"Лицето на другата" и "Буря в Рая"

  • 49 862
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
аз за жалост го изпуснах филма днес
някои ще ми даде ли линк от къде мога да го гледам

# 271
  • Мнения: 250
http://vbox7.com/search/?vbox_q=%D0%B1%D1%83%D1%80%D1%8F+%D0%B2+ … 0%D0%B0%D1%8F+185 ето финала.
Момичета, беше ми приятно да обсъждам с вас "Буря в рая". До нови срещи  Grinning

# 272
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
http://vbox7.com/search/?vbox_q=%D0%B1%D1%83%D1%80%D1%8F+%D0%B2+ … 0%D0%B0%D1%8F+185 ето финала.
Момичета, беше ми приятно да обсъждам с вас "Буря в рая". До нови срещи  Grinning
благодаря ти
и на мен ми беше приятно да обсъждам филма скоро не бях гледала сериал но определено този си заслужаваше да се гледа

# 273
  • София
  • Мнения: 1 541
 Hug да видим новия сериял дали си заслужава !

# 274
  • София
  • Мнения: 6 309
Момичета, аз изпуснах последните серии и ми се губи с Лисандро и Селина какво точно стана - гледах до там като й прималя и мислеха, че е бременна, а докторът каза, че е някаква страшна болест. newsm78 И после как се случи с тях? newsm78 Rolling Eyes

# 275
  • Варна
  • Мнения: 777
Ожениха се,Селина е болна от лупус и не трябваше да забременява,но белята станала...Въпреки това,тя реши да роди детето,но това не го показаха.
А днес две серии ли даваха на "Лицето..." или са му сменили часа,нали нов сериал щеш да започва?

# 276
  • Мнения: 85
Да две серии бяха.
Аз така май ще съм по доволна, тамън няма да го гледаме 5 месеца, но незнам днес как ще е.

# 277
  • Мнения: 172
Ожениха се,Селина е болна от лупус и не трябваше да забременява,но белята станала...Въпреки това,тя реши да роди детето,но това не го показаха.
Трябваше да  дадат  продължението със Селина.Дори знаейки,че е само филм щях да съм по обнадеждена,че може да се случи и на мен.  newsm45

# 278
  • Варна
  • Мнения: 777
Как да го разбирам това?Нали не страдаш от някакво тежко заболяване? Sad

# 279
  • Мнения: 172
Как да го разбирам това?Нали не страдаш от някакво тежко заболяване? Sad
Доколкото лупус не е тежко заболяване...Да,болна съм от лупус и ако бяха дали как Селина продължава живота си щастливо с мъж и дете...щях да се чувствам по-добре.А сега си мисля-това дори на филм не се случва-как очаквам да се случи в реалния живот.

# 280
  • Варна
  • Мнения: 777
Съжалявам...Почти нищо не знам за тази болест и не познавам никой,който е боледувал.Автоимунно ли е това заболяване,има ли лечение или просто доживотна профилактика?Можеш и да не ми отговаряш,ако не желаеш,няма да се сърдя.

# 281
  • Мнения: 172
Извинявам се за спама,но...непрекъснато търся контакти с хора и...не мога да не отговоря.Автоимунно е и не се лекува.Пиеш лекарства цял живот и накрая по скоро те те убиват не толкова болеста.
Сега по темата-знае ли някой кога ще почне новия сериал-от 14.30-на мястото на бурята?
Гледам,че по програма днес трябва да е 2ри епизод на "Вечно твоя"
http://www.tvtv.bg/programme

# 282
  • Варна
  • Мнения: 777
Сериалът трябваше да започне вчера,но не знам защо не започна-ето и днес дават 2 серии на "Лицето...".А за "спам"-а-бъди силна,бори се и се радвай на прекрасното слънце,което се усмихва в подписа ти!

# 283
# 284
  • Мнения: 85
Да знаете някъде да са качени последните епизоди на Лицето на другата?

Общи условия

Активация на акаунт