"Лицето на другата" и "Буря в Рая"

  • 49 789
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
ето финала на Буря в рая пускам линк на 1 част там са и другите части
http://vbox7.com/play:c6378f86
Оказва се че Аймар е жива и както всички сериали завършва с щастлив край

# 16
  • София
  • Мнения: 6 259
ето финала на Буря в рая пускам линк на 1 част там са и другите части
http://vbox7.com/play:c6378f86
Оказва се че Аймар е жива и както всички сериали завършва с щастлив край
  bouquet  bouquet Много 10х! Simple Smile
Бряяя, Давид какъв е готин тук, не можах да го позная.
Явно Аймар няма да запази обаче детето от Николас, пък Карина/Маура много лошо умира, горкото й детенце. Confused
Е, поне има хубав край филма, пак ще го гледам. Wink

# 17
  • Мнения: 250
А какво ли става с Луиса и Хосе Мигел?  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 650
О, и аз ще го гледам след м алко след епизода.

# 19
  • плевен
  • Мнения: 644
Само не разбрах какво става с Луиса накрая на филма  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 6 259
Само не разбрах какво става с Луиса накрая на филма  newsm78
Маура умира от ужилването, а Луиса явно по-рано ще изчезне от филма.

# 21
  • Мнения: 250
А с Хосе Мигел какво става?

# 22
  • Мнения: 18
за по-любопитните ето тук има качени серии  http://www.youtube.com/watch?v=Fyk3Sbqz8ig&feature=related

# 23
  • София
  • Мнения: 15 466
Тия латиноамериканци как ги трепят и съживяват самоо... И аз гледах финала и сега се чудя как ще съживяват Аймар?

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 16:03 от Тайна

# 24
  • плевен
  • Мнения: 644
Тия латиноамерикнаци как ги трепят и съживяват самоо... И аз гледах финала и сега се чудя как ще съживяват Аймар?

И аз немога да го проумея-ще бъде доста интересно  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 6 259
Явно обгорелия труп, който Николас ще разпознае като неин, няма да е (ама на кой ще е и как ще го нагласят  Thinking). Целта е да гледаме. Laughing

# 26
  • Мнения: 250
Явно обгорелия труп, който Николас ще разпознае като неин, няма да е (ама на кой ще е и как ще го нагласят  Thinking).
Да бе и аз се чудя,как ще се заформи всичко?

# 27
Явно обгорелия труп, който Николас ще разпознае като неин, няма да е (ама на кой ще е и как ще го нагласят  Thinking). Целта е да гледаме. Laughing

ами по време на пътуването с Хосе Мигел, Аймар хвърля пръстена от Николас с цел да го забрави, една жена го вижда и си го слага на ръката, а после забелязва, че го е изпуснала жената от колата (Аймар), Аймар скача след като Хосе Мигел е скочил вече и се търкулва надолу по склона, намира я една жена и се грижи за нея, жената която намира пръстена на Аймар се опитва да настигне колата за да и го върне, но през това време колата ибухва и жената се оказва под нея
това е  Hug

# 28
  • Мнения: 250
bonbon4ity   страхотна си. Hug

# 29
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Явно обгорелия труп, който Николас ще разпознае като неин, няма да е (ама на кой ще е и как ще го нагласят  Thinking). Целта е да гледаме. Laughing

ами по време на пътуването с Хосе Мигел, Аймар хвърля пръстена от Николас с цел да го забрави, една жена го вижда и си го слага на ръката, а после забелязва, че го е изпуснала жената от колата (Аймар), Аймар скача след като Хосе Мигел е скочил вече и се търкулва надолу по склона, намира я една жена и се грижи за нея, жената която намира пръстена на Аймар се опитва да настигне колата за да и го върне, но през това време колата ибухва и жената се оказва под нея
това е  Hug
Ако това е твой сценарий- разби ме!!! Страшна си!

Общи условия

Активация на акаунт