Синът на шефа на СДС Варна е убил жестоко с 50 удара с нож своя състудентка....

  • 20 752
  • 462
  •   3
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 110
Очевидно има нужда от такава дискусия. Очакванията на хората са да има ефективно правосъдие. Такова няма. Естествено е да има спорове. Смятам, че има кой да ги чете.

mama_T, не познавам Сингапур и не мога да коментирам. Все ми се струва, че след като сме преодоляли боя с пръчки в 18 век не е много редно да се връщаме към него. Според мен вече ще навлезем в спор за културни, религиозни и други различия, които наистина ще изродят темата.

# 421
  • Мнения: 5 370
Ама да бе,. разбира се, и сценарии за филми, както вече казах , могат да се извлекат от тази тема.

Както и да е.

# 422
  • София
  • Мнения: 8 348
ако беше вината във възпитанието, щяха да съдят и родителите заедно с престъпниците
Такава логическа връзка не може да се прави, защото правото не е естествена наука.
Ако изобщо е наука.
Щом нещо е ненаказуемо от закона, значи не съществува. Shocked

хубаво де, не е подходящо сравнението

обаче за съжаление възпитанието не е дело само на родителите и това си е
или иначе казано - същността и характера на човек не се определят само от думите и постъпките на родителите му

# 423
  • Мнения: 293
Човек независимо с какво възпитание е трябва да знае,че като стъпи накриво ще си понесе последствията!!!! Последствията трябва да са регламентирани и изпълнявани и адекватни на допуснатите своеволия! Тук говорим за човешки живот?Който никога повече няма да се върне на бял свят? Невинно дете е убито?

Има нужда от темата и още как! Трябва да се дава гласност на подобни зверщини и трябва както народа така и управляващите да разберат,че е крайно време за вземане на мерки.В България се изтрепваме бетер от война бе! ooooh! И нещата остават така....незнайно до кога?!!!

# 424
  • Мнения: 1 110

Кервана да си върви, нали?

Очевидно има ефект от писаниците, колкото и да ви се струват безсмислени.

# 425
  • Мнения: 940
Потресена съм и нямам думи...
Снощи един на вид нормален човек, лудо влюбен в познатата ми, я причакал във входа на блока и я наръгал с нож. За щастие познатата ми е жива и здрава, само с няколко шева...Тя с нищо не го е предизвикала, просто той е обсебен от нея и от идеята да я има.
Защо луди и ментално нестабилни хора се разхождат толкова свободно по улиците?

# 426
  • Мнения: 1 547
Снощи един на вид нормален човек, лудо влюбен в познатата ми, я причакал във входа на блока и я наръгал с нож.

 Shocked Тези хора, уж нормални... те да не би наистина да черпят идеи от новините?!

# 427
  • Мнения: 4 549
Shocked Тези хора, уж нормални... те да не би наистина да черпят идеи от новините?!
Като нищо... Отдавна има такива съмнения.
След вчерашното [поредно] зверство в Германия, от някаква верига магазини си свалили от щандовете филмите и игрите с прекомерно насилие.  ooooh! Сетили се те....

# 428
  • Мнения: 155
Потресена съм и нямам думи...
Снощи един на вид нормален човек, лудо влюбен в познатата ми, я причакал във входа на блока и я наръгал с нож. За щастие познатата ми е жива и здрава, само с няколко шева...Тя с нищо не го е предизвикала, просто той е обсебен от нея и от идеята да я има.
Защо луди и ментално нестабилни хора се разхождат толкова свободно по улиците?

За съжаление има всякакви маниаци. Особено когато става въпрос за маниата да притежаваш някого, стават направо луди. Много се радвам, че приятелката ти е добре.

# 429
  • Мнения: 940
Потресена съм и нямам думи...
Снощи един на вид нормален човек, лудо влюбен в познатата ми, я причакал във входа на блока и я наръгал с нож. За щастие познатата ми е жива и здрава, само с няколко шева...Тя с нищо не го е предизвикала, просто той е обсебен от нея и от идеята да я има.
Защо луди и ментално нестабилни хора се разхождат толкова свободно по улиците?

За съжаление има всякакви маниаци. Особено когато става въпрос за маниата да притежаваш някого, стават направо луди. Много се радвам, че приятелката ти е добре.

Да, добре е. Даже не иска да го съди, забражила го. Душичка е тя...
Дано от полицията да го послплашат малко...Уж обещаха...

# 430
  • Мнения: 183

Извинявам се ама колкото и да е душичка,ако не повдигне обвинение полицията няма кой знае колко да го сплаши. После да не каже 'ама полицията/държавата нищо не правят' Tired

# 431
  • Мнения: 6 646
Потресена съм и нямам думи...
Снощи един на вид нормален човек, лудо влюбен в познатата ми, я причакал във входа на блока и я наръгал с нож. За щастие познатата ми е жива и здрава, само с няколко шева...Тя с нищо не го е предизвикала, просто той е обсебен от нея и от идеята да я има.
Защо луди и ментално нестабилни хора се разхождат толкова свободно по улиците?

За съжаление има всякакви маниаци. Особено когато става въпрос за маниата да притежаваш някого, стават направо луди. Много се радвам, че приятелката ти е добре.

Да, добре е. Даже не иска да го съди, забражила го. Душичка е тя...
Дано от полицията да го послплашат малко...Уж обещаха...
Наистина е по-добре да подаде жалба следващата му мания може и да няма нейния късмет.

# 432
  • Мнения: 804
Да, добре е. Даже не иска да го съди, забражила го. Душичка е тя...
Дано от полицията да го послплашат малко...Уж обещаха...
Ако не е толкова трагично, би било смешно.
Посъветвай "душичката" да иде на психолог и да го съди.
Иначе и за нея може да се наложи да пуснат тема недай Боже!
Великодушното отминаване на подобни инциденти е съучастие в подобни такива.

# 433
  • Мнения: 413
  Посъветвай "душичката" да иде на психолог и да го съди.
Иначе и за нея може да се наложи да пуснат тема недай Боже!
Великодушното отминаване на подобни инциденти е съучастие в подобни такива.

 Много точно казано!

# 434
  • Мнения: 674
Да подаде веднага жалба в Полицията. Peace

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 09:57 от МАРИЯНКАА

Общи условия

Активация на акаунт