да им стане пример в живота, че горките

# 99
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Като знаем какво предстои с Тейлър... Mr. Green и многобройните и бъдещи похождения,
На Тейлър предстоят похождения,а на Брук-манастир ли предстои newsm78

# 100
  • Мнения: 401
Ivs,много хубави мнения,браво Partyа тя дъртата,ако не се лъжа,май дори и не е знаела,че Ерик не е баща на Рич,което говори още по-зле за нея #2gunfireТ.е. Дъртата е имала същите прегрешения като Брук,ама се прави на много почтена.Кучка ниеднаааааааааа #2gunfire #2gunfireА тия,които защитават Дъртата,да не сеправят на паднали от луната #2gunfire

# 101
  • Мнения: 643
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 Joy Joy Joy Joy

Марсиа, благодаря за преразказите   bouquet

# 102
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 160
Ми то на Стефани е било само веднъж,а пък Брукисата продължавали,продължава.......

# 103
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 494
Като знаем какво предстои с Тейлър... Mr. Green и многобройните и бъдещи похождения,
На Тейлър предстоят похождения,а на Брук-манастир ли предстои newsm78

Eстествено - не, но Брук с нищо не може да изненада вече, докато при Тейлър изненадите са много и то все с Бруков привкус. Тези изпълнения при Тейлър ще правят много по-кофти вЧепетление, защото тя винаги се е изживявала като Св. Тейлър, всичко човешко и беше чуждо уж..В този сми "падението" и е много по-оглушително..

Ми то на Стефани е било само веднъж,а пък Брукисата продължавали,продължава.......

И Стефка и Брук са направили еднакви по естество грешки, бройките нямат значение..Стефка щеше да има очи да плюе ако беше напълно изрядна и не говоря само за изневярата и премълчаването цял живот на истината за това чий син е Ридж всъщност..  Peace Не може да каже - лъжа, да, но го правя заради семейното щастие  Crazy Основният проблем на Стефка не е че Брук преспа с който си реши от семейството, а че я победи в собствената и игра на власт и контрол Simple Smile Самата тя днес или вчера не можеше още да повярва, че въпреки всичките деяния на Брук всички са и простили..

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 20:40 от Izida

# 104
  • Мнения: 401
Точно така,Izida,много обективно мнение  Party

Общи условия

Активация на акаунт