МАРТенче на 3 г. става,здраве и късмет му всеки пожелава!!!

  • 15 764
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 109
Гер4о, важното е бебка да расте Wink

Кате, много хубаво, че сте отметнали това задължение. Искрено се надявам да свършат мъките с болестите сега.

и аз не знам с кой акъл не снимах на рождения ден, сега много ме е яд. в неделя правим втори тур и задължително ще снимам.
тук качих малко снимки, които снима една приятелка , и едни други, които снимах на едно бебе.
леле... това е новата ми мания, мнооого готино и много трудно се оказа ! Много искам да се науча да снимам много малкио бебета, моля ви раждайте и хайде да ви снимам бебетата Simple Smile

http://www.flickr.com/photos/kalikayo/

# 61
  • Мнения: 878
4естит рожден ден на Елица и на вси4ки останали рожденици от последните дни
Кайо много е порастнал,по4нал е да губи бебешкото излъ4ване,променила му се е леко физиономията Hug
Гер4о как е беб4о?

# 62
  • Мнения: 487
Мацки, да ви почерпя виртуално за РД на Преско, който беше вчера, но нямах възможност да стигна до компютъра!  smile3510

пожелавам и на другите рожденници да са живи и здрави! Другото само ще им дойде!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 086
Здравейте Hug

Честити Рожденни Дни на Ели,Преско,Стоян,Юджи и на днешния рожденник Иван!!!Да са живи и здрави,много щастливи и усмихнати!!!!


Как сте,момичетаааа?Пак затишие тука...
Ще правим ли общ рожден ден на малките,какво мислите?

При нас всичко е наред,Дани е на градина,здравички сме всички(пу-пу)

Кате,радвам се,че е минала добре операцията на Преско,дано приключите вече с болестите Praynig

Герчо,добре си е детето,Иван никога не ти е бил пухкав.И Дани е метър и е близо 18 кг,но той си върви по-едър още от бебе.

Кали,много добри снимки!Аз имам снимки с Дани, като бебе, от професионален фотограф,но твоите ми харесват много повече!

 Хубава седмица ви желая на всички! Hug

# 64
  • Мнения: 2 309
Добър ден,

честити рожденни дни на всички дечица, на които съм пропуснала да честитя Hugжелая много здраве, палави игри, безболестие и въобЧте всичко най-най...

Кате, браво за операцията. Дано сега Преско се стабилизира и заякне. Това със некрозиралата  сливица звучи ужасно. Братовчед ми беше така, само че той се оперира чак на 27 години. След това заякна, възмъжа, порасна на дърти години. Само че неговите и двете сливици бяха такива.

Аз поотсъствах една седмица от вкъщи. Върнах се преуморена и кълбо от нерви. Всички сме така и причината, която ни побърква всички е една. По-скоро човек,а не причина. Иначе Алинка много била страдала за мен. Ходела да ми души и прегръща дрехите Cryплакала едната нощ за мен. Пъпките така и не се изясниха какви са. Едните се кръстят, че било шарка, другите че била хранителна алергия. Склонна съм да вярвам на второто, щото бързо минаха. Сега е на хомеоптаично лечение за бучиците по лимфните възли, дето ги има от няколко месеца и нейната лекарка твърдеше, че ще минат от само себе си.

Баба ми разправя, че докато ме няма била сътворила "стихотворение". Редила някакви безмислени думи, дето всяка втора почвала с "за мое удоволствие". После като го изрецитирала цялото, викнала:"дай ми бързо химикалка да го запиша, че ще взема да забравя". Пък деня, в който се прибирах ходили с баща й на пазар. Решила да ми вземе кремче. прибрали се вкъщи, тя тръгнала да си яде нейното мляко и рекла"абе, тати, не е хубаво да правим такива неща. моля те дай ми кремчето на мен, че не мога да издържа повече" Laughing

# 65
  • Мнения: 364
Здравейте , момичета!
Честит рожден ден на всички дечица, на които не съм честитила !!! Само положителни емоции Hug
Кате , бързо въстановяване на Преско и дано болестите останат зад гърба ви !
Дина , Али направо ме хвърля в голям смях с нейните бисери. И Стела много бърбори и така се смея понякога с нея , чак се каня да и записвам бисерите ,че после ги забрявям.
Аз съм добре , коремът почна да личи и май пак ще е девойка , поне на 4-Д то така видяхме Simple Smile
И да ви питам за добри  хотели в Сандански и Солун ,че се каним в началото на май да си спретнем една екскурзийка надолу по на юг , ако се чувствам добре разбира се. На вас ви е по-близко и доколкото си спомням някои от вас често си правят пътувания  в тази посока.
Хубав ден и лека седмица от мен Hug

# 66
Честит Рожден Ден на Иван! Да е жив и здрав!
Дина, не се ядосвай, и аз се ядосвам в работата, но за какво, незнам, нищо не мога да променя. Тя и Алекс ги говори едни, но не е като Али, онзи ден я питам : Каква си ти?, а тя ми отговаря: Българче, паднах от смях.
Аз исках да пратя Алекс на ясла, но нашите само ми се карат, било студено, върлувала скарлатина и ако се разболее, нямало кой да ми я гледа, е кога да ходи на градина, но така е, като не мога да се справям сама, а завися от други хора...
Хайде, лек ден

# 67
  • Мнения: 878
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЖЕСИ,вси4ко най хубаво ти желая
4естито и на Преско,Юджийн Кристо и Иван да растат здрави и щастливи

# 68
  • София
  • Мнения: 1 086
Джеси,Честит Рожден Ден ,мила!!!Много здраве,щастие и късмет на новото място!!!

Дина,голяма е сладурка тая Али Hug

Анетка,честито розово щъркелче!

# 69
  • Мнения: 1 272
Честит рожден ден на Али, Маги и Стела!
Бъдете много здрави и щастливи!
Денерис, Веси, Анетка много да ви радват момичетата!!!

# 70
Леле каква съм залюхана, Джеси я познавам от толкова време и знам, че е родена вчера, а ми изхвръкна от акъла:
Джеси, Честит Рожден Ден на патерици! Да си жива и здрава, много, много щастлива и късмет във всяко начинание!
Честит Рожден Ден и на малките госпожички Маги, Али и Стела! Да са много здрави, много усмихнати и едно приказно детство им желая!
Веси, Дина, Анетка, четито и на вас и   bouquet!

Лек и успешен ден ви желая!

# 71
  • София
  • Мнения: 1 086
Честит Рожден Ден на трите красавици-Али,Маги и Стела!Да са живи и здрави,много весели и щастливи!!!
Дина,Веси,Анетка,весел празник,да са ви живи и здрави!

# 72
  • София, център
  • Мнения: 687
Честит Рожден ден на всички малки pожденици, които сме пропуснали да поздравим!!!

Честит Рожден ден на Алис и Маги, да сте живи и здрави, растете щастливи!!!

Ние сме добре, в къщи сме си... не сме ходили на ясла от 1000 години ми се вижда вече, защото лекарката каза че още ни е „сочно“ гърлото (в петък беше)... и понеже нашия рожден ден е в четвъртък, решихме да си стоим в къщи за да сме здрави:)))!!!

Поне времето от днес е добро и ще почнем с излизането. Снощи постригах Мария, ей голям зар беше така мрънка... не ще да стои мирно и това си е... но мисля че горе долу стана добре и само с малки поправки ще сме ок за рождения ден!!!

http://picasaweb.google.com/lh/photo/Tsb3sYAhytvpXsifhbnYmg?auth … p;feat=directlink

лек ден и целувки Hug

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 10:23 от adiland

# 73
  • Мнения: 1 544
Здравейте, не съм писала отдавна ,4е клавиатурата не ми работеше и ве4е съм пропуснала толкова рождени дни ,4е незнам на кой по напред да 4еститя  Heart Eyes
Затова май ще се наложи да го направя общо, на вси4ки рожденници през последната седмица желая много здраве ,щастие и збъднати ме4ти Hug  bouquet   bouquet   bouquet

# 74
  • Мнения: 4 428
Здравейте, мамита  Grinning

Черпя ви по една торта за моята кака  Grinning
 
Ей, порасна ми детенцето  Grinning Благодаря много за пожеланията  Hug

Искам и специално да честитя РД на Алито  bdbaloni Дина  newsm51
Нали се раждаха двете заедно и си ми е мило и за нейния ден днес  Grinning

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА, КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛА ТЕЗИ ДНИ!!!   bouquet

Нашето празненство днес ще е основно в яслите. Занесохме торта и сокчета, чупихме и разни шарени чинийки и чашки /Маги много им се впечатлява/ и дано детето си изкара добре с децата  Grinning Оставихме и фотоапарат. Дано направят някоя и друга снимка  Grinning

Кате, дано вече да нямате проблеми с Преско след операцията  Peace

Общи условия

Активация на акаунт