Отговори
# 210
  • Мнения: 3 319
много добър съвет ти е дала  Peace  при коя ходиш ? 
втриваш бадемово масло по края на косата (ти ще си прецениш - зависи до къде ти е суха) и го оставяш за около 2-3 часамоята коса за това време обикновенно го е попила  или колкото имаш време
прави си разни маски  Peace  слагаи серуми за подхранване ...
но не ти препоръчвам кристалите за коса - те само замазват положението  Laughing

# 211
  • Мнения: 12
Ехоооооооо,къде сте всички?
Да не сте по кафета и градинки?!

# 212
  • Мнения: 3 319
Добро утро  Coffee   
на мен излизането днес ми пропадна  Confused   и сега скучаем с Дори  Rolling Eyes  не ни се излиза сами  Tired

# 213
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
О аз съм си вкъщи.Както винаги си имам доста работа.Колкото по чистя толкова повече ми се струва че е мръсно.А моята дъщеря се старае всяка вечер да разхвърля играчки в хола и аз всяка сутрин ги оправям.

# 214
  • Мнения: 245
И ние сме в къщи, късно станахме и мен ме домързя днес да го извеждам. То тия дни като почти не се прибираме, само за обяд да поспи, той на вън ме побърка. Тичане, тичане до като ми излезе душата, и без това съм 47 кила и иска още да ме стопи. Даже сутринта сам иска да излиза, да съм му обличала якето, следобяд ще го изведа. Аз съм като парцал. Така е като цяла зима сме вътре, то детето няма къде да си изразходи енергията.

# 215
  • Мнения: 30
много добър съвет ти е дала  Peace  при коя ходиш ? 
втриваш бадемово масло по края на косата (ти ще си прецениш - зависи до къде ти е суха) и го оставяш за около 2-3 часамоята коса за това време обикновенно го е попила  или колкото имаш време
прави си разни маски  Peace  слагаи серуми за подхранване ...
но не ти препоръчвам кристалите за коса - те само замазват положението  Laughing

Благодаря за съвета.  Hug Нужно ми беше да чуя и други мнения, защото знам че бадемовото масло е мазно. Ще пробвам с него и ще си правя и други маски за коса.
Аз ходя в Плиските. При Мариета точно до закуските по  стълбите нагоре. Много добре се справя.  Simple Smile

# 216
  • Мнения: 1
Здравей те и от мен аз все още чакам включване но на бебока не му се излиза и това си е.И ние днес и вчера ходихме на разходки и вече не си усещам краката.

# 217
  • Мнения: 11
beboran4e и ние с нетърпение чакаме появата на бебка. Hug Hug Hug Леко раждане! Дано всичко е наред   bouquet  bouquet

# 218
  • Мнения: 11
Привет момичета!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bye
Как сте?Къде сте се скрили?Май и тук времето е   umbrella Wear Umbrella  smile3503

# 219
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Привет момичета!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bye
Как сте?Къде сте се скрили?Май и тук времето е   umbrella Wear Umbrella  smile3503
При нас времето е великолепно.Ние с Криси бяхме до 7 вечерта навън.Беше много хубаво времето днес в София.

# 220
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
Добро утро   food010
Къде се загубихте всички в това лошо време.

# 221
  • Мнения: 12
Добро утро.Хайде на кафето.



Ние тая сутрин се наспахме,станахме в 9 ч. Laughing

Отивам да си пия кафенцето и същевременно да готвя,
по-късно пак ще намина,ако има някой.

Лек и усмихнат ден,въпреки лошото време.

# 222
  • Мнения: 274
bubitka,мерси  Hug

Аз сутринта пратих Михаела на ДГ,в неделя и понеделник имаше Т  и това си беше,вторник и сряда нямаше и реших днес да я пратя,но в групата им има шарка,незнам ще я хване ли,а и да я хване,казват,че колкото по рано,толкова по добре  Wink

# 223
  • Мнения: 11
Привет дами! Hug
Как сте? bubitka колкото по рано изкара шарката,толкова по безболезнено ще бъде за детенцето и по бързо ще мине.А за Т май е някакъв вирус.На моя позната детенцето също беше така за два дни с Т и в понеделник всичко отшумяло.

# 224
  • у дома
  • Мнения: 7 203
Миленка,каква е шарката,ако знаеш...Светли ми е с ангина и възпаление на ухото и не е на ДГ...
Иначе това ,че колкото е по малко детето карапо-леко шарката изобщо не е вярно,от опит ви казвам...
Оги зимата изкара варицела -с не повече от 7-8 пъпки,изобщо нямаше по лицето ,а и температура не ми е вдигал...две седмици след енго се изрина Светли-нещо страшно ви казвам,не искам да се сещам какъв кошмар беше-няколко дни много висока температура,пъпки имаше даже и вътре в устата и на езика и по гърлото и не исакше не асмо да яде ,а и да ипе вода,с пипетка съм го лъгала да му давам вода,напарво беше ад...

Общи условия

Активация на акаунт