90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №38

  • 19 769
  • 459
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 164
Стелхен, да те поздравя за тортата  Hug От кога се каня да сътворя нещо по-така и аз, но се притеснявам, че няма да го издокарам...
Anna_8612,   bouquet  Laughing
Жане, аз пак съм с въпрос  Embarassed, обръщам се към теб, защото ми предложи да десертвам кисело мляко със степче, но в хладилника имам едни плодови млекца с 0.1 % масленост и 4 % съдържание на плодове, не пише да имат захар, мислиш ли, че мога да хапна едно след вечерята, по 100 грама са? Това за в краен случай естествено (вместо да нагъвам шоколадови бонбони  Wink)
silvanka1, много неприятно се е получило при вас, дано всичко е наред вече  Praynig За съжаление не мога да ти дам съвет относно диетата  Embarassed
Жабка, не съм го изхвърлила, ние от вчера пак сме приятели с него  Laughing, но не е мой - на сестрата е и ми е вече неудобно  Wink
Как замразявате, момичета, слагате в буркан и във фризера ли или и нещо по-специално правите  newsm78

п.п. Не мога си публикувам отговора от вас  Simple Smile

# 91
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
М , Вив , рекох , че рекламация правиш.  Laughing
Сега при първи повод , кантар купуваш.  Grinning
Аз квото остане от манджите ги слагам в кутии и във фризера. Peace
Стъклените буркани може да се спукат , но в кутии става.
После направо в микровелето и готова манжата. Blush

# 92
  • Мнения: 164
Жабка, мерси за отговора, не съм се сетила до сега да го правя това, беше ми останал боб от предния бобов ден, а моите не си падат особено, и се наложи да го хвърля  ooooh! Ако знаех нямаше да се чудя какво да си готвя за утре  Close Имам едни пластмасови кутии с капак, ще ги използвам за целта  Peace
Аз за 8-ми март щях кантар да си купувам, но смених с ботушки (на прИмоция  Laughing) Mr. Green

# 93
  • Мнения: 99
Вив-Мив мисля, че няма проблем да си хапнеш това млекце...по-добре отколкото бонбони Hug А за замразяването вече Жабка ти е казала...аз слагам в пласмасови кутии-от тези дето продават салати или в които купувам насипно маслини в Билла и после за 5 мин. имаш готово ядене. Аз така имам грах в камерата и за довечер може да не си готва за мен допълнително. Но имам идея да им правя грах и като остане си замразявам. Само картофи не замразявам защото стават после гадни като се размразят Peace

# 94
  • Мнения: 164
Жане, мерси за отговора  Hug Ако много ми се прияде нещо сладко, ще действам с  млекцето.

# 95
  • Мнения: 99
Жане, мерси за отговора  Hug Ако много ми се прияде нещо сладко, ще действам с  млекцето.
Сетих се преди малко и за сушените плодове-например стафиди, сини сливи, кайсии, фурми и всякакви сушени плодове...те са разрешени в диетата и вечер при глад се разрешава плод...така, че си вземи сушени плодове и хапвай от тях. Аз сега излапах една шепа стафиди...щях и още да хапна но това беше останало в пакетчето. Но довечер съм на покупки и ще си купя и стафиди и сини сушени сливи Peace

# 96
  • Мнения: 164
Ами, мислех, че мога да ги ям само в плодов ден, иначе и аз много ги обичам, а имам и едно пакетче стафиди, ако се стигне до там и избор ще имам...  с какво да прегреша Laughing

# 97
  • Мнения: 99
Ами, мислех, че мога да ги ям само в плодов ден, иначе и аз много ги обичам, а имам и едно пакетче стафиди, ако се стигне до там и избор ще имам...  с какво да прегреша Laughing
Плодовете било то пресни или сушени са разрешени в диетат във всеки от дните и те не са прегрешение а помощник срещу прегрешения...Аз изяждам една или две шепи стафиди и си задоволявам желанието за нещо сладко Peace

# 98
  • Мнения: 270
леле нямате изчитане  Mr. Green
аз още се ориентирам и разучавам някои неща. За сега вървя добре, днес съм плодова.  Вчера във въглехидратния изкарах на зелена салата с една филийка препечен хляб. Видях и първия минус -1 кг.
При мен положението е такова че не съм гладна на обед и изкарвам на плодове до вечерта, пък и готвя следобед или надвечер и наобед и да искам друго няма какво да се яде (манджа имам предвид, а иначе боклуци колкото искаш). А вечерята ми е в 20.30ч заради дребния, слагам го да спи и тогава сядаме да вечеряме. Та на въпроса: половин час ще окаже ли много влияние, а също и това че не обядвам?
И другото което искам да попитам как стои въпроса с меда? Свикнала съм като ми се прияде нещо сладко да вземам по 1 лъж.мед.
Ще си направя утре снимка и ще кача че като се гледам отстрани и се мотивирам  Crazy

Дадохте ми страхотна идея със замразяването, отивам да метна от оня ден лещата в камерата (ако е още жива)

Janeta като ти прочетох поста се сетих колко обичам стафиди, и аз ще си взема довечера да меля  Peace
Mu6morok, радвам се да те видя тук. Страхотен резултат си постигнала. Стискам ти палци за напред Hug

хайде че много се разприказвах
целувки и много минусчета

# 99
  • Мнения: 37
Момичета, аз в плодовия ден няколко пъти съм си хапвала сушени кайсии, сушени сливи, фурми.
И доста засищат!

# 100
  • Мнения: 71
Добре дошли на новите момичета.  bouquetАз пак нещо не разбрах за сушените плодове и през другите дни ли може да се хапват освен в плодовия?Абе момичета аз не разбирам нищо от книгата не мога да я прочета,ама се успокоявам,че тук има страхотни хора който винаги ще ми помогнат когато се затруднявам и това е за тях Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 101
  • Мнения: 99
Плодовете стават за всички дни-не само за плодовия. Разрешени са пресни или сушени. И както казва Мелисита доста засищат и задоволяват нуждата от сладко Peace

# 102
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Мацки, благодаря ви много за комплиментите!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И на мен ми хареса снимката, затова я изтипосах.
viv-miv, хич не е страшно. Само трябва да се престрашиш да опиташ. И на мен ми беше за първи път. Успокоявах се, че даже и да няма вид ще е добре на вкус и мъжо пак ще го излапа. Wink
Ако искаш пиши на лична по тортените въпроси, че да не спамим темата. Аз съм новобранка, ама поне рецептата за мойта торта мога да ти дам  Hug

# 103
  • Мнения: 71
janeta* ти си писала и преди това за плодовете ама аз докато напиша два реда вие пишете по много.Благодаря за отговора ама искам пак да попитам по кое време си ги хапвате в другите дни.

# 104
  • Мнения: 164
Стелхен, ще те използвам като се наканя за нещо по-така, да знаеш  Hug Аз много обичам да правя разни сладкишчета и тем подобни, но са по-простички на вид, повечето си ги харесвам от готварския  Peace
За утре мисля да съм на пиле с ориз, но без пилето  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт