Ядем и слабеем тук - при Дюкан с месо и зеленчук - 162

  • 30 888
  • 559
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте и от мен!
Вещи, благодаря за новата тема!   bouquet Дантелките много ми харесаха. Права си за всичко, което си написала.  Peace
Аз се позагубих малко, че имах 2 изпита на 7 и на 8.03. - взех и и двата и благодаря за палцестискането на тези, които са се  сетили за мен.  Hug  БлумчеHeart Eyes
Миши, честит рожден ден !     bouquet
С килограмите няма промяна, но като се замисля на тези килограми съм била най-дълго време и организма си помни, трудно се лъже... а и напоследък с тези болести я карах предимно на ПЗ. Вече съм здрава и от днес съм стриктно във втора фаза и този път реших да я карам 5/5 (от началото на режима съм 4/3) да видим какви ще са резултатите и дали и кога ще си замине пустия плюс  Praynig , който имам чувството, че се е лепнал само на корема ми!  #Cussing out
Сега отивам да дочитам старата тема, че доста ми се е събрало...  А и нямам търпение да видя снимки на всички Дюкански дружинки(и рима има Mr. Green) Съжалявам, че не успях да отида на срещата.  Cry
А днес имам месечинка - 6 месеца с ВАС и режима. Много ви благодаря за подкрепата, момичета! Радвам се, че ви открих и ви чувствам толкова близки! Ето по една Дюканска палачинка от мен:   food002 (така и не се научих да ги правя за 6 месеца Blush , имам 2-3 опита и все неуспешни, а уж се справям в кухнята... Rolling Eyes )
 Сила, честита месечинка и на теб!   bouquet
Сега ви целувам всички и се усмихвайте - деня е прекрасен!  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 09:39 от mar4ela5

# 31
  • София
  • Мнения: 807
Сноу Hug стегни се! Стига вече нови начала!  Hug
Кри  Hug стегнала съм се! Този път ще видиш, че говоря сериозно! Гледай ми линийката от време на време  Sunglasses
Между другото всеки път е все по-трудно! Така че, момичета, почнете ли, карайте до край!
Само да вметна, че около Нова година за 5 ударни смъкнах 6 кг, а сега едва 4 ще станат след днешния ден /надявам се/... Но дори така е по-добре, отколкото ... нищо!
mar4ela5  bouquet Честита месечинка!И честити изпити!  bouquet И аз от утре мисля да започна 5/5

# 32
  • Мнения: 201
Добро утро на всички  Simple Smile
Искам да се похваля с малко минусчета Simple Smile Днес ми е 5 ден от 1-ва фаза и сутринта кантара ме зарадва с -3 кг. Започнах от 78, сега съм 75. Много съм доволна Simple Smile Дори видимо вече си личи  Mr. Green Продължавам смело напред с преборването на сланините Simple Smile Още обаче се чудя на каква схема да мина във втора фаза  Thinking Дали да е 1/1, 2/2 или да се помъча на 5/5? Какво ще ме посъветвате?


mihi69, честит рожден ден!  bdbaloni

mar4ela5, честита месечинка!   bouquet

Пожелавам на всички новата седмица да донесе много минуси  Hug

Вещи, съгласна съм с всичко, което си написала в първия пост. Нищо, че съм от новите и пиша от скоро, чета от доста време. Мислех си да пиша за някакви подобни правила, но не посмях, защото не съм отдвана във форума. Радвам се, че ти си го направила   bouquet

# 33
  • Мнения: 5
Здравейте   bouquet
Аз се завърнах. Не съм писала.. 5 дена във форума и съответно нямам никакво минусче. Тъй че бройте ме отново на линия.
Успешен ден на всички   bouquet
П.П.
СкО аз имам един неуспешен опит с готвене с кока-кола. Рецептата я има в блога, крилца с кока-кола и соев сос, но аз не го употребих и може би заради това не се получи. Ако искаш може да споделиш рецептата в темичката с рецептите.
Между другото печенето на крилца е голям провал за мен. Сумати пари давам за готови купешки и вече започвам да се ядосвам..
Честит рожден ден на Михи   bouquet
Добре дошла на eldi

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 11:02 от Петинка

# 34
  • Мнения: 157
Здравейте и от мен,

Днес кантарев ме зарадва с -500 гр. а хем съм ПЗ, направо не е истина

Някой беше питал и в предната и тази тема за кантар - моя е Сапир и го взех от Кауфланд - нямам забележки за момента.
Малките ги дава едно и също и на този кантар и на кантара при личната. А аз като се меря сутрин се качвам няколко пъти за да го проверя и винаги заковава на едно и също число.
Не беше скъп ~30 лева.

mihi69 честит празник - а за виенето на свят да не е от кръвното?

Айде лек и успешен ден и от мен


# 35
  • Мнения: 122
охоо Петинка  Hug добре дошла , никъде няма да ходиш повече,нали  Laughing много минуси ти желая в най-скоро време

mihi69, честит празник, жива и здрава и много щастлива, силно обичана и ценена     bouquet Hug - аз съм от скоро, но ще ти кажа какво правя когато ми се вие свят - при мен това значи че ми е паднал много хемоглобина, понеже си ми е нисък по принцип - затова си правя пил. дробчета и след като ги хапна съм много по-добре дни много дни напред.

# 36
  • Мнения: 2
Здравейте банда!
не пиша редовно, защото при мене няма нещо ново, но и аз като Лучи минах в трета, просто нямах друга алтернатива, защото това задържане ми скъса нервите и щях да започна да правя глупости.Целта не можах да я стигна, но така реших, за да не опропастя всичко до тук. Моята приятелка Магнолия обаче държи яко фронта и и личи вече е около 66кг. и изглежда и се чувства страхотно.
Имам въпрос към тези които ще пътуват от София за срещата в Пловдив - ще може ли някой да ни вземе двете с Ноли, естествено ще си платиме всички разходи, за да можем да се появим на срещатата в цялата си прелест ха ха ха.
Лек и отслабващ ден ви пожелавам от все сърце!

# 37
  • Мнения: 459
Здравейте и от мен! От днес се присъединявам към вас - надявам се да ме приемете и да ми помагате. Днес е първият ми ден от първа фаза - пълен новак Embarassed, но се надявам с вашата помощ и подкрепа да успея  Hug

# 38
  • Мнения: 201
eldi, добре дошла!  Hug

Тук ще намериш много подкрепа и ценни съвети Simple Smile
Ако не е тайна колко кг. искаш да свалиш?

# 39
  • Мнения: 31
Здравейте!
И аз да се подредя към тези с +1кг (от третофазничките- чочосан, Айнур, Боби -  Hug) - но беше нормално и го очаквах след вчерашния празник. Миналата седмица в понеделник и аз правих Пден, в четвъртък - също, махнах едната гала (но я компенсирах вчера). И всичко си дойде на място за 2 дни. Днес реших да не правя П ден. И да си карам нормално седмицата, пък ако не се оправят нещата - пак ще я мисля.
И честно казано - не ми се отразява много добре нережимното хапване (галите). Става ми едно тежко, не се чувствам добре. Иначе с ПЗ, чат-пат нишестени, чат-пат хляб, плод - се чувствам супер.
Марчелка- честита месечинка, желая ти вече да имаш раздвижване на кантарчето! И браво за изпитите! Надявам се, че ще имаш вече повече време за писане тук!  newsm51
Сила - честита месечинка и на теб!  smile3525
Михи69 - Честит рожден ден!Желая здраве и всичко най-хубаво!  newsm59
Вещи - хубави предложения и съм съгласна с тях!
Желая на всички ползотворна седмица!  Heart Eyes Hug

# 40
  • Мнения: 97
Добро утро  Hug
Днес и аз имам покачване от 1 кг. непременно днес на П  Naughty. Абе като бях във втора фаза, не ми беше трудно, а сега като трябва да е протеинов ден, трудна работа  Whistling. Гардения, радвам се че сте добре, ще излизате я, трябва да се използва времето  Hug
Много ми е познато..вчера едва издържах на П/неделя е моя П ден/.Но съм впечатлена от кантарчето днес...55,9 Heart EyesА влязох в трета 56,5.Вчета сутринта бях 57,1...1,200кг съм думнала за един ден....Е как да не си го спазваш после П ден Wink

# 41
  • Мнения: 950
Кри  Hug миличка , да вярно е че не пиша редовно и това ми липсва вече  Grinning .Аз съм на поправка едни 3,4 кг ми вадят нервите ,сега трябваше да съм в трета даже и в четвърта май ,не съм смятала ,но нали имах други проблеми -които ги сборих  Mr. Green ,а и не карах по устав ,но занапред ще видим ,иначе ти как си ?

mihi69Честит рожден ден  newsm59
за виенето на свят ,ако можеш провери си кръвното и ако е паднало пий айран със сол ,на мен поне това ми помагаше  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 102
Успешна седмица на всички пожелавам!

Още чета старата тема и за да не забравя  newsm78.....че съм известна със своята разсеяност Joy

Мирка - Бирка - мисля последната събота на март да се включа, ако има пак среща ....много обичам срещите, но напоследък не остава време  Hug гледам поне в събота и неделя да си видя детето, че то е хубаво дете ама не е случило на родители  Joy Joy Joy /цитирам една приятелка/

През седмицата съм свръх активна  hahaha hahaha, ходя на танци и другите тренировки ще подновяваме на един фестивал ще ходя и кума ще ставам ...лудница  #Crazy

Относно режима - борбата ми е да не качвам в четвърта, правя задължително 2 протенови дни, и другите са или ПЗ или нормално хранене , зависи от случая .....налага ми се заради лекарствата да мина на по-строга схема в четвърта фаза, защото в протинев случай ще стигна пак до 62 кг, което за моя скромен ръст е доста

Риен - благодаря за стихотворението .... разчувствах се и аз ....нали плета плитки почти всеки ден

# 43
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Добро утро в новата тема и от мен!
Още не съм изчела старата!  Blush Сега хуквам натам!

Вещи - идеални идейки! Дано само се спазват!   bouquet
Аз не знам колко пъти вече, всички ние сме писали за публикуването на поредни постове! Ама не би - пак се прави и това е!

В тази връзка се сетих и за въпроса на Animn - електронните кантари струват от 30 до 130 лева, че и по-скъпи сигурно има!
Над публикуваните от теб съобщения има бутон редактирай - ако забравиш нещо, може да го добавиш!

Точица - зависи колко искаш да сваляш! Ама тая схема 2/2 откъде е?  newsm78. Ако имаш да сваляш повечко килца опитай да правиш поне в началото 5/5. Ако обаче искаш 5-6 кг да свалиш може да минеш и направо на 1/1.  Peace

Момичета, ще улсените отговорите на въпросите, ако си сложите лентички, за да знаем теглото ви. За съжаление не е възможно да се помни!  Peace

Таняманя Hug - ама ти летиш бе човек - много дейности, много нещо!  Hug А последната събота на март - срещата е Пловдив! Голяма, национална!
ЛибоФ  Heart Eyes

Айде връщам се да чета и да гледам снимки!

# 44
  • Мнения: 201
Tatitt, имам да свалям още около 15 кг. (макар да съм вдигнала много високо летвата). Ще започна тогава на схема 5/5, а после, като посваля може да мина на по-леката 1/1   Simple Smile

Сега ще си сложа лентичка Simple Smile Хем и да ме мотивира Simple Smile

П.п. Леле Tatitt сега ти видях снимките  Shocked Поздравления за постигнатото, ти направо си нов човек  Shocked  bouquet Нямам думи...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт