Представи за еротика

  • 8 457
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 2 590
С уговорката, че не разбирам съвсем точно темата.
Трепва ми при:

Бокс ( тежка категория );
Свободни боеве;
Гладиатори.
И на мен ми трепва в такива ситуации.
Шофиращия мъж също, когато е хванал волана с едната ръка, а другата е на скоростния лост и е съсредоточен във вниманието.
Силни мъжки ръце и гърди  Crazy
Силен замъглен , сладостен поглед, направо влудява.(мен де)

# 47
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хм. Че само от гледки на мъже ли ви трепва Mr. Green
Защото мен само от гледане на мъж... трудна работа (не невъзможна обаче, примерно харесвам когато мъже вършат нещо, свързано с физическо усилие - гол до кръста як мускулест мъж, който поправя нещо примерно Whistling). От гледане на двойки обаче много повече ефект има Whistling
Иначе ако става въпрос чисто за еротика - сигурна съм, че всички знаете, че жените не се възторгват толкова като мъжете от чисто визуални стимули.
За моя изненада твърдо трябва да застана зад Шанел - много повече ми действа еротично писание или описание, определена ситуация, думи, казани с подтекст и в ситуация... Mr. Green

# 48
  • Мнения: 2 448
Иначе ако става въпрос чисто за еротика - сигурна съм, че всички знаете, че жените не се възторгват толкова като мъжете от чисто визуални стимули.

Пак съм мъж.  Tired
Много ми въздействат гледки. Последно така ми трепна от едни ръце и устни, че почти изтръпнах.  Crazy

# 49
  • Мнения: 2 590
Да и аз явно съм мъж. И на мен ми въздействат гледки.

# 50
  • Мнения: 5 940
Различни. Според настроението. По години различни, с времето променящи се.
Дума. Интонация. Силни, груби ръце или пък нежни, дълги пръсти.

това   http://www.youtube.com/watch?v=as59Id4eHhc&playnext_from=PL& … ext=1&index=1Може и да не е танго, а надиграване, шопска ръченица.
 може да е близко до това на pasinet , може и да е като полъх -
"SMS
  забравила си си у нас
пръстените и обеците
гривната часовника
и мобилния телефон
сега ти пиша обичам те
ела
да си го прочетеш " Петър Чухов
Харесва ми усещането от текстове на Тони Морисън, в "Джаз" ми е еротична, Алиенде също. Понякога и Буковски, Милър. Пак според настроението.
Четенето и писането също са еротични изживявания, можеш да си употребиш думите както искаш, да вземеш книга, да се оставиш да те владее или да си тръгнеш от нея.


Музика. Танц. Тембър. Небрежен жест. Различни.

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 20:11 от valerie

# 51
  • София
  • Мнения: 406
Честно казано напоследък еротиката за мен се проявява в съвсем нормални и елементарни дейности от ежедневието,на които явно досега не съм обръщала внимание.

# 52
  • Мнения: 5 710
много разочаровахте седада с тази тема ...

# 53
  • София
  • Мнения: 1 176
Музика, определен ритъм и текст.
Поглед. Глас. Шепот.

Със снимки ли е желателно да изразя представата си за еротика?

# 54
  • Мнения: 2 590
Музика, определен ритъм и текст.
Поглед. Глас. Шепот.

Със снимки ли е желателно да изразя представата си за еротика?
Ами например , може с линк към въпросната музика.

# 55
  • Мнения: 2 257
Въпросът беше за нещо, от което на вас ви е трепнала душата.

Трепва ми, Sedada. От Гугенхайм ми трепва (виж снимката, може и отвън да го разгледаш, не е нужно и ти да трепнеш, важното е аз да). Има толкова еротична архитектура по света.

Една прозрачно бяла завеса, разлюляна от вятъра в ленив следобед също ми е много еротична. Полуспуснати щори привечер също. Колко еротика мога да произведа от нещо такова, ехее. Че от един Гугенхайм ли няма.

# 56
  • Мнения: 677
И аватара на Вили двайсеиседем е гот.

# 57
  • Мнения: 936
 За мен еротиак излъчват мъже, които шофират добре - плавно, умело и уверено. Също и автомонтьори - полудявам като ги видя с гащеризоните и нацапаните от двигателите ръце.

# 58
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Вчера видях нещо, което ме накара да спра крачка и само дето не подсвирнах....
Пресичам пред спрял моторист на светофар. Той си маха каската, поглеждам го и..."леле колко е секси" си казвам. Подминавам го и в същия момент вятъра развява косата му....е само дето не се върнах.... Shocked

# 59
  • Мнения: 2 590
Вчера видях нещо, което ме накара да спра крачка и само дето не подсвирнах....
Пресичам пред спрял моторист на светофар. Той си маха каската, поглеждам го и..."леле колко е секси" си казвам. Подминавам го и в същия момент вятъра развява косата му....е само дето не се върнах.... Shocked
Уау звучи страшно секси.(това, което си описала)

Общи условия

Активация на акаунт