Отговори
# 255
  • Мнения: 40
nana5kova ,просто ти си от момичета с лека бременност,няма нищо смущаващо.Стискам палци за прегледа, то четвъртък вече е дошъл,Ей къде е .

# 256
  • Мнения: 421
Нана няма защо да се притесняваш. Даже напротив - трябва да се радваш, че караш толкова лека бременност. Като пример ще ти дам две мои приятелки. И двете до 3-и месец не са имали абсолютно никакви симптоми. След 3-ч месец се е появил един - нарастващо коремче. Едната даже разбра, че е бременна в началото на 4-я месец. Всичко ще е наред с бебчо. Бъди спокойна и мисли позитивно  Hug

# 257
  • Мнения: 165
Благодаря ви момичета   love001 аз наистина се чувствам както винаги и дори на моменти забравям че съм бременна. В четвъртък ще се разбере дали бебо е добре и би трябвало и сърчице да чуем
по този повод честитя на мамите, които вече са минали през този трепет и са чули сърчица.

# 258
  • Варна
  • Мнения: 21
добро утро и от мен,

лелеее колко много сте изписали за една неделя - аз вчера не съм влизала във форма, защото целия ми "почивен ден" мина в чистене, лъскане и готвене newsm62
Поздрави на новоприсъединилите се мами - здрави и пухкави бебоци на финала newsm51
Моите признаци се свеждат до гадене ( но без повръщане) като се почне сутрин до обяд , че и следобяд като огладнея пак...., гърдите ми се уголемиха и са чуствителни, но пък безсъние не ме мори - дори напротив мога да заспя във всеки един момент само да имам тази възможност smile3507

# 259
  • SF
  • Мнения: 19
Момичета да ви питам - как се справяте в работата. Аз работя с две прекрасни девойки, но все още на никой не сме казали добрата новина, камо ли на колежките. Само че ми се струва че те скоро ще заподозрят - такава промяна без кафета, повечко хапване, а от скоро и това че ми е лошо  Thinking Споделете вие как се справяте в това отношение ?

# 260
  • Мнения: 165
При мен единственото подозрително е че отказах цигарите,но аз на шефката си казах веднага. Много сме близки, а и трябваше да увеличим сумата на която ме осигурява. На останалите колеги няма да казвам докато не си проличи

# 261
  • София
  • Мнения: 307
Благодаря ви момичета   love001 аз наистина се чувствам както винаги и дори на моменти забравям че съм бременна. В четвъртък ще се разбере дали бебо е добре и би трябвало и сърчице да чуем
по този повод честитя на мамите, които вече са минали през този трепет и са чули сърчица.


ехо, ама как ти завиждам  Simple Smile
въобще да не смееш да се оплакваш! да ти е все така лека бременността! и успех в четвъртък!

# 262
Аз работя в една малка фирма и сме 6 колежки и 2 шефове.
Вече всички знаят, дори те ми казаха да си направя тест и веднага казахме на шефовете, че трябва да ми търсят заместник и да започнат да ме осигуряват на по- висока заплата.
Не съм от хората, които вярват на суеверията и вече съм казала на всичките си приятели и роднини. При вас как е в това отношение? Моите родители и свекървата са много щастливи.

# 263
  • Мнения: 6
честито на всички нови бъдещи мама. Нана не се притеснявай напротив радвай се дано до края да си с такава бременност Simple Smile
При мен на работа колежките ми разбраха понеже мен все мие зле все съм нс доктор...., на шевката си не съм казала, защото съм нова на работа, и сем на изпитателен срок

# 264
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен,преди малко се прибрах от прегледа,да се похваля видях сакчето newsm44 в 6 г.с сме,успех на всички и лека бременност

# 265
  • Мнения: 165
cvete_toооооооооооо честито ти сакчеееее
да се превърне скоро в сърчицееее
ЖЕЛАЯ ТИ БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ И МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ

# 266
  • Мнения: 40
cvete_to ,честито сакче и от мен.СКоро да видиж как тупка сърчицето... Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 48
благодаря ми момичета Hug,добре че ви има да си споделяме най-хубавите емоции

# 268
  • Мнения: 141
cvete_to Честито миличка!
Нана не се притеснявай, че нямаш симптоми. Това е много хубаво. Просто си бременей на спокойствие! Нали знаеш, че при всички е различно! При мен само малко ми се гади и съм уморена постоянно и често ходя до тоалетната. Иначе не повръщам като теб.
Относно това дали сме споделили щастливата вест, ние казахме на родителите, на баби и дядовци, на лели Crazy и дотам. На друг не сме казвали. Но всичко е Божа работа. Аз не вярвам, в тези глупости за неказването да 3 месец. Но то все още си е много рано, и затова от тази гледна точка не е хубаво да се казва, явно.  Hug
Лек и успешен ден момичета! Hug И не се преуморявайте! Все пак сме по двама! Laughing

# 269
  • Мнения: 57
nana, мен само гърдите ме болят и сутрин малко ми се гади преди да ям, но не повръщам. Само мноооооооого ми се спи, превърнала съм се в един сънчо Simple Smile
в сряда ще ходя н алекар и дано чуя сърчицето Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт