Откриване на Родилно отделение в МБАЛ "СВ.ИВ.Рилски" Ст.Загора

  • 36 887
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Странно Thinking Благодаря все пак за отговора  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 9 495
Препоръчвам ти "Селена" или "Торакс"-Пловдив; също частната АГ- клиника в Плевен или дори Сливен  Peace
Поразгледай тук, мнения на майки раждали в тях Peace

# 92
  • Мнения: 0
Аз не съм от Ст.Загора така че няма да ми е удобно.Предпочитам да е в Ст.Загора, но още не съм решила къде Simple Smile

# 93
  • Мнения: 133
МБАЛ "Иван Рилски", "Ниа Мед" или АГ-то.  Peace

Всяка болница има ден на отворените врати. Отиди, виж, питай.

Освен това в НиаМед има и Училище за родители. Simple Smile



...и леко бременеене  bouquet

# 94
  • Мнения: 0
Искам да попитам тези 500лв включват ли престоя с болницата или той се плаща отделно ?

# 95
  • Мнения: 86
Да.Освен , ако не се наложи да останеш повече от 3 дни-тогава касата плаща само на детето , а ако и ти искаш да си там се доплаща.Ако си секцио съответно 5 дни(или там колкото ги държат) и след тях се доплаща.Аз ти пожелавам леко нормално раждане и дано не се налага да оставаш  Hug

# 96
  • Мнения: 0
Благодаря и за информацията и за пожеланието  Simple Smile Hug

# 97
  • Мнения: 2
Здравейте,бъдещи и настоящи мами!Интересува ме-за 500лв при естествено раждане мога ли да се избера лекар,който да ме изроди.Предстои ми скоро раждане и съм пред голяма дилема къде да е .

# 98
  • Мнения: 7 995
Май 500 плащат само на болницата, а отделно за екип или не е така?

# 99
  • Мнения: 86
Ако лекарят ти работи с тази  болница няма да доплащаш.АЗ бях при доктор Иванов и ми беше казал , когато дойде моментът няма значение по кое време да го викам,но в последствие стана така,че предварително постъпих в болницата.Та в крайна сметка пак бяха при него и не съм доплащала нищо.

# 100
  • Мнения: 9 495
Ако лекарят ти работи с тази  болница няма да доплащаш.АЗ бях при доктор Иванов и ми беше казал , когато дойде моментът няма значение по кое време да го викам,но в последствие стана така,че предварително постъпих в болницата.Та в крайна сметка пак бяха при него и не съм доплащала нищо.

Ако обаче е на основен трудов договор там Wink
Ако е на допълнителен-"избор на екип"; така или иначе външен доктор за болницата не може да влезе и да прави манипулации без да има договор за това...

# 101
  • Мнения: 86
Не съм сигурна дали е от значение-във фактурата така или иначе пише "Такса ръководител на екип".Но  Stop.kremi09 може да попиташ там или по телефона за по-сигурно.  Hug

# 102
  • Мнения: 9 495
Моя гинеколог не е на основен дог.там, а на допълнителен такъв , и се водеше именно "избор на екип".
Секциото ми без "избор на екип" беше 1000лв; с "избор"-1400лв.

# 103
  • Мнения: 2
Мерси,момичета за отговорите.Аз все още много се колебая и в коя болница да бъде предстоящото ми раждане.Чета ли,чета...а мнения всякакви...и все различни...

# 104
  • Мнения: 1
Ако все още не си родила-препоръчвам ти държавното АГ.Там е най-сигурно,все пак!

Общи условия

Активация на акаунт