Пак труп н а бебе

  • 1 976
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Абсолютно това се търси. И медиите и те, като лешояди, разкълвават всеки трагичен случай, доукрасяват го, доразширяват го, че, зер, иначе няма да се продават.

# 16
  • Мнения: 293
Медиите може.Защото печелят.Хората пишещи тук какво печелят?

# 17
  • Мнения: 139
Аз не смятам,че търся евтина сензация.
Вълнува ме това,което става около мен и съм слабо казано изумена.
Пиша тук за да видя колко възмутени има и на колко им е все тая за ,,новата сензация Sick,,!

Докато смятаме всяко убийство за еднодневна сензация....няма да се оправим.
Агапи, прави ми впечатление, че често си търсиш повод да критикуваш...държавата, страната ни, и въобще доста неща "тук".
Предлагам Ти линк, който иде да покаже, че и на други "места" някой може да превърти и да сътвори нещо ужасно. Такива неща просто се случват. Навсякъде по света биха могли да се случат. Всеки би могъл в даден момент и при дадени обстоятелства да стане автор на ужасна постъпка. Не е етнически, национално, полово, религиозно, или ккато и да било обусловено.
http://www.msnbc.msn.com/id/29630925?GT1=43001

# 18
  • Мнения: 293
Muneca de porcelana ,винаги ме е дразнело,че някои хора си правят генерални заключения от мненията ми по една тема! Тук съвсем не съпоставям България с други страни.Не знам къде видя такова нещо.

В тази тема говорим за други неща и не съпоставяме България с други страни,процента на подобни убийства там и тук. Що се отнася до наказанията няма как да не ги съпоставим.Доколкото разбрах за случая в Германия,убиецът е вече прострелян и мъртъв.

Не мога да разбера възмущението на някои хора,че изобщо има такава тема,че сме търсели блудкави и евтини сензации,че навсякъде било така.Един вид да приемаме фактите такива жестоки каквито са със затворени очи без да ни прави впечатление? Без да ни втрещява жестокостта? Без да ни кара малко да се замислим? Ами не съм съгласна.

ПС: Сигурно и в Германия и в САЩ както има престъпност така има и форуми.Не смятам,че хората там не коментират това,което се случва около тях.Не смятам,че тези трагедии там се приемат хладнокръвно без сензации.Там обаче хората малко повече вярват в справедливите присъди.

# 19
  • Мнения: 139
Да де, ама да вменяваш на хората как трябва да се чувстват и да казваш, че няма да се оправим, изтъквайки факти и събития, които могат да се случат/случват се навсякъде по света е нелепо, извинявай.
Иначе Ти имаш право на мнение, аз имам, всички имаме. Мненията често се различават, съшо нищо лошо.
Но и хиляда страници да се изпишат, било по форуми, било по съдебни преписки - ами в крайна сметка резултата ще е най-малко 2 затрити живота, 1 незапочнат и 1 пропилян, което е ужасно жалко, но все още никой никъде в реалния живот не е открил опцията "undo". Надявам се да лекуват тази жена и да й бъде предложена адекватна за състоянието контрацепция, за да не се повтори тази трагедия.
Но просто някой, можеше да напише нещо хубаво, което се е случило, например, нали? Че някъде е построена детска площадка, например, че някой е помогнал на някого, или к'вото и да е нещичко хубаво. И не скачай да ми обясняваш, че няма такива неща. Просто има хора, които винаги само лошато гледат и това е, такива са си.

# 20
  • Мнения: 1 650
Боже, не мога да повярвам, че има подобни коментари! Абе, хора, вие май се чудите с какъв скандал да се захванете! Търся сензация? Каква? Какво печеля? Ще стана известна ли? Или пари ще спечеля, че съ пуснала темата? Затворете си очите и не я четете, така, както си затваряте очите за случващото се в България.

# 21
  • Мнения: 1 650
Да де, ама да вменяваш на хората как трябва да се чувстват и да казваш, че няма да се оправим, изтъквайки факти и събития, които могат да се случат/случват се навсякъде по света е нелепо, извинявай.
Иначе Ти имаш право на мнение, аз имам, всички имаме. Мненията често се различават, съшо нищо лошо.
Но и хиляда страници да се изпишат, било по форуми, било по съдебни преписки - ами в крайна сметка резултата ще е най-малко 2 затрити живота, 1 незапочнат и 1 пропилян, което е ужасно жалко, но все още никой никъде в реалния живот не е открил опцията "undo". Надявам се да лекуват тази жена и да й бъде предложена адекватна за състоянието контрацепция, за да не се повтори тази трагедия.
Но просто някой, можеше да напише нещо хубаво, което се е случило, например, нали? Че някъде е построена детска площадка, например, че някой е помогнал на някого, или к'вото и да е нещичко хубаво. И не скачай да ми обясняваш, че няма такива неща. Просто има хора, които винаги само лошато гледат и това е, такива са си.
Хайде, МИЛА ДОБРОТА, пусни една "добра" тема, за да се изкажем и в нея.

# 22
  • Мнения: 293
Не вменявам на никого нищо.Както и други хора си казвам мнението.
Като видя хубаво нещо го казвам също.
Пиша и в позитивни теми.
Не мога обаче да кажа на черното бяло.

И още нещо- виж целия форум , като цяло и кажи ти самата пред себе си - колко са позитивните теми и колко негативните.Аз за себе си съм видяла. За това,че е така не съм виновна аз.И да не пиша в темата пак ще я има.

# 23
  • Мнения: 804
Какво против, че съм пуснала темата, бабче? .......

В темата освен "сензационното" съобщение и споровете с тези които не ти уйдисват не си написала смислено. Ако толкова те вълнува това което се случва, пусни тема за това как действа програмата за подпомагане на жените които са склонни да изоставят или изхвърлят децата си. Потърси, почети, помисли и тогава пиши. Пък и заглавието ти (извини ме) е елементарно, отвратително и определено е в стил "жълта сензация". Разбирам, че стоенето вкъщи е отегчително, ама има и по-смислени занимания от това да пляскаш шокиращи заглавия. И повярвай, това не е загриженост.

# 24
  • Мнения: 5 370
Бабилия, абсолютно е така.

# 25
  • Мнения: 1 650
Какво против, че съм пуснала темата, бабче? .......

В темата освен "сензационното" съобщение и споровете с тези които не ти уйдисват не си написала смислено. Ако толкова те вълнува това което се случва, пусни тема за това как действа програмата за подпомагане на жените които са склонни да изоставят или изхвърлят децата си. Потърси, почети, помисли и тогава пиши. Пък и заглавието ти (извини ме) е елементарно, отвратително и определено е в стил "жълта сензация". Разбирам, че стоенето вкъщи е отегчително, ама има и по-смислени занимания от това да пляскаш шокиращи заглавия. И повярвай, това не е загриженост.
Ти си била много нагла, за да говориш по този начин. Коя си ти да ми даваш акъл какви теми да пускам? Нямаш и идея с какво се занимавам, за да ми говориш, че стоенето вкъщи ме отегчава? JoyПусни ти тема за подпомагането на тези жени да чуем колко си интелигентна и какви оригинални идеи имаш. Тя ще ме учи.... А какво заглавие предлагаш за моята тема?

# 26
  • Мнения: 2 386
Не сте наред, честно. Издрахте си очите в тема за смърт на дете. Ако всички си канализирахте енергията правилно.. досега България щеше да свети.
Никого не защитавам. Мир на праха на детето и хайде да помълчим малко.

# 27
  • Мнения: 1 650
Сега видях, че и в другите две теми, в които се коментират жестоките убийства говориш същите неща, по- скоро се повтаряш, става досадно и елементарно. И само обиждаш хората. Езикът ти е вулгарен. Обръщам се към бабата.

# 28
  • Мнения: 804
Какво против, че съм пуснала темата, бабче? .......

В темата освен "сензационното" съобщение и споровете с тези които не ти уйдисват не си написала смислено. Ако толкова те вълнува това което се случва, пусни тема за това как действа програмата за подпомагане на жените които са склонни да изоставят или изхвърлят децата си. Потърси, почети, помисли и тогава пиши. Пък и заглавието ти (извини ме) е елементарно, отвратително и определено е в стил "жълта сензация". Разбирам, че стоенето вкъщи е отегчително, ама има и по-смислени занимания от това да пляскаш шокиращи заглавия. И повярвай, това не е загриженост.
Ти си била много нагла, за да говориш по този начин. Коя си ти да ми даваш акъл какви теми да пускам? Нямаш и идея с какво се занимавам, за да ми говориш, че стоенето вкъщи ме отегчава? JoyПусни ти тема за подпомагането на тези жени да чуем колко си интелигентна и какви оригинални идеи имаш. Тя ще ме учи.... А какво заглавие предлагаш за моята тема?
Цветанке, мило дете,
Изпускането на нервите по този начин е признак на безутешна простотия.
При изоставените деца и техните объркани майки  няма нужда "оригинални идеи". Там има нужда от помощ. Няма да те обременявам с повече приказки, за да го разбереш е нужно да имаш нещо нагънато между ушичките (това са едни неща отстрани на главичката ти на които си слагаш "обички треперушки" и слушалките на Емпитойкътъ.
А и още нещо, на възрастни хора се говори на Вие (като на много хора). Капиши?

# 29
  • Мнения: 1 650
Ще ти отвърна с мълчание, сама прецени защо. И не се казвам Цветанка, бабо.

Общи условия

Активация на акаунт