Гоблени-48

  • 53 350
  • 454
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И аз ще снимам малко по-късно, засега и аз - запис  Simple Smile

# 16
  • sf
  • Мнения: 10 143

Донсита, колко от кухненските избоцка вече  newsm78

 

ааа само лукът, беше за отмора, сега захващам коня и не го пускам,докато не го завърша,че ми писна вече.

После ще шия сезоните на Дим, но на Аида 14, не на тяхната панама.

# 17
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Здравейте и от мен!
Кетри поздравления за новата темичка!  Hug
Страхтни гоблени! Поздравления!
  bouquet

poepie страхотно бързо напредваш. Поздравления. Много е красив.

marulka_s много е красив фарът и на страхотна цена е рамката.

donsita лукът и така изглежда завършен. Ще чакам с нетърпение коня.

Само Здравчето ми липсва да покаже Тайната вечеря. Тя сигурно се е покрила и само шие ли шие. И скоро май ще я покаже вече и в рамка.

Поздравления на всички други, които съм пропуснала.
  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 618
Да не само запис  Grinning   - миниатюрка, беше за подарък.
donsita много са сладурски лукчетата  Heart Eyes
marulka_s страхотен е фарът   newsm10
dena_klv   smile3501

# 19
  • Мнения: 171
Ай,ай,ай!(без малко да пропусна 1-ва страничка hahaha)   Здравейте,ръкотворки! newsm51
Ето сега ще сложа и аз "бижутата",които съм сътворила Joy....
Това е "Мелницата в маково поле" на Royal Paris....между впрочем,Хипатия,мила,можеш да сложиш и тази в албумчето си за преработки на "Милена-стил"(ако намеря, по-късно ,снимчица на тяхната преработка -ще кача) Hug....и ,реших да пробвам една хитринка на рускините(може и да не са я измислили те,ама при тях прочетох за идейката)-използвах "подложка" от цветни картони и понеже панамата е едра ,те прозират през дупчиците....мисля,че се получи нелош ефект   Flutter ....
Това са Подаръци-те ,които правих за близки и познати  reverance....не са гоблени,ама нали само вас си имам-те си позволих да се похваля! Blush....
А ето това е нещото ,върху което работих няколко месеца (заедно с проучването в нета и измислянето на моделите)-излишно е да казвам,колко много се гордея с него hahaha....(ама съм скромна).... "ЗОДИИ"   ....подарък са за семейството на сеста ми ,за год. от сватбата им....
           

Сега се мъча с  бебето,дето го шиха ketri , venipuh и други момичета и имам въпросче към тях :Има ,на схемите, един знак(нещо като две чертички,зачеркващи контура),който аз шия по подразбиране;намира се само под контура ,когато линията му минава върху квадратче и не се вижда добре знака отдолу....та въпросът ми е -вие как сте го шили? Аз понякога го шия със знак + ,друг път със знак x .... newsm78

 hahaha....докато пиша и се уредих на втора страница!....сега ще се върна на първа-да наваксам откъм красоти! Обичам ви ,момичета! smile3525....Забравих да честитя на всички,които са празнували вчера! Да сте здрави и обичани и Щастието да е вашата сянка! Two Hearts

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 13:07 от gesh44

# 20
  • Мнения: 2 116
Дуданка ето ще я показвам!   Laughing



На половината съм! Остават ми още 6 глави и половината на Христос!  Косите и брадите ми взимат здравето!........... Confused

Марулче фара е страхотен!  Hug

poepie и тя вече е преполовила бистрото!  Peace Става много красиво!  Hug

Донс лукчето е супер, ама аз искам коня да видяяяяя!  Wink А и Адам!  Mr. Green

бадем много е нежничко!  Peace

И аз чакам някой от Благоевград да се обади че си е получил подаръчето......  Confused Пътува от 04.03..............  Tired

# 21
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Марулче, просто не мога да не отбележа, че фара е разкошен!!! Аплодисменти за творческото оформление.
Мен нещо никакво вдъхновение нямам, не съм шила от 100 години.
Между другото да споделя,че в църквата за освсещаване на иконата искат пари, аз още не съм я носила, но питах и ми казаха над 15 лв, зависило от иконата.
Здравче, браво!!!

# 22
  • Мнения: 144
 Страхотни първи странички , поздравления момичета  smile3501 smile3501
Очарована съм от фара на marulka , от работите на gesh44 / както винаги страшно оригинално / ,а за Тайната вечеря просто нямям думи , браво Здравче , малко остана.
 dena klv , много добре се е получил гоблена по снимка , а коня е 36 / 50 см.
poepie , много си бърза с бистрото , нямам търпение и аз да го почвам.
Честито на получилите подаръци , с кеф да си ги ушиете.

# 23
  • Мнения: 2 924
gesh44,
ужасно са красиви нещата ти от вид небродерии:)
Аз рядко изпадам във възторг, но когато го направя си казвам:)
Как ги прави? И зодиите , а и останалите неща?

# 24
  • Севлиево
  • Мнения: 491
И аз съм много впечатлена от нещата на gesh44    bouquet
Всички показани гоблени са много красиви  Hug
marulka_s фара е страхотен   bouquet
Здравче  newsm20
За съжаление нямам никакво време за гоблена ми, но пък вас не ви изпускам  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 711
        Нищо ново нямам за показване, в последно време и ръстомера не съм хващала сериозно!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 123
gesh44 много интересни подаръци си сътворила Grinning. Разкажи малко повече за изработката.
marulka_s фарчето е чудно - добре си вършат работата в ателието Peace Утре и аз ще имам да получавам от там две гобленчета  Flutter
И други красоти виждам . БРАВО на всички!!!


...че в църквата за освсещаване на иконата искат пари, аз още не съм я носила, но питах и ми казаха над 15 лв, зависило от иконата.

Ммм, те църквите са станали малко комерсиални, но те съветвам да провериш и в някоя по-малка такава, защото цените са наистина различни Crazy

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте, както винаги прекрасни творения! smile3501 smile3501 smile3501А аз продължавам да си чакам подаръка( от Скорпи )Обещавам като приспя малката да хвръкна до пощата пък дано там да ме чака hahaha( като Мохамед и планината )Лек ден от мен!!

# 28
  • Мнения: 4 369
какви хубави гоблени пак сте избродирали и показвате.бравос на всички   bouquet
аз продължавам с миниатюрките за великденския базар /както вече писах/,защото гледам че ТЕД нещо много ме е предварила Laughing и какво съвпадение-мойте гобленчета ще са в същите рамки  hahaha
сега се записвам с един оригинал на ЛАНАРТЕ/ за съжаление ми е единствения/  Laughing


# 29
  • Мнения: 1 142
Браво момичета.Прекрасни неща творите.Аз още не съм си избрала ,какво да почна,но ще се наслаждавам на вашите красоти.

Общи условия

Активация на акаунт