Най-приятна и най-неприятна.

  • 4 155
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
За мен е удоволствие да съм домакиня.
Сутрин, още с отваряне на очи си мисля какво да направя днес.
То всичко- от приятно, по- приятно и често съм затруднена...
Ставам, мятам се в пенюара и хващам прахосмукачката с песен на уста.
То не е прах, то не е мръсотия, чинии (а, ако са от снощи-
още по- ми е гот да ги мия на ръка)...
Загорелите тави си ги пазя за десерт...
Обичам и под мебелите да чистя...
Най- голямо удоволствие ми доставя да бърша
мазните петна от пералнята, микровълновата и др. вид техники...
Всъщост, тях ги има навсякъде...така им се радвам... Crazy
Обичам и да простирам пералня, пълна с детски гащички и чорапки...
Ммммммм...два часа отделям за това удоволствие-
изцяло му се просвещавам...
За тоалетната чиния и космите по сапуна е излишно да споменавам, нали? Crazy

# 16
  • Мнения: 79
От всичко най-мразя тави и йени. Обаче ме светнаха за една тънкост - като сложиш малко прах за миялна и се понакиснат всичко пада с едно тръкване на гъбата. Иначе обичам да гладя на музика и ако може Алекс да не ми дърпа кабела на ютията. Харесва ми и да готвя - лесно, бързо и вкусно. Мразя прахосмукачката и бърсането на прах - затова се редуваме с Ромео  Laughing

# 17
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Да мия чинии най не ми понася ...ама  реших проблема - вече съм горд собственик на миялна машина   Peace

# 18
  • Мнения: 4 668
Обичам да готвя .
Мразя да мия прозорци .
Останалите неща не ми тежат много - миялна , пералня ... гладенето е един път в седмицата , като чаршафите ги нося в химическото до нас да ми ги гладят .
Много мразя да подреждам разпилени играчки също така .

# 19
  • София
  • Мнения: 7 043
Нямам приятна домакинска работа, всичко правя по задължение.

# 20
  • Мнения: 1 311
Да мия прозорци ми е НАЙ-ГАДНО  smile3511  изпадам в истерия....аааа ужасно е, трябва да се катеря кат няква маймуна... Joy

# 21
  • Мнения: 1 100
Мразя всякакви еднообразни, повтарящи се дейности. Творческа натура съм. Joy
От домакинската работа ми е приятно само въдворяването на ред - изхвърлянето на ненужни вещи и подреждането на шкафове. Не само ми е приятно, но ми е и мания. Понякога си седя и се чудя какво да изхвърля и още какво да направя за да създам съвършенният ред у дома. Laughing

# 22
  • Мнения: 125
Обичам да готвя. Мдам.
Най-мразех да мия чинии - имаме вече миялна машина.
Сега най-много мразя да чистя печката.

# 23
  • Мнения: 337
               Прозорци не мия - никога, другото, което да кажем не обичам, е да подреждам след дъщеря ми и баща й  Crazy
                Останалите неща не ми пречат, като готвенето даже ми е любимо.

# 24
  • София
  • Мнения: 123
Най-приятното е приготвянето на ястие, разбира се когато не е по задължение.
И при мен стоят така нещата с готвенето.Но за съжаление доста често е по задължение.
И аз съм така с готвенето , но определно ,най- неприятно ми е бърсането на прах по мебелите

# 25
  • София
  • Мнения: 7 992
Мразя домакинската работа, не се смятам за домакиня и ме отвращава всичко, което има досег с тази тематика.

# 26
  • Мнения: 593
Обичам да готвя.  Heart Eyes
Мразя да гладя!  Sick

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Аз пък обичам да гладя и да мия прозорци  bowuu, но мразя всичко останало , най- много готвенето. Sick

# 28
  • Мнения: 179
Мразя домакинската работа, не се смятам за домакиня и ме отвращава всичко, което има досег с тази тематика.
оххх и аз така ooooh!

# 29
  • Мнения: 301
Мразя да гладя, да мия прозорци и да чистя фурната или керамичните котлони  Embarassed
Другите задължения някак ги преживявам.
Обичам да готвя и да преподреждам (разбирай размествам) всичко из къщата. МиУото вече почна да се обрива, като ме чуе да казвам "ще ми помогнеш ли да побутна малко"... секцията  Mr. Green
Без всичката техника за домакинстване не домакинствам. Миялната, сушилната и т.н. ... не са създадени само за жените на другите. Мъжа ми излезе разбран.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт