Синът на шефа на СДС Варна е убил жестоко с 50 удара с нож своя състудентка....

  • 20 703
  • 462
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Evana, на твое място бих си изтрила поста.

Права си!В състояние на афект го написах Tired

# 16
  • Мнения: 452
имам бебка на 5 месеца - стах ме хваща как ще расте и живее в нашата родина
Напоследък много жестоки убийци сред младите се пръкнаха- истински се плаша за бъдещето на децата ,които растат в момента !

# 17
  • Мнения: 674
Последна непотвърдена информация от Варна - баща му май си е пуснал връзките и от следствието мрънкат че нямало доказателства и се чудели дали да го оставят в ареста или да го пуснат на свобода... Shocked Shocked Shocked
Баща му Шефът на СДС Варна се е обадил където трябва и машината е сработила... Cry Cry Cry.
Ще го оправдаят този изрод. Cry
Днес на погребението е имало над 500 души.
Да направим нещо този изрод да влезе в затвора!
 #Cussing out

# 18
# 19
  • Мнения: 674
http://www.moreto.net/novini.php?n=38691
http://www.moreto.net/novini.php?n=38653


За всички които смятаха че няма доказателства и че този изверг не е убиеца  - - http://www.moreto.net/novini.php?n=38626

# 20
  • Мнения: 58
Сутринта в кафето на университета се бяха събрали доста хора. Всички са потресени от станалото...

# 21
  • Мнения: 4 892
Сутринта в кафето на университета се бяха събрали доста хора. Всички са потресени от станалото...

И? Какво се коментира? За момчето, за момичето, разкажете. За характерите им.

# 22
  • Мнения: 674
Извинявам се много емоционална съм но моя много добра приятелка познава семейството на убитото момиче и казва че детето е било много добро възпитано и отлична студентка.
Този изрод не е можал да я свали и да си осугури поредната играчка и защото тук и Татенцето не може да помогне е решил да я счупи - щом той не може да я има и никой друг да не я притежава.
Варненци да се вдигнем този идиот трябва да влезе до живот в затвора защото утре може да убие и изнасили и нашите дъщери.

# 23
  • Мнения: 4 435
Ох, направо съм потресена. Cry Cry Cry
Жестоко. Много жестоко. Не знам как човек е способен на такова нещо.
И що за изрод трябва да си, да снимаш след това трупа с мобилният си телефон. Което до голяма степен обяснява й колко му е акъла на въпросният.
Моля се за най-голямото наказание за този боклук!

# 24
  • Мнения: 4 892
МАРИЯНАКАА, чак ми стана неприятно да Ви чета. Прекалено сте емоционална. Не, че има кой знае какво за четене, но поне Sensoria да прочета какво ще каже и напускам темата.

# 25
  • Мнения: 1 425
Лелеле, от къде толкова жестокост в тези деца  Embarassed Това е направо ужасно. Дано този п...... да си получи заслуженото, макаар, че много ме съмнява  Confused

# 26
  • Мнения: 674
Ох, направо съм потресена. Cry Cry Cry
Жестоко. Много жестоко. Не знам как човек е способен на такова нещо.
И що за изрод трябва да си, да снимаш след това трупа с мобилният си телефон. Което до голяма степен обяснява й колко му е акъла на въпросният.
Моля се за най-голямото наказание за тозо боклук!
Да точно така Авче!!!
Но ако се помъчат да го спасят /а аз съм сигурна че в момента цялото СДС мисли схеми и връзки да спаси този изверг/ трябва да се вдигнем целия град и да блокираме всичко!!!

# 27
  • Мнения: 58
Аз не ги познавам, само по физиономии са ми познати като гледах снимките. Учудени са и студенти, и преподаватели, че се е случило, такова зверство никой не е и очаквал. Самата атмосфера в университета е много тягостна. Споменах за кафето, там обикновено всеки влиза, излиза, шумно, смях, музика, днес не беше така, още от самия вход те посреща некролог...

# 28
  • Мнения: 4 892
Аз не ги познавам, само по физиономии са ми познати като гледах снимките. Учудени са и студенти, и преподаватели, че се е случило, такова зверство никой не е и очаквал. Самата атмосфера в университета е много тягостна. Споменах за кафето, там обикновено всеки влиза, излиза, шумно, смях, музика, днес не беше така, още от самия вход те посреща некролог...

А защо са учудени, по медиите има противиречива информация - едни казват, че момчето е добро, други, че било изключително агресивно, а разликата между двете е очеизвадна? Нещо за това говори ли се?

# 29
  • Мнения: 1 163
Господи какъв ужас.Как е възможно........... Cry
Дълбоко се съмнявам,че този изрод ще си получи заслуженото.
 #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт