Отговори
# 330
  • Мнения: 2 617
Здравейте, момичета!
Много хубави новини тази седмица - положителни тестчета, рожденици, поява на стари муцунки (да не се обиди сега някоя, ей, казвам го в най-положителния смисъл на думата!  Hug). Е, и скандал се е позаформил, ама отдавна не се беше случвало май, намирам го за нормално. Милейди каза веднъж нещо за многото ПМС на едно място, а и всеки има различна чувствителност и различно усещане за такт и за това какво би наранило човека отсреща.
Честито на Надеждата, Фанта, Комиксbouquet Лека и безпроблемна бременност и живи и здрави бебчета!
Аманитка, дано се позакрепят нещата при теб!  Praynig
Алчооо, как е бебче в коремче?  Heart Eyes
Jeny, Pretty, надявам се да сте добре и двете и най-вече по-спокойни, доколкото е възможно. Hug

Следващите десетина дни ще попътешествам и ще изпусна седмична тема и половина, но после ще се върна да изчета всички хубави новини, които ще са се появили през това време. Дори се надявам точно на Благовещение и аз да се присъединя с една такава двучертичкова, но то Божа работа.
Прегръщам всички ви и ви желая приятна почивка и хубава следваща седмица! Hug

# 331
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Надеждата, честито   bouquet. Лека и безаварийна бременност, със здрав бебок на края!

Фанта, то в градския транспорт и без бременност може да ти се догади. Ако ти се повръща, повръщай без срам. До мен в трамвая веднъж една жена се издрайфа. Не се трогнах особено, явно на жената й беше зле.

Каритас и аз не чакам на 25.03. Дано и двете тогава да научим Благата вест  Praynig.

# 332
  • Мнения: 1 247
О ле ле два дни нямах нет и вие какво сте направели
КОМ СЛЪНЦЕ ЧЕСТИТО МИЛИЧКА ЛЕКА БРЕМЕННОСТ ТИ ПОЖЕЛАВАМ И ПРЕКРАСНИ 9 МЕСЕЦА newsm51 newsm51
Честито на Надеждата  и на теб лека бременност  bouquet
Алчо цунки Heart Eyes
 geri-meri да цункаш Ивака от мен   love001

# 333
  • Мнения: 141
Момичета много Ви благодаря за пожеланията! Тройно да Ви се връща! Много сте мили всички!
Не спирайте да вярвате и стриктно спазвайте съветите на лекарите си! Стискайте ми палци като ходя на доки след три седмици всичко да е наред!
Фатничка Чесито и на теб! Здраво и сладко бебче на финала ти желая!  bouquet
Комикс лека и безпроблемна! Hug
Аманитка  Praynig! Миличка дано всичко да е наред! Стой и си почивай! Не се гръмвай, моля те! Stop
ivap и Каритас дано лелката Ви забрави за 9 месеца! Praynig
Иринче и  Мамче , на патерици честити рожденици! Да са Ви живи и здрави!

Айде и дано Ви повлеча с мен и скоро с две чертички да се хвалите всички! Hug

# 334
  • Мнения: 674
Еееее най сетне Ком мила честито вече официално Hug Лека и безпроблемнна ти желая и на финал най-прекрасното бебче newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

# 335
  • Мнения: 110
Здравейте момичета аз се боря за бебе от средата на 2007 полвин година след като 8месечната ми дъщеричка почина заради лекарска грешка. От тогава вече година и седме месеца немога да забременея - всички изследвания перфектни но бебето така и не се получава а в момента най-голямата ми мечта е  EFP за да бъда отново щаслива.

# 336
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро неделно утро!


Надеждата, честито и от мен!Лека бременност и щастлив финал!  bouquet

Муш, тя Монито ще се метала на някой такава нощна птица Mr. Green

Хубав почивен ден ви желая - стари и нови дружки! Hug

# 337
  • Мнения: 85
Добро утро на всички. Нямаше ме няколко дена и вие сте изписали толкова много слава богу успях да прочета всичко.
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ВИДЕЛИ ДВЕ ЧЕРТИ ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ!!!!
Видях и че е имало някакъв спор и тъй като съм сравнително нова / от коло месец съм тук/ но силно се надявам вече да сте ме приели.
Искам да ви почерпя и аз защото успях да си взема изпита, cook
 Hug на всичкииии

# 338
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Добро утро и от мен и хубав слънчев ден! Heart Eyes

# 339
  • Мнения: 609
Силве, дано скоро и твоята мечта се сбъдне - бъди силна.

# 340
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте!
Искам да почерпя за здравето на моята мама, която днес е рожденничка!Да ми е жива и здрава понеее още 49 години, все така да ме радва и да ми е най-добър приятел Hug

# 341
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Зори,да ти е жива и здрава мамчето и юли пеленки и памперси да сменя  Wink !
Силве,дано много скоро се прехвърлиш в отчетни и другата година се радваш на своете бебе! Hug
Ком,и тук да ти честитя!  bouquet Леки и безпроблемни 9 месеца!
Надежда 08,честито и на теб и спокойна бременност с най красивия финал! Hug
Мамче,Иринче,честити ви рожденници и от мен,малко на патерици,ама по добре късно отколкото никога!Да са ви живи и здрави!  bouquet

# 342
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Привет! Hug
Благодаря още веднъж за пожеланята по повод рождения ден на мъжа ми.Много си го обичкам!
Зори,честит рожден ден на мамчето!Да е жива и здрава!

# 343
  • Мнения: 85
amanita   честита ти рожденничка, да ти  жива и здрава и многооо да ти помага

# 344
  • Мнения: 598
Зори, да ти е жива и зрава мама и да те слуша Joy Joy Joy Мале какви бузки имаш и какво коремче, а аз казвам,че ми е голямо  Joy Joy Joy Joy Joy (шпионирах ти снимките) Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт