1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 34

  • 25 554
  • 434
  •   1
Отговори
# 75
  • на морето
  • Мнения: 103
Оле аз още в началото на серията  и  smile3545  Cry...Много мил момент,супер измислено от сценаристите Peace
Наистина , решението е оригинално .На такава голяяямаа любов и на толкова преодолени препяствия ,една "гола "церемонийка , както я искаше Шехи  никък не вървеше .. Аз си я нареках церемония "ала Онур" или в стил "Онур"..

# 76
  • Мнения: 683
Тъй де, казаха без сватба.
Аз за това питам, защо после има?  Thinking

ББ: След един много бурен скандал относто дъщерята на Онур която се появава по късно и е от неговата бивша годеница с която се е разделил, Онур и шех се разделят за известно време. Този път шех прави първата стъпка за помирение и иска да вдигнат сватба

# 77
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Тъй де, казаха без сватба.
Аз за това питам, защо после има?  Thinking

ББ: След един много бурен скандал относто дъщерята на Онур която се появава по късно и е от неговата бивша годеница с която се е разделил, Онур и шех се разделят за известно време. Този път шех прави първата стъпка за помирение и иска да вдигнат сватба


ББ Oх, пак ли ще се разделят.... май им астана навик  ooooh!

Мерси за отговора  Hug

# 78
  • на морето
  • Мнения: 103
Здрасти Анна3ком!
Както винаги точна и изчерпателна в инфото !
  bouquet

# 79
  • Мнения: 84
Момичета и аз съм голяма фенка на филма следя го с интерес Winkприемате ли ме при вас. HugНие с малкия сме малко болни Sadот гарло. HugЦелуваме ви момичета  Hug

# 80
  • Мнения: 84
утре вечер ли е 83 та серия по канал д Hug

# 81
  • Мнения: 31
Момичета, моля дайте рамо на Керем, почти на 60 000, ама вече не ме пуска, пък и да се запиша тук

# 82
  • на морето
  • Мнения: 103
Момичета и аз съм голяма фенка на филма следя го с интерес Winkприемате ли ме при вас. HugНие с малкия сме малко болни Sadот гарло. HugЦелуваме ви момичета  Hug
Здрасти  ,маме !
Добре дошла ! Hug
Бързо оздравяване !  bouquet

# 83
  • Мнения: 683
Добро утро! Ето последна информация за гласуването:

#1 Dağhan Külegeç (Efe)
Kavak Yelleri
Görüntülenme 1800988
Toplam Oy:1592541

#2 Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül)
Aşk-ı Memnu
Görüntülenme 1800729
Toplam Oy:1562918

#3 Talat Bulut (Musa)
Annem
Görüntülenme 1800115
Toplam Oy:1301577

#4 Halit Ergenç (Onur)
Binbir Gece
Görüntülenme 1801484
Toplam Oy:576618

# 84
  • Мнения: 267
Сега ,като видях майката и лелята на Ахуто си мисля,че от Кайсери всеки път идват все по-зли и по -побъркани ooooh!Там май няма нормални хора? newsm78
Много нагла тая искам къща,бижута тинтири -минтири....ама Бурхан и Надиде хибаво я нагласиха.
Изкефи ме Нимед-май Фюси липсва на всички вече bowuu

# 85
  • Мнения: 31
За анкетата - поздрави,, добър въпрос, доста сложен.
Аз май ще гласувам с друго - ще ОПИтам да простя, може би с течение на времето и да приема, едва ли обаче сърдечно, поне не в началото.
Като говорим за прошка и приемане, щом Шех, която не е много по тая част, намери сили и прости на Бурхан, и не само му прости на думи, но го прие и в живота си, поне според мен грехът на Семих е < от този на Бурхан (доколкото изобщо са съизмерими), все пак, майката на Керем е имала семейство, което я е обичало, а Шех и Кан си нямаха никого.
За гласуването на канал Д - едва ли ще ни допуснат да им променим вота, много повече са  Sad . Продължавам да гласувам де, но наблягам на Керем, можем да го избутаме над 100 000 и да го вкараме в десетката, заслужава, не мислите ли Laughing Peace

# 86
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
 Whistling  Hug Hug Hugоще малко и ще скочим в почетната тройка ,аз отивам  да метна още някоя точка там
Днес Бурхан май не издържа вече , ако не беше срама от хорски приказки ,тия трите щяха вече да са излетели за кейслери така му вдига кръвното  
то май АК се запъти за там да се скрие при фюсюнката Joy Joy

# 87
  • Мнения: 3
и аз гласувах с втора опция-мисля че така трябва,ako Керем трябва да го опознава тепърва-ще се отчая много все пак е израснал в друга среда.Понякога съдбата предлага такива повратности,че да те е срам от произхода.Радвам се,че с Бурак си оправиха отношенията  И Бену му показва и насочва по правилния път.Мисля,че Керем най-сетне ще влезе в пътя

# 88
  • Мнения: 2
Здравей те! Моля ви кажете ми коя серия излъчиха днес, за да  си я сваля!

# 89
  • Мнения: 21
Къде и как се подава Вота за най- --- артист???

Общи условия

Активация на акаунт