Отговори
# 240
  • Мнения: 1 404
Здравейте момичета,
вече втори ден не мога да се надигна от леглото - температура, хрема, всичко ме боли...и явно няма да ми мине скоро само с този парацетамол. Консултирах се с двама АГ-специалисти - отричат всички хапчета, само парацетамол.Дори капки за нос не може, само разтвор Sterimar. Чувствам се (а и изглеждама) като парцал...дано да отшуми по-бързо, че е отвратително.
Да се пазите!
И аз съм така, изписаха ми само хомеопатични лекарства, но ью се лекувам с народна медицина - оцет, лимони и мед...
Оздравявай бързо!!!

# 241
  • Мнения: 175
Здравейте, момичета!
vessita, аннтония бързо да оздравявате!
Стискам и аз палци всичко да е наред! Дано притесненията са напразни   bouquet

Пускам и един линк към игра на памперс с молба да гласувате за нас  Hug
http://www.pampers.bg/profile/15299
Лека вечер на всички!


 

# 242
  • Мнения: 568
На мен днес ми предстои да си избера доктор и не мога да реша първо да тръгна на частно и после като наближи раждането да започна да посещавам и мястото, където ще раждам или от самото начало да си ходя на прегледи там, където ще раждам....  newsm78 newsm78 newsm78 Някакви препоръки и идеи??????

Ива отворих я страничката да гласувам, но за съжаление там ми искат мобилен телефон... Мога ли да дам моя в Русия или не става?  Crazy

psm, etiiordanova честити ви положителни тестчета и добре дошли!!!   bouquet Hug

Ferdi аз се оплаках вчера от запушен и кървящ нос... Днес - никакъв прогрес и навсякъде в нета пише, че ще отшуми чак след раждането  ooooh!

# 243
  • Мнения: 175
Добро утро  Coffee
Деси, по-добре е да ти водят бременноста там, където ще раждаш. Ще ти направят картон, ще ти правят изследвания и ще са в течение на нещата. По-добре, от колкото в последния момент с големия корем да сменяш лекари и да се притесняваш..ама сега там дали това, дали онова  Crazy
За гласуването не се притеснявай. Мисля, че неможе с телефон, който не е БГ оператор.
Лек ден, момиченца  Simple Smile

# 244
  • Мнения: 0
Добро утро Деси и на мен ми предстои да избера лекар малко е трудничко ,но според мен наи добрия вариант е да си ходиш при лекар на консултаци,а не даи си боже ако има някакъв проблем да ходиш на частно това е моя съвет.Marpen-какви са тези мисли в твоита глава дръж се по сериозно и аз бях с зацапване но вече няма нищо ,а защо мислиш ,че ще усетиш ,че си бременна само неразположения ако имаш можеш да усетиш иначе бебето ще промърда около 4,6 месеца така че мисли си за хубави неща .Да ви кажа онзи ден направих грешка изядох 1 тава пица милото ми направи и аз бях като невиждала и след това за десерт още 10 бонбони и след това връщах поръчката,но аз съм си виновна и вчера цял ден неможах да сложа нищо в устата.ЧАО ЛЕК ДЕН ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ.

# 245
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Здравейте! Казвам се Яна, на 31 години съм, имам едно момченце на 4 години и съм бременна за втори път. Всъщност съм на един ден закъснение, но имам положителен тест от 5 дни, защото съм с много ранна овулация! Още не съм ходила на лекар.

# 246
  • Мнения: 57
Добро утро на всички ранобудни мамчета Simple Smile Hug

# 247
Fanta, Eti - ЧЕСТИТО!!!  newsm51 newsm51 Много се радвам за вас, защото си следя всички момичета от "Искам бебе". Дано цялата ви бременност мине безпроблемно и да имате много сладки  newsm07

# 248
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добро утро на всички.
Добре дошли на новите момичета.

От няколко дни нищо не ми се яде и ми се гади от всичко. Дори от вода. Зарязах кафето, млякото, чая също.
Сутринта ми се повдигна от парфюма.

А отгоре на всичко ме придърпва долу като пред мензис.
Ужас.

Забравих, ставам по два-три пъти на нощ до тоалетна и спя адски зле.

И последно, нещо съм истерясала. Непрекъснато ми се реве. И съм адски напрегната.

Уф, олекна ми  Simple Smile

# 249
  • Мнения: 165

добро утрооо
Минавам само да почерпя кафенце, да поздравя Фанта с добре дошла и се връщам да ви изчета че докато ме нямаше събота и неделя доста съм пропуснала
Успешна седмица

# 250
  • Мнения: 421
Добро утро!
Добре дошли на новите мами! Ех как се радвам, че се умножаваме толкова бързо.
Marpen не се притеснявай и отиди на лекар (ако вече не си го сторила).  Знам, че е трудно, но трябва да си спокойна и да мислиш позитивно  Hug
Относно избора на лекар, аз още съм в чуденка какво да правя. За сега ще си ходя при моят си АГ, който е в друг град и паралелно с това ще ходя на консултации при някой АГ в нашия град.
И на мен тези дни ми кървеше лекично носа, макар че нямам хрема и за сега съм напълно здрава  newsm78
Да ви споделя, вчера открих моето спасение. Цял ден бях на таратор с препечени филийки и се чувствах доста по-добре. Е вярно, че огладнявах през половин час, но нищо друго немога да ям. Като хапна една хапка и изпивам по половин чаша вода. Ношем се будя постоянно умряла от жажда. Взех да се притеснявам, ако продължавам така ще отслабна, а определено немог
а да си го позволя. В момента тежа 43 кг при височина 168 см.
Успешен ден ви желая  Hug

# 251
  • Мнения: 1 351
Gulja , все едно пиша аз- същите симптоми имам и аз .Не че ще се затрия , ама от какво ще живеем с бебето - незнам.Само да си помисля за храна и ...........ужас.
Добре дошли на новите мами  - много се радвам за всички ни.  bouquet  bouquet  bouquet

# 252
  • SF
  • Мнения: 19
Момичета, много е ужасно това гадене  ooooh! От три дни нищо друго не ми определя ежедневието - а само как да не върна. И като си помисля, че следващите поне месец и половина ще съм така направо ми се реве... Тръгвам на работа и ме е страх, че няма да се удържа в автобуса  Praynig Дано да отмине по-бързо
Да ви е хубава седмицата и лека  Hug

# 253
  • Мнения: 40
Добро утро момичета,
аз написах един пост и по грешка съм го пуснала в темата за октомври Laughing
Ама сега ще се поправя. Да ви кажа вчера с този един почивен ден никак не ми е добре.Докато събера сили да посвърша нещо из вкъщи и вече беше минал деня.Много нямам енергия за нищо.Нямам желание за храна макар че огладнявам.Но като почна да ям всичко ми е еднакво на вкус,Въобще не усещам нищо.Хем ми се прияждат разни неща,хем после все едно не ги ям.АБе бременилска му работа.Ама така е,лесно не се става мама.По някога мис е гади ,ама не до там да повръщам , а просто усещам че ми се повдига.Но някак го овладявам това нещо.Иначе в петък съм на доктор.Аз още не съм ходила ,като разбрах и му се обадих, и той ми каза да не бързам толкова. Надявам се всичко да е наред.
Хайде лек и усмихнат ден от мен.

# 254
  • Мнения: 165
Току що изчетох всичко. Много се зарадвах че постепенно си се оформихме голяма компания. Радвам се че са все повече момичетаа от ИБ. Няма да изброявам за да не пропусна някого.
Момичета на мен ми няма абсолютно нищо  newsm45
не ми се гади, не ме боли корема, циците само в самото  начало малко. Ям си всичко, спя си както винаги, единствената разлика е че съм станала доста чувствителна и от най-малкото нещо започвам да рева, а започна ли спиране няма  smile3515 а по принцип съм много положителен човек. На фона на това че почти всички имате симптоми на бременност ми е много притеснено, защото все едно всичко си е както преди. Може би бързам много, но ми е странно. В четвъртък съм на преглед а имам чувството че времето е спряло

Общи условия

Активация на акаунт