Re: Вижте колко е щастлива мама, че си има ПОРОДЕНИ двама! *26*

  • 11 027
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 089
ааа, тарикати! гледам ванче си имате,ание в нашата количка едвам влизаме. то количката си е джип, ама ми е малък, предвид габаритите на двама ни. искам да я сменяме за по-голям, ама пусто, на тая нищо й няма, и ще е странно изведнъж да се тръшна, че искам нов и голям джип, който на тоя етап не можем да си позволим без кредит/лизинг. няма да ме огрее и тактически си мълча по тоя въпрос.
аз имам книжка от година, като практически реално си я ползвах още от първия ден. едва напоследък обаче се пускам сама с 2-те и то попринуда, а не защото съм смела, с много опит и т.н. удобство е, така че се наложи да умея и тая работа, въпреки вътрешната ми съпротива.

# 16
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Сладури! Баткото защо се крие?  Grinning А вие къде сте сега - тук ли, там ли?  Laughing
Баткото мрази светкавицата и ми вика: "Ще ми светнат очите, махай "препарата" (апарата демек  Laughing)
"Там" сме вече 3месеца - на изток от Атина, до морето  Sunglasses
Здрави сме, на чист въздух и слънчево време - вчера беше направо за тениска (в колата термометъра мери на слънце и показваше 28градуса).
Маик, много са сладинки децата ти , имат невероятна форма на очите   bouquet  Все искам да те питам за имената им - защо така ги кръстихте (с едно значение на името)? Снимките, където са и двамата на гърне са много готини  Peace
Тук в Гърция породените деца са масово явление - родителите предпочитат малката разлика, за да ги изгледат наведнъж  Peace
Мъжът ми и сестра му имат 11месеца и половина разлика, тя има близнаци и трето момче с 20месеца разлика, моите са с 25месеца разлика и децата имат предимство за градини и ясли  Peace

# 17
  • Мнения: 3 089
[Маик  Все искам да те питам за имената им - защо така ги кръстихте (с едно значение на името)?
ами готино е. а и думата има супер значение.
+ това, когато пипа беше на ок. месец, сънувах, че имам син и той се казва камен. малко по-после споделих с филков съня си и той каза, че също е имал подобен сън. значи е знамение някакво. а до тоя момент дори не харесвах името 'камен'  Wink 
3-тото ще е момиче и ще е ясна, както много пъти съм казвала  Peace

# 18
  • Мнения: 56
Здравейте мацки!ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ГАЛИНИ,ГАЛИ И ГАЛИНОВЦИ!
Били...  bouquetза темичката!
АнАн,честита ти миялна.И на мен скоро ми предстои тичане по магазини в Бургас за същото.Без миялна не мога.Толкова време се губи за миене на ръка.
Много тъжно ми стана за дечицата които са ги игнорирали в градината.Простотия.Наистина са малки заплатите на даскалята/и аз съм с такава професия/но пък като нямат нерви и стимул за  индивидуален подход към децата да си намерят друга работа.Чудя се как може да са толкова коравосърдечни тия хора,и как са имали наглостта да кажат такова нещо на майчицата Cry
маик ,OlympiaPappas много са ви сладки дечицата.Да са ви живи и здрави!
 happymammy ,съжалявам за това което се е случило на слънчо. Hugда минава бързо!
Желая на всички ви лека вечер!
п.с рождените дати са ни Алек 05.01.2007 Дая 15.12.2008 аз 20.08.1977

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 16:34 от monny_77

# 19
  • Мнения: 290
Ехо,ето ме и мен най-накрая.
Поздрави на всички нови мами!
Аз малко се поизгубих,но имах доста работа,случиха се някой неприятни неща и хич не ми беше до писане и четене,а и не бях плащала нета.
Добре сме с дечурлигата,ходят си на градина,а аз шетам по цял ден вкъщи и чак немога да повярвам,че през деня къщата ми е почистена и подредена.Като си ги взема ми е жал да ги пусна в къщи защото им трябват 5 минути и къщата ми заприличва на бойно поле. Joy
Ради имаше тържество по случай 8 март и се представи страхотно каза си стихчето без грешка,пяха и танцуваха децата инакрая подариха картички и цветя на всички майки.Беше страхотно и се чувствах адски горда и щастлива,като видях,че детето ми пораства с такава бързина.
Утре ще пиша повече,сега отивам да ви чета.
Приятна вечер на всички!

# 20
  • Мнения: 1 461
запис   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 632
 Аз пак не разбрала, че има нова тема ooooh!

Момичета, благодаря ви за подкрепата! Hug
Някой друг път ще разкажа за проблема на Рая.

Татянка, ако ще и Запетая да се кръстиш, няма как да те сбъркам с тези лентички. Hug

 Чак днес пуснах децата на градина, и ми е едно смачкано, мъчно...
Рая без малко да се разплаче, а на мен веднага ми се сви сърцето.
На мен сама  в нас ми е страшно скучно, и много ми се иска да започна работа сред хора!

 Да ви кажа, че и аз не съм шофьор, защото съм като Мистър Бийн Crazy
Ако има как, и колело по тротоарите ще карам Embarassed
Много съм зле! ooooh!
Няма по разсеян човек от мен, а и като се кача в кола ми се доспива Tired
Но това, че не съм шофьор, не ми пречи да си натискам спирачка постоянно, и да се ядосвам на другите шофьори Blush
Много е гадно да разчитам за всяка по-далечна разходка, на половинката, ама...
Олимпия, напомняш ми моята майка!
Тя Атина-Варна ги няма за нищо ooooh!
Винаги съм се чудила на търпението и, като шофира в Атина!

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 11:40 от [x] ивка-щастливка

# 22
  • София
  • Мнения: 6 259
http://konsulova.multiply.com/photos/album/31/Feb._09
да ви покажа как се омаза с крем 'Здраве'. Laughing

# 23
  • Мнения: 1 410
Цитат
да ви покажа как се омаза с крем 'Здраве'.
добре дошла в клуба! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237851&pid=9094382

# 24
  • София
  • Мнения: 1 124
Ваня, иска ми парола  Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 1 402
Да се разпиша искам, и да изкажа недоумението си относно реакцията на госпожите в детската градина на Рая, Иве мила, направо не искам да си мисля какво си изпитала.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 464
Аня и на мен парола ми иска, а на Татянка успях да ги видя Grinning Grinning Grinning
Толкова много помощници имаш! Пълна къща! Сигурно е много весело у вас! Grinning
И Крис си беше намазал веднъж лицето, коремчето, ръчички с крем, ама за дупе Grinning

# 27
  • Мнения: 107
Рая пък се беше намазала с крем за хемароиди/на баба и/,като я видях направо изтръпнах,идва с тубичката и вика "мамо,мажи,мажи"добре че не си беше сложила в устата,а само покраи нея и по бузите.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 464
   Мили мами, искам да споделя с вас случващото се, относно вчера излезлия нов регламент за кандидатстване в детските градини - според него се премахва предимството брат/сестра в една градина и точката за породени деца също я вземат.
   В темата за критериите майките са много доволни, разбрах дори, че били писали петиция, която внесли в Комисия за защита от дискриминация, защото се чувсвали ощетени, дискриминирани, че тези с двете деца имали предимство и дискриминират семействата с по едно дете! Нямам думи! Думичката "дискриминация" е вълшебна по цял свят и явно и сега е подействала.
   Една майка се опита да им обясни колко е трудно да води децата на 2 различни места сутрин, те я нападнаха, че и било по-добре отколкото да плаща на бавачка или пък на 2 частни...
   Зная, че много от вас са успели да си запишат децата на градинка, но за тези, които не са успели, като нас, е хубаво да знаете, че... положението е такова. Дано тези педагогически съвети към градините вземат решение за предимство все пак на тези дечица, защото иначе не виждам изход.
    Най - искрено поздравявам всички, които сте успели да се преборите вече за градинка  bouquet

# 29
  • Мнения: 451
Запис, че нещо ви изгубих Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт