Отговори
# 225
  • Мнения: 43
И аз съм го чула това, че по-рано е по-добре, но и аз не съм сигурна в това.Позната сподели същото като теб, Светле - малкото й дете тежко е изкарало, а по-голямото по-леко.То не че са много големи на 5-6 години.Аз я изкарах на 19 г., но не беше тежко.

# 226
  • Мнения: 274
Добро утро момичета,станахте ли вече  Grinning



Малеее Светле,ужас направо,като чета как е изкарал Светли шарката Sad ,Камелия е карала Варицела,когато беше на 8 г.и тя имаше много пъпки,по тялото,лицето и главата,но в устата не е имала.Сигурно при всеки е различно.
Светле,Варицела е шарката в групата.
Бързо оздравяване на Светли  Hug

# 227
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Добро утро и от мен.mih06 кафенцето е много хубаво,сега ще ида и аз моето да изпия.Че сега се прибирам,ходих да закарам Криси на детска градина.И съм щастлива че покупките ми от ла редут са хубави.Мерка ми се и Ива в ла редута я да се похвали какво е купила.И да ви се похваля записах се на курс за маникюр,но започва чак средата на Май,а аз нямам търпение да дойде време да го започна.

# 228
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
Добро утро и аз си чакам все още 2 поръчки от Ла редут едната ми е от 2.04 а другата е сега от 26.03. Днес времето се очертава пак лошо а ние трябва да излизаме че Деси е на зъболекар а Маги на консултация при втората ни лекарка.

# 229
  • Мнения: 4 753
svetlaem, спомняш ли си дали Светли е вдигал температура, преди да му избият пъпките и давахте ли му температуропонижаващо??
 
 

# 230
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
stelt77 на мен Деси ми изкара тази шарка на 5г и вечерта преди да избият пъпките дигна температура но не беше висока до 38 градуса. Иначе имаше пъпки страшно много и то навсякъде.

# 231
  • Мнения: 12
Добро утро и от мен.
Ние днес станахме в 9 часа.
Ще се оправят мойте деца със спането май.

mih06 мерси за кафенцето.Аз изпих вече своето.

Петя и Таня какво сте си поръчали от Ла редут?аз като старите клюкарки
Аз все го разглеждам,но не ми е ясно как да поръчвам.

# 232
  • Монтана
  • Мнения: 1 012
bubitka много е лесно поръчването иначе съм поръчала дрешки за децата. Днес ми е пристигнала и поръчката от 04.02.  newsm68

# 233
  • Мнения: 43
Стелт, аз знам, че преди да избият пъпките се повишава температурата и след като избият спада.
Децата не са я изкарали още, а при мен не помня, но така знам че е.Даже когато се предполага, че може да е шарка, дават на детето лъжичка вино, за да избият по-бързо пъпките.На мен тия методи с алкохол не ми се нравят, но Мими е по-голяма и с няколко капки може би бих опитала, когато му дойде времето.

# 234
  • у дома
  • Мнения: 7 203
Миленка,мерси за пожеланията,Светли цяла седмица е болен,но днес личната каза ,че вече е добре ...
Оги изобщо не вдигна никаква температура,нито преди да му избият пъпките,нито след това...
Светли две нощи преди да му избият пъпките поддържаше над 39 градуса,так че при всички положения съм му давала нещо за температурата...
Петя и моите неща от втората поръчка дойдоха и ще си идвате ли на Монтана?

# 235
  • Мнения: 30
Привет момичета!
 Бързо оздравяване на малките децица.   IllАз като малка съм имала шарка, и си спомням как имах пъпчици, но тогава ми купуваха много повече неща за да оздравея бързо.  Hug

# 236
  • Мнения: 4 753
Питах, защото някои хора вдигат висока темппература, преди да избият пъпките... И понеже не се познава, че става въпрос за шарка, обикновено се пият температуропонижаващи... Те от своя страна пречат на пъпките да избият, а след това се появяват и вътрешни пъпки, както ги описваш и положението е ужасно... Та, препоръката е, да не се сваля температурата, когато става въпрос за варицела, но е трудно да се познае, преди да се пъпчаса...


Момичета, хрумват ли ви великденски заглавия??

# 237
  • у дома
  • Мнения: 7 203
Стеле ,Светли ми вдигна над 39,5 градуса,Оги беше се разболял и предполагах ,че е варицела,но при такава висока температура не бих рискувала да не давам лекарство...И двамата ми вдигат страшно бързо много високи температури,в чудо съм се видяла,даже Светли сме го увивали и в мокър чаршаф,защото един път беше 40 градуса...

# 238
  • Мнения: 4 753
Знам, Светле... Просто като обясни как е протекла варицелата, се сетих, че така протича след температуропонижаващи... За съжаление, не можем да сме сигурни до колко градуса ще вдигне детето, за да си позволим всеки път да го оставяме да я сваля само... Малкият ми вдигна оня ден температура, но мисля, че в пиковия час не е надвишавала 39 градуса (не знам колко, щото я е вдигнал през нощта и така и не разбрахме до сутринта, когато се събуди с рев, че му е жега - т.е. започнал е да я сваля)... Четири дни поддържаше температура, вдига и я сваля сам, но плавно и за това не ме беше страх...

# 239
  • Мнения: 274
stelt77,хрумнаха ми две заглавия за темата ни:

"Монтанските деца са кат Великденски яйца".
"Монтанските деца се радват на Великденските яйчица".

За други не се сещам,дори тези ги измисли Камелия,защото аз не съм много по съчиняването Embarassed   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт