Как се въвежда АМ?

  • 1 388
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
А сигурна ли си, че няма да се отбие, тоест, че после няма да иска да пие само от шише?
Абе 100% няма как да съм сигурна, но инстинктът ми казва, че няма, вярвам му Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 371
А как ще процедираш, искам да знам Laughing
Мойта АМ не пие, драйфа й се от него. Ако сложа в каша - същата работа ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Дуцка, ще пробвам. Ако стане - стане, ако не - ще цедя яко и ще събера манджа, време имам, пътуването се очертава около 20-ти май по последни данни. Катинчето ми даде добра идея, мисля да я следвам - след като му давам по малко кърма, смесена с АМ известно време, да заместя изцяло едно кърмене с АМ, другото да цедя и във фризера. Така, като ме няма, ще има кърма достатъчно, а АМ ще е за резерва, за всеки случай. Ако твърдо ми откаже АМ, минавам на варианта с якото цедене, който не предпочитам, защото много ще ми се увеличи кърмата и после на почивката ще има да се завирам с помпата по тоалетните през 3 часа Sad

Всичко това, разбира се, са някакви мои планове, които въобще не е задължително да се осъществат. Като едното нищо може да ме свие сърцето за него още на летището и да тегля една майна на цялата работа, да се прибера и да си го накърмя едно хубаво hahaha

# 18
  • Мнения: 4 371
Абе познавайки те, направо не знам къде си тръгнала без него Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Работя върху себе си Laughing

Общи условия

Активация на акаунт