"РАБОТЕЩО МОМИЧЕ" ПРЕДСТАВЯ - "ЕДНА ВЕЧЕР С ВЛАДО КАРАМАЗОВ"

  • 3 965
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
                        Уф, само за мъже мислите. Аз пък бих се борила за вечеря - не ми пука с кого ще е. Четвърти ден съм на диета и съм озверяла от глад. А, да - и след диетата ще ми трябва нова рокля. И на фризьор не помня кога ходих за последно. Всичко останало не ме изкушава. Мога ли да играя, и ако спечеля да пратя някой друг на вечерята?

# 16
Няма да стане твоя номер  Wink печелиш всичко + Владо ,ами нали заради него е фризьора, роклята  и бижуто ...на мен ми звучи доста "принцеско"  Embarassed .Ама моя мъж нали си е ревнив ..аз ще гледам отстрани ... hahaha

# 17
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
                        Уф, само за мъже мислите. Аз пък бих се борила за вечеря - не ми пука с кого ще е. Четвърти ден съм на диета и съм озверяла от глад. А, да - и след диетата ще ми трябва нова рокля. И на фризьор не помня кога ходих за последно. Всичко останало не ме изкушава. Мога ли да играя, и ако спечеля да пратя някой друг на вечерята?
Joy Joy Joy  201uu
И против Владо нямам де. Отивам да чета условията.

Прочетох. Ако евентуално спечеля, дали ще мога да придумам организаторите на мястото на Карамазов да дойде мъжа ми или да не се хабя? Simple Smile

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 16:51 от zwetellina

# 18
  • Мнения: 593
Мога ли да играя, и ако спечеля да пратя някой друг на вечерята?

Аз ще ида.  Sunglasses

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 740
аз бих гласувала , ако подаряваха вечеря с Рачков, със сигурност ще е една забавна вечери ще се умира от смях, а с Владо кво да правя на тази вечеря
ми радвай му се. поне е сладурче Grinning
аз лично няма да гласувам, защото какво от това като вечерям с него. той ме радва с красотата си, таланта си. ама толкова. като не се познаваме, вечерята ще е фалш. по-добре да си остане красавеца в моите представи и толкова. вечерята е за приятелите и семейството
Peace Peace Peace

# 20
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Ще изчакам докато '' Една вечер... '' се случи със Слави Трифонов  txtloves Heart Eyes Two Hearts

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 319
Слави Трифонов ли newsm78 #CrazyНе е мой тип

# 22
  • Мнения: 2
Момичета, гледахте ли снощи филма за Тед Хамилтън? Много сладка история. Ама да си призная, в тая роля по-скоро виждам Карамазов, не Трифонов.

# 23
  • Мнения: 212
Бих излязла на вечеря с Мартин Карбовски (не ме убивайте с камъни моля) Laughing Laughing Laughing Така и така само ще си бъбрим на тази вечеря, пък мисля, че ще е интересен събеседник Peace

# 24
  • Мнения: 2 716
Ще чакам вечеря с Иван Славков

# 25
  • Мнения: 2
Ще чакам вечеря с Иван Славков
о-хо-хо...
 Joy Joy Joy Joy
ще има за какво да си говорите, предчувствам го...

# 26
  • Мнения: 750
Който не иска Карамазов, аз ще го взема...не се карайте  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 212
Който не иска Карамазов, аз ще го взема...не се карайте  Mr. Green
Ееее, чак пък да не го искаме Sly Аз също мога да го взема, се за една вечеря ще го изтърпя, айде от мен да мине Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт