Отговори
# 15
веселаа и приятна сезмица от мен. Hug
аз от тичане по доктори нямам време за нищо, но понеже ще е за добро няма да се оплаквам.
Минди не тъгувай за котарачето, нали е наблизо и ще го виждаш, таман поводи за разходки с бебо.
На Цецито честито за сестра й, пък дано в скоро време и тя ни изненада с такава прекрасна новина. Praynig

# 16
  • Мнения: 2 343
Привет!

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Ха здравейте и от мен  Hug
Минди,страхотна темичка   bouquet Не тъгувай за котенцето,нали е в свои хора и ще можеш да го виждаш,пък и е за добро нали  Hug
Цецито,пожелавам ти 9 месеца тая леля да не ти идва на гости  Praynig Praynig Praynig Hug
Ние с бебка вече излизаме на разходки ,много спинка душичката , пу пу  Flutter

# 18
  • Мнения: 290
привет и от мен  Hug
да се разпиша и аз,въпреки,че няма нищо ново
cecitooo честито,скоро и ти да се похвалиш
лека седмичка

# 19
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
cecitooo честито,скоро и ти да се похвалиш
Цецито,дано да бременеете двечките заедно! Praynig Hug
Минди,за твое и на бебо добро е да не бъде котето известно време у вас! Peace
Зъбче,ми то доброто дете отсега се познава  Mr. Green,дано и за напред бъде така! PraynigПу,пу,много е сладка!

# 20
  • Мнения: 4 700
Лека седмичка и от мен момечета.

Минди, zаЩо си дадохте котето? Аz не бих го направила. Когато бях бременна мноооого се поинтересувах и доста поиzчетох по въпроса. При добра хигиена няма причина да се махне котето (в случая при нас са две котки). Говорила съм с ветеринарния ни лекар и с гинеколога си. Освен това наскоро четох, че бебета, живели от началото с котета раzвиват много по рядко алергии. Не мога да си представя да ги махна. Те са моите първи дечица и всеки ден правят денаят ми по добър.
Не те критикувам, само искам да ти кажа, че от zдравословна гледна точка не е необходимо.

# 21
  • Мнения: 3 246
Цецито, честито на сестра ти   bouquet а на теб пожелавам тя да си повлече крак и скоро и ти да се похвалиш с такава новина Peace Hug май е време да слагаме салатката с чаша винце , някой може да сложи и ракийка Wink

# 22
  • Мнения: 334
Момичета нахлувам набързо, само да Ви кажа, че много имам нужда от Вашите палци за утре!
Последният ми преглед беше истински шамар за мен! Заради лошите яйцеклетки извадени при пункцията, докторката ми назначи цитогенетични изследвания, които ще давам утре! Според нея, ако изследването е лошо - варианта е ИКСИ с донорска яйцеклетка Sad Sad Sad---Няма да Ви казвам какво ми е от няколко дни - --пих, ревах, спах, пак пих, пак ревах--
Та моля за палци утре! Hug

# 23
  • Мнения: 3 246
Сунарче spoko стискам пиле и на краката, Praynig Praynig Praynig дано утре всичко е наред и макар да знам колко си отчаяна сега, вярвам че всичко ще се нареди Hug Peace

# 24
  • Мнения: 290
Сунарче с теб сме  Hug

# 25
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Много бих искала да ме приемете във вашите редици   bouquet
Накратко моята история - опитите ни за бебе са вече от четири години  Sad , аз с поликистозни яйчници, много нередовен цикъл, много късна овулация. След дълго лутане и прескачане от лекар на лекар, мисля че най-накрая намерих моят, много се силно се надявам да е така. От ноември месец насам, когато ми беше първото посещение при нея сме направили - пълно хормонална картина - всичко в нормите, спермограма на съпруга ми - идеална. На 06,02 ми правиха лапараскопия - фенестрация на единия яйчник, установиха ми, че тръбите са нормално проходими и нямам други отклонения.  Генетичните ми изследвания са в норма, антифосфолипидните също. Имунологичните не - НК клетките ми са в 28,32 % при 2-11% граници и Съотношение Th/Ts e 1.81 при 1.1- 1.5, в заключението пише значително повишени.
Лекарката ми изписа 4 вливания на итралипид през 7 дни.
Вчера за първи път от както имам цикъл ми дойде на 30ти ден без да съм пила никакви лекарства.
Малко дълго стана, надявам се да не съм ви отегчила.
Приятна вечер на всички!

# 26
  • Мнения: 4 700
silvyy , добре доШла. Пожелавам ти да не се zадържаШ много и скоро да се похвалиШ с положителен реzултат.

Сунар, с теб сме. Стискам много силно палци и се моля всичко да е наред. Обаче ти нали писа, че са открили при теб ендометриоzа? А доколкото zнам, че ендометриоzата влияе zле на качеството на яйцеклетките. Какво каzва лекарката ти по тоzи въпрос? 

# 27
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Иглика, много сте сладки с малкия. Да Ви е жив и здрав!
Сунарче, палците са стистнати. Дано да са добри изследванията!
Минди, недей да тъгуваш за котето! После ще си го вземете. Сега най-важен е бебо. Знаеш каква борба беше за него! Няма смисъл да се рискува.
Успешна седмица!

# 28
  • Мнения: 965
Сунарче стискам силно палци миличка  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
silvyy Добре дошла,пожелавам ти да не се задържиш много тук и бързо в отчетни  Naughty
Ох аз днес полудях в нас,и по едно време излезнах ходих на солариум малко да се попека, май поизгорях малко ,опъната ми е кожата  Grinning , ама трай бабо нали .
Ох сега много се зарадвах една моя приятелка,от 10г се опитват да имат бебче ,има направени няколко инсеминации и две инвитро процедури ...неуспешни  Sad . Беше се отчаяла не искаше да чуе за каквито и да е процедури.Преди няколко месеца ми писа че почнала да ходи при някакъв китаец-лечител във Варна , 3м. пиела хапчета само на билкова основа.Сега ми пише ,че е бременна абсолютно по нормален път е станало,направо съм изумена.........
Вие чували ли сте за този лечител?
kali 7 благодаря за салатката миличка,имам нужда само на салатена диета да карам малко  Hug
Прегръщам ви силно  Hug

# 29
  • Мнения: 1 732
сунарче стискам силно fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт