Пелени и гащички за многократна употреба 3

  • 23 911
  • 360
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 6 309
veroniki, аз не на въпроса ти, но са ти много сладки юнаците!   bouquet

# 301
  • Враца
  • Мнения: 2 331
може ли някоя от вас да ми каже къде освен онлайн продават продуктите на бамбино мио?
днес ходих в штъркел да питам и  на въпроса ми продавачката така сбърчи нос, че чак трябваше явно да ми стане неудобно че ползвам такива неща... Laughing

малко спам ама полезен:
понеже штъркел ме загубиха като клиент, видях им цената на праха САНО- 12,70.
да ви кажа къде се продава за 10.70- на красна поляна там където е линията, движейки се по посока от люлин към пазара на кр. поляна малко преди да почне пазара има един син железен дълъг павилион с разни препарати и др.
там има много работи и са като складови цени.
има и трите вида прах сано, а омекотителя е 10.50. Peace

# 302
  • София
  • Мнения: 263
veroniki- ти с Бамбино ли си? И аз ги слагам. След като закопчея гащите- напъхвам пелената, където стърчи и пак стягам гащите...
petjoff в сайта на вносителя пише в кои магазини има Бамбина мио.

# 303
  • Враца
  • Мнения: 2 331
окич, гледала съм сайта.
миналата седмица в него фигурираше детски магазин в овча купел, като отидах там продавачката каза че не знае за какво става въпрос. затова ми се искаше някой ако е виждал или купувал да каже, да не се разкарвам по цяла софия, че след 5-6 дни ще раждам и не ми е до обикаляне  Crazy

# 304
  • София
  • Мнения: 12 278
  Аз да попитам, накой дали не мисли да продава пелени от най-малкия размер, втора ръка?  Simple Smile
 

# 305
  • София
  • Мнения: 263
Със сигурност ги има в Магазина на МАКСИ-КОЗИ -кв. Лозенец, ул. “ Крум Попов “ 62 , близо до четвърто районно.

# 306
  • Враца
  • Мнения: 2 331
а, мерси много Wink

# 307
  • Мнения: 9
Бамбино мио съм виждала да продават в Премаман и в Бебе Маркет.

# 308
  • Мнения: 3 869
  Аз да попитам, накой дали не мисли да продава пелени от най-малкия размер, втора ръка?  Simple Smile
 

Ох, Айла, с удоволствие щях да ти дам нашите, ама никога не съм предполагала, че на 8 м. и тегло над 9 кг, ще продължаваме още да се с рамер "новородено" без тенденция скоро да излезем от него!  Shocked

# 309
  • Мнения: 11 329
  Аз да попитам, накой дали не мисли да продава пелени от най-малкия размер, втора ръка?  Simple Smile
 

Ох, Айла, с удоволствие щях да ти дам нашите, ама никога не съм предполагала, че на 8 м. и тегло над 9 кг, ще продължаваме още да се с рамер "новородено" без тенденция скоро да излезем от него!  Shocked
Не сте сами.  почти на 7м и едвам удвоил теглото си и му ги закопчавам още като за новородено.

# 310
  • София
  • Мнения: 12 278
 Heart Eyes

# 311
  • София
  • Мнения: 6 309
http://konsulova.multiply.com/photos/album/32#18 - ето обещаната снимка, тук и на следващата е с Kushies (или някакъв техен промоционален модел), мисля, че на втората снимка се вижда, че са доста обемисти, но на него не му пречи. Wink Тези са 10-20 кг. и определено има още мноооого да ги пълни, т.е. спокойно могат да се ползват и за по-голямо и по-пухкаво бебе. Писах по-напред, че поемат много пишкано, не пропускат, не спарват, само дето съхнат по-бавно. Ползвам ги като обикновени памперси, т.е. караме с по 4-5 на денонощие. Ако пак не забравя ще го снимам и с другите, които имам, за да има повече лични отзиви за новата тема. Simple Smile

# 312
  • Мнения: 232
Хъм, радвайте се че сте на един размер. Моето кюфтенце на 7 месеца почти и напремир  фъзито- м размер скоро ще й умалеят.  Wink
 Сега съм й навзела много нови и скоро ще споделям впечатления.

# 313
  • Мнения: 2 132
Хъм, радвайте се че сте на един размер. Моето кюфтенце на 7 месеца почти и напремир  фъзито- м размер скоро ще й умалеят.  Wink
 Сега съм й навзела много нови и скоро ще споделям впечатления.
Не се притеснявай. Много се изменят като растат мъниците. Издължават се, коремчетата им се събират, бутчетата също намаляват Wink

# 314
  • Враца
  • Мнения: 2 331
АНЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКО БЛЕНУВАНО ОТ ТЕБ ДА СЕ ОСЪЩЕСТВИ!!!

Общи условия

Активация на акаунт