опити за забременяване, стрес и лекарства

  • 6 578
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Тук това еми1954 малко като рекламка го усещам. Еми, не зарибявай момичетата, само да им объркаш главите! То така ако ставаше забременяването ....

# 16
  • Мнения: 85
Тук това еми1954 малко като рекламка го усещам. Еми, не зарибявай момичетата, само да им объркаш главите! То така ако ставаше забременяването ....
Напълно съм съгласна все пак сме тук за да се подкрепяме емоционално, а що се отнася за лекарствата лекари има и те трябва изписват.

# 17
  • Мнения: 329
Момичета, благодаря ви много за разбирането. Послушах съвета ви, пийвам си лекичко червено винце вечер, през деня си смуча четвърт валидол ако се наложи. Честно казано от днес съм доста по-добре и по-спокойна! Еми1954,  запозната съм със продуктите на Вижън. Но не смятам, че синтетичните витамините ще ми помогнат да се успокоя. Предпочитам да се храня пълноценно и да си набавям по-този начин витамините и минералите. Освен това аз не търсех хранителни добавки, търсех разбиране и съвет, както и информация за безопасни при евентуална бременност успокояващи билкови лекарства.

# 18
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Браво олив19, само така те искам.  bouquet

# 19
  • Мнения: 3 695
olive19 добре си се насочила, пълноценната храна, малко винце и да не го мислиш много - това е много важно  Hug

# 20
  • Мнения: 329
olive19 добре си се насочила, пълноценната храна, малко винце и да не го мислиш много - това е много важно  Hug
Браво олив19, само така те искам.  bouquet
Благодаря ви момичета!  bouquet Hug Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 838
и аз съм много изплашена от мисълта, че ми предстои цяла една бременност, никога не съм била бременна до сега и много ме е страх. Всчики обаче казват, че било нормално, но мен тази мисъл още повече ме стресира и ме кара дори да си мисля дали изобщо съм готова за това. А и доста напълнях от лекарства напоследък и въобще не се чувствам в кондиция, но дано всичко е наред.

# 22
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
За мен да си изплашена от една предстояща бременност не е нормално.

# 23
  • Мнения: 2 617
kolibka, от всичко, написано от теб тук, ми се струва, че си доста стресирана и притеснена на тази тема. Спокойно, карай едно по едно - първо поликистозата, после теглото (или заедно, защото има данни, че свалянето на килограми, ако са над нормата, спомага за преборването на поликистозата), пък след това мисли за бременност. Не искам да ти давам идиотски съвети като "отпусни се, не го мисли и ще стане", но мисля, че щом имаш доказан проблем, е по-добре първо да се справиш с него, а после по-спокойно да пристъпиш към осъществяване на нещо толкова естествено и нормално като бременността. Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт