фетална ЕхоКГ!!!!!

  • 3 904
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 461
Много ви благодаря, момичета!  bouquet Аз засега съм се записала, ще бъда в 24 г.с. Четох четох, видях различни мнения по въпроса, та реших да се запиша. Иначе ФМ ще правя отдлено в 21 г.с. Проблемът е, че моята лекарка работи с д-р Спасов от Фемина и каза изрично и само при него, явно някаква уговорка си имат хората. А като питах на ЖК в коя седмица е хубаво, ми казаха за когато има часове през май да се запиша. И аз взех първия свободен за 20.05. Дано не е късно.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
Много ви благодаря, момичета!  bouquet Аз засега съм се записала, ще бъда в 24 г.с. Четох четох, видях различни мнения по въпроса, та реших да се запиша. Иначе ФМ ще правя отдлено в 21 г.с. Проблемът е, че моята лекарка работи с д-р Спасов от Фемина и каза изрично и само при него, явно някаква уговорка си имат хората. А като питах на ЖК в коя седмица е хубаво, ми казаха за когато има часове през май да се запиша. И аз взех първия свободен за 20.05. Дано не е късно.

24 г.с определено е късно. Опитай се да си смениш часа.

# 17
  • Мнения: 233
Но темата, не е за сърцето на бебето, а за кръвотока на пъпна връв, плацента и то май-зависи от кръвното. Може да си била превъзбудена,защото горе долу са добри стойностите. Там не пише ли  референтни стойностти. Доплер правят във всички АГ Шейново, Света София и др.

# 18
Много Ви благодаря за подкрепата момичета Hug

Бях при доц. Томова, невероятна жена толкова мила и любезна. Направи ми обстоен преглед, абсолютно всичко гледа отново и ми обясни, че кръвотока и налягането са О.К. - просто ми е било по-високо кръвното и е нормално да се променя особенно при първа бременост и предвид възраста / на 32 год съм /. Тръгнах си толкова щастлива от кабинета, че ми идваше да полетя.

Искренно Ви багодаря.

Общи условия

Активация на акаунт