Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 5

  • 25 712
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Sad при мен още няма второ животно.купих си още един кон и пак нищо.

и при мен няма.купих едно магаре и няма друго. Shocked
Добре де, нека някой обЯсни кои са много разпространените животни, щото и аз пробвах с това онова и не става, родилното ми е празно... и преди ми беше так акато имаше някакви подаръци за Коледа май.... Кон, определено и на мен не ми даде.. другото животно не помня кое беше в другия акаунт!

# 661
  • София
  • Мнения: 44 284
Значи с подаръка имаше някакъв бъг до колкото схванах от техният форум, бъгът уж вече е отстранен, но ако при някой не е, може да пише да му го оправят, за съжаление няма как да ви дадът животните или да обезпечат загубата така да се каже.
За това кои са тези животни - пише си кги на всяко животно какво е като тръгнеш да купуваш.
http://forum.mondoplay.com/?p=post&t_id=6829&m_id=56

В тази тема има една мн полезна таблица - цените на вс животни в зоото и са оцветени животните според това редки ли са, разпространени ли са и т.н. в различни цветове - супер ориантир ми е тя за всичко. много разпространени са тези оцветени в зелено на таблицата.ВСИЧКИ от минифермата са такива. Вкл. коня и магарето.

# 662
  • Мнения: 1 425
Sad при мен още няма второ животно.купих си още един кон и пак нищо.

Като купиш една, другото било в родилното. Така писаха във форума ма мондото.

# 663
  • София
  • Мнения: 44 284
е да, то и на коледа така беше....Wink

# 664
  • Разград-София
  • Мнения: 273


Здравейте момичета  Hug  Как сте   ?
Аз днес имам ето това съобщение при новините и незнам какво трябва да търся  newsm78 Някой може ли да ми разясни  Rolling Eyes

Цитат
01.04.2009
Ранна утрин, звънтене на камбани...
Тази сутрин в зоопарка ти се случва нещо странно...
Изглежда че феите са работили още от изгрев слънце, за да подготвят малка изненада както само те умеят!
Потърси в картата на зоопарка си подаръка, който ще те направи изключително щастлив Wink

# 665
  • Мнения: 11
Намерих го от раз!Ноо,след като Ви изчетох,разбира се! Mr. Green
Падна ми се 15% повече шанс животните да имат малки! Party
По-подходящ подарък от това-НЯМА!Като се има предвид,че съм на "Проклетото 17-то ниво"! Hug

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Моят подарък за 1+1 също много добре ще ми дойде - цяла седмица пише, че ще е така, пък ми остават 22 метра до 8 подарък за 100 000 лол, с които ще изкупя всичко много разпространено, което срещна по пътя си, нямам търпение... Днес вече загубих един ден без покупки, понеже си отворих подаръка, когато бях останала с 2000 лол, ама следващите четири видях, че ще са ясни и слънчеви, та ще имам и парички, което пък означава, че с повече животни, очаквам повече раждания  Flutter Само 22 метра да мина за тая седмица  Crazy

# 667
  • София
  • Мнения: 44 284


Здравейте момичета  Hug  Как сте   ?
Аз днес имам ето това съобщение при новините и незнам какво трябва да търся  newsm78 Някой може ли да ми разясни  Rolling Eyes

Цитат
01.04.2009
Ранна утрин, звънтене на камбани...
Тази сутрин в зоопарка ти се случва нещо странно...
Изглежда че феите са работили още от изгрев слънце, за да подготвят малка изненада както само те умеят!
Потърси в картата на зоопарка си подаръка, който ще те направи изключително щастлив Wink

отваряш си началната карта на зоото и почваш да се взираш, търсейки малка бяла точица или петънце някъде там по една от построените ти зони...ама мн трудно се вижда обикновенно.... това е леликденско яйце...като го намериш  го нацелваш внимателно с мишката така че да спре да ти пише например миниферма  ниво 1, цъкаш и ти отваря 4 яйца , избираш едно и вътре имаш подарък изненада.

# 668
  • Варна
  • Мнения: 893
намира се лесно след като знаеш какво търсиш  Mr. Green мерси за жокера Hug
аз понеже съм с Explorer долу вдясно има една лупа, като дадеш на 200% се вижда много лесно Peace
аз имах 3 яйчица - във всяка зона по 1, избрах си това от Саваната, от там избрах туй дето мръдна първо и ми се падна 100% продажби в магазините Rolling Eyes средна хубуст, щото сега ще трябва да зареждам кат замаяна Crazy искаше ми се бонуса за раждаемост да уцеля ама нейсе Mr. Green

някой пита за зоомагазина - утре ще имаш животни в него,трябва първо зайците и мишоците да родят тая вечер Wink


EDIT: Angel_Dust за съжаление изчезват да  Laughing

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 21:00 от Virginity

# 669
  • София
  • Мнения: 44 284
аз изобщо не видях че има 3....моето си го намирих в минифермата...
а после другите 2 изчезват ли?

# 670
  • Мнения: 4 371
отваряш си началната карта на зоото и почваш да се взираш.......
От къде това търпение у теб не ми е ясно, аз просто прескачам повтарящи се емнайсет пъти въпроси, само няколко мнения по-горе.
Медал ти трябва Grinning

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 647
В другите зони изчезват, наистина одеве се шегувах  Wink
Иначе и аз натиснах това, което първо се мръдна и в двата акаунта - в основния жълто, а в другия червено

# 672
  • София
  • Мнения: 44 284
 Mr. Green bowuu bowuu

# 673
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
И аз го намерих!Добре че ви изчетох,защото си мислех,че е първоаприлска шега!
Мерси!!!

# 674
  • Мнения: 985
Възможно ли е прогнозата за времето да се променя?За София прогнозата беше 2 ясни и 1 слънчев ден за следващите 3 дена,а сега ми показва,че вместо слънчев в събота ще е дъждовен  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт