Климатик Samsung AQV-12FC

  • 7 649
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 82
Здравейте на всички. Моля ако някой има отзиви и дори личен опит да сподели мението си за този климатик.

# 1
  • София
  • Мнения: 82
Никой ли няма отзиви за този климатик   Confused

# 2
  • Мнения: 434
Мъжът ми се занимава с климатици, и от него знам, че и без пари да му дават Самсунг пак го не иска.Дават много грешки и общо взето за боклуци.Влез в някой форум за ремонт на климатици и ще видиш че 80% от темите са за проблеми със Самсунги.
Ето ти един за да се увериш Peace
http://klimaservice.free.bg/cgi-php/phpbb2/viewforum.php?f=3

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Toчно за този модел не знам, свекърва ми купиха два миналата година, единия беше 3 пъти на ремонт, много скоро след купуването.

# 4
  • Мнения: 146
Този климатик ли продаваха в метро на промоция два климатика за 800 лева?

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Този климатик ли продаваха в метро на промоция два климатика за 800 лева?

не съм сигурна и аз точно, но народа граби Самсунг-и от МЕРТО здраво. Да им се чудиш и дивиш?!  Shocked

# 6
  • Мнения: 721
 в METRO до 25.03.09 на промоция е SAMSUNG AQ-09SA R410 два броя за 658,8лв.с ДДС.бях се замислила да  вземем за лятната къща.какво им се разваля?толкова ли са зле?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 808
Не съм сигурна за точния модел, свекъра купи Самсунг преди няколко месеца и сега съжалява много. Няколко пъти идвха техници и нищо. И от агенцията за закрила на потребителите не можаха да им помогнат. По- добре не рискувайте с тези промоции!  Peace

# 8
  • Мнения: 1 844
не знам защо сте толкова против климатиците самсунг.определено ще има винаги хора,които ще се оплачат,че са им се развалили,но нима климатиците от други марки не се повреждат и са вечни?но то и от самсунг до самсунг има разлика-все пак не можеш да очакваш кой знае какво качество от два климатика на промоция за 650лв. Shocked
иначе познавам доста хора,които с години си ползват самсунгите и са доволни.
самите ние сме със самсунг,засега няма проблем,но го ползваме от 3-4 месеца само.
и все пак,отново подчертавам-качественият климатик струва пари,и от самсунг до самсунг има разлика.

# 9
  • Мнения: 146
А нямаме нищо против самсунг, просто ми прави впечатление че май ги подаряват и първото което си мисля е че май никой не ги ще.
А защо никой не ги иска тия модели сигурно си има обяснение, но все пак е вярно че от климатик до климатик си има разлика.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
свекърват дето ги купи бяха по 800-900 лв единия. Не е като да са ги подарили, ние сме с Осака, във фирмата на мъжът ми също, кумовете също  - един няма да се  е развалял.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
много сте нетърпеливи ей... Имайте търпение.  Joy

И лека статистика: от 10бр. чисто нови, поне 2бр въобще не тръгват на 1-во четене.

# 12
  • Мнения: 146
На мен  ASA серията ми харесва доста- по-хубави климатици са от FC . Това че се чупят не е толкова важно всяка марка климатици се случва да се издъни в някоя серия и то не е валидно само за климатици, а и за всякаква друга техника. Вкрая на краищата става дума за техника не за камъни.  Ама нали затова си има сервиз. Rolling Eyes

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ееееее, Колов ... не казваш нищо ново.
САМСУНГ наблягат само на визия, това е световна тайна.
ASA-та наистина са окохващащи. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 2 808
Не говорим за Самсунг въобще, а за тези, които в момента са на пазара и са на промоция! Ама който иска да купува, после ще плаче горчиво. Аз преди да купим нашия (Fujitsu) доста се поинтересувах и четох по форуми и ако знаете на колко оплаквания попадах и предупредих свекъра, но той не ме послуша, сега съжалява, но кел файда.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт