Операция на синус

  • 36 798
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 307
Iskrena,mila,stiskam ti palci i budi spokina...... Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 304
Iskrena,mila,stiskam ti palci i budi spokina...... Hug

Благодаря ти. Дано нещата лека полека започнат да се оправят. С теб какво стана? Направи ли панорамната снимка?

# 32
  • Мнения: 1 307
не. снимах си само зъба и ми казаха ,че не е проблемен...Но работата е там ,че аз го усещам,боли ме и сега смятам да изчакам още малко ,да видя  какво ще стане с тази температура.

# 33
Къде е правена операцията моля къжете доволни ли сте>?

# 34
  • София
  • Мнения: 304
Аз още изчаквам и не съм направила операция. Проверила съм на две места - Окръжна болница при Меджидиев и Угринов, или ВМА при Тупаров. Правих и консултация при Станимиров от  стоматологичния факултет ЛЧХ. Ако някой има впечатления от тези доктори, моля да даде мнение.

# 35
и на мен ми предстои такажа операция незнам как да постъпя

# 36
  • Мнения: 2
zdravei iskrena sled kolko vreme se vuztanovqva 4ovek sled takava operaciq

# 37
  • Мнения: 2
ponedelnik e operaciqta i napravo 6tese poburkam

# 38
  • София
  • Мнения: 304
Здравей,
Аз лично не съм направила още операцията. Но знам, че ако се прави радикална операцията възстановяването е бавно - една седмица се стои в болница и после около месец е възстановяването, може и повече -  при различните хора е различно. При ендоскопската операция казват, че възстановяването е много по-бързо - в рамките на няколко дни.

# 39
  • София
  • Мнения: 304
Къде ще си правиш операцията, при кой доктор? Какъв точно ти е проблемът?

# 40
  • Мнения: 10
Момичета, на мен ми предстои операция на синусите. Откриха ми проблем с един зъб, над който се е образувала киста. Тя от своя страна е довела до киста и в синуса. Сега съм бременна и поради тази причина отложихме операцията , след като родя, живот и здраве.
Интересува ме, с каква упойка се чистят синусите и дали е болезнено? Питам, защото чух от две страни, че синусите се обезболяват много трудно и понякога по време на самата операция много боляло.

# 41
  • на Русе
  • Мнения: 358
Здравей Пияна Вишна,
моята операция я направиха под пълна упойка. Операцията беше на синуса под окото ми. По време на операцията не съм усетила нищо, след това болката беше поносима.
Лека бременност!

# 42
  • София
  • Мнения: 304
Не се тревожи за упойката, няма проблеми може и с местна упойка.

# 43
  • Мнения: 1 307
Хммм,дали може да се премине през тази операция само с местна упойка???  Чак толкова да си отваряме устата ми се вижда невъзможно newsm78. Когото излезнах от операцията,устата и от двете страни ми беше цепната...все пак за да се стигне до 6-ия (или 7-ия) зъб с инструменти трябва доста зеене.
 аз все си мисля ,че тогава ,ако си бях подложила тялото на сериозно прочистване,тази киста можеше и да се стопи някак си. Или това са само легенди?!?
 
 Хубава бременност,Пияна вишна,и изобщо не мисли операцията!

# 44
  • Мнения: 15
Здравейте момичета!Днес след снимка на синусите,откриха наличие на киста на левия синус на дъщеря ми -на 10 и половина години е.Необичайното е,че е подута леко под дясното оченце,и сега съм в чуденка защо след като кистата е в ляво е подута от дясно.Специалистът УНГ ни успокои че във детска възраст било възможно такива фоликулярни кисти да са от растежа на зъбите,и трябвало да се наблюдава,за сега да не се предприемат други мерки.Но аз не съм спокойна и сега като Ви чета съм доста притеснена,какво да предприемем.Моля, ако някоя майка се е сблъсквала с проблема да споели.

Общи условия

Активация на акаунт