Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 5

  • 25 644
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 017
 ами не чак толкова...но пък е евтина Simple Smile))

а щраусите - имам една  с половината живот и 6 бебета Simple Smile вчера  имах 5 щраус бебета от 6 двойки Wink  но има хора които казват, че не са им техните така плодовити...но аз мойте мн си ги тача Simple Smile даже едната им клетка я дигнах на второ ниво Simple Smile

# 16
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
От пробване глава не боли!Така че ще ги пробвам щраусите.А ако при мен не са така плодовити,здраве да е!Така или иначе трябва да си ги купя!!Благодаря за ценните съвети!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 44 017
ааааааа да - и не слагай по повече от 4 двойки в клетка каквито и да било, че им пада щастието и не раждат....

# 18
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
Знам, знам.Патих си така от едни зайци преди да разбера,че за тях трябвало и зоомагазин!!!Клетката им беше като дискотека цяла седмица докато събера парички за зоомагазина Mr. Green!!

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Понеже станахме като отчетна  Mr. Green промених драстично 1-ви пост.
Бебе, то като погледнеш колко народ виси на 17-то ниво ще ти стане ясно, че то поставя началото на поредицата гадни нива.  Laughing
Аз моето го минах с над 200 животни, дъжд и сърца по клетките, но пак казвам, че бройката животни е от значение нищо друго, колкото повече имаш толкова по-бързо се минава.

# 20
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 249
Супер оформление на темичката!!!Браво!!! smile3501
А за нивото-заредила съм се с много търпение и знам,че скоро няма да го мина.Докато чакам ще си ъбгрейдвам клетките,ще си купувам животни и т.н.Просто ми беше интересно дали няма нещо като списък с животните,които раждат най-много,за да си купя първо тях!

# 21
  • София
  • Мнения: 44 017
дааа така е доста по-прегледно - супер Simple Smile))

аз пък само го чакам да мине това ниво...горните са ми  направо лесни...е ще има спирка на 25-то Simple Smile)))

# 22
  • Мнения: 6 887
Записвам се, благодаря за темата Grinning

# 23
  • Мнения: 1 425
Леле много сме бързи, две страници за един ден  Joy

# 24
  • Мнения: 4 371
http://prikachi.com/files/652674U.jpg
Защо ми казва, че Зоото ми е ниво 4, като отида на линка ме води на 33 ниво newsm78

# 25
  • Мнения: 3 967
Казва ти че имаш право да го построиш след като стигнеш 4 ниво Peace
16 умрели животни Crazy

# 26
  • Мнения: 4 371
Аз съм на 33-то, какво 4-то Shocked

# 27
  • София
  • Мнения: 44 017
Нали направиха така, че някои неща не може да се построят до определено ниво, чак като го стигнеш, ти си го подминала отдавна, така че нямаш проблем, за това и има отметка Wink

# 28
  • Мнения: 3 967
Е да де нали ти е отметнато със зелено .Както при нивата ти си направил вече нещо ,но те си го пишат.Един е надписа за всички.
Мен ми писна от това ниво с 10 новородени Crossing Arms Току що си освободих клетките от всички повтарящи се двойки и почти събрах пари за саваната Crossing Arms
В тази джунгла повече от пернати не мога да си позволя  Tired

Вече си имам савана Mr. Green Цените тук са по достъпни от джунглата,ще мога да си увелича двойките и се надявам скоро да го мина

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 18:46 от DZ

# 29
  • Мнения: 426
Ще взема да напълня всички свободни клетки с щрауси  Crossing Arms
Valeria,много хитро си измислила темата,браво.

Общи условия

Активация на акаунт