Мартенско Варненска

  • 15 236
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 66
Привет,момичета!   bouquet Аз мнооооого отдавна не съм писала в темичките ви  Embarassed ,но с моите три дяволчета не ми остава време,а и не съм по писането.Иначе редовно ви следя.Тази вечер обаче не се стърпях,защото искам да кажа едно голямо браво на Белла  newsm51 ! Нашият тати също работи в областта на строителството и не ни е лесно,но като видя беззъбата усмивка на най-малкия член на нашето семейство -Кики-младши,като чуя необуздания детски смях на три деца- всички проблеми начаса се изпаряват.Така че горе главата,момиче!И както ви е казал вашия тати,че където има за две ще има и за три е вярно.Пожелавам ти лека бременност,на финала здраво и послушно бебче и не на последно място момиченце.При нас съдбата бе благосклонна и след две госпожици най-накрая ни дари с момченце.Макар че нашият тати нямаше претенции за разлика от мене  Mr. Green

# 226
  • Мнения: 8
 Добро утро мили момиченца Laughing С пожелание за прекрасен и усмихнат ден Laughing
На желаещите, хайде за разбуждане по едно кафенце, силно и горещо.

# 227
  • Мнения: 149
Добро утро на всички, на малките и на големите!!!

Благодаря за кафенцето  Hug

Честито bela, най-хубаво е къщата да е пълна. Поздравления за смелостта, аз не знам дали бих искала да раждам трети път (за втори път съм се навила вече). Лека бременност и здраво бебче на финала  smile3525
А кризи винаги има в България и винаги преминават, но остават хубавите спомени след тях - децата.

mia_ata честита новина - и татито скоро ще свикне. Аз бях така като разбрах че ще имам момиче, а толкова много исках момче (дори името бях измислила - Димитър), но уви.

# 228
  • Мнения: 617
Добро утро, хубави новини за малки буболечета
Болнините деца да оздравяват бързо.
Мерси за кафенцето

# 229
  • Мнения: 1 554
добро утро Grinning

# 230
  • Мнения: 46
Добро утро  Grinning
Мерси за кафенцето, много добре ще ми дойде че много ми е заспало  smile3507

Бела честито мила, лека бременеене и на финала едно здраво и красиво бебче  smile3525

На болните дечица пожелавам бързо оздравяване. Охх то и аз нещо почнах да не съм добре, май съм настинала и сега се мъча с едни фервекси.....

Лек ден на всички   love001

# 231
  • Мнения: 2 960
Добро  утро  bouquet
Лелееееееее много се РАЗбебешори тази темичка....Честито на Бела.Свалям ти шапка за смелостта да имаш трета рожба.
Честито второ розовейче на mia_ata .Симона ще е горда кака на малка принцеска.
didi-,не се кахъри ..второто ще ти е hahaha Димитърче baby_neutral(
десчо ,благодаря за ароматната напитка  bouquet
lucia  Hugбраво на теб и твоите три малчуганчета.Пълна къща...сещам се един лаф ,използван много често от една от най-активните мами във форума.А той е:Преди имах най-малко три теории как се отглеждат деца.Сега имам три деца и нито една теория Joy Joy!!Готино Peace

Virginity ,стискам палци пазара да живне наистина ,защото виждам че доста татковци са съпричастни със строителния бранш.Айде дано Praynig
 Mery_red ,добре съм.Мисля този уикенд да "отразим" в Капелата bowuu
Вале Hugдобро утро и на теб.
Заповядай с мен на едно:

# 232
  • Варна
  • Мнения: 858
Добро утро! Мерси за кафето, доста апетитно ми се видя  Hug
Честито на Бела това е страхотна новина  Hug
Честита розова новина и на mia_ata  Hug
На всички с болни дечица - дано по скоро се оправите  Praynig 
На бременните - леко с вирусите  Peace
Аз все още съм 2 в 1 и нямам изгледи за скорошно раждане  Thinking  Ама и не бързам  Whistling  Абе хем ми се иска хем не ми стиска...  Mr. Green   hahaha

# 233
  • Мнения: 1 554
Деси,най хубавото нещо в живота е да прегърнеш рожбичката си,НО сега пък е най лесното 2в1 ,после,мамата си трака Mr. Green

# 234
  • Варна
  • Мнения: 858
Да, знам , като гледам и чета мамите вече с дечица.... затова викам хем ми се иска хем - не ми стиска  Mr. Green  Ама после ще помагате  Hug

# 235
  • Мнения: 109
Десчо  Hug за кафенцето....направо страхотнооо!!

Дани- ами ако е такова смотано времето...не знам...но май искам да е сутринта,4е следобед е пълно??

На всички хубав ден ,напук на намръщената Баба Марта...амаха- ще ми разваля рахата и да седим пак вкъщи...уфффф

# 236
  • Мнения: 8
 Деси, вече всеки един ден или нощ може да го очакваш и скоро да се похвалиш. А ние ще помагаме разбира се.  Hug
Аз като отивах да раждам ми беше мн. смешно, а мъжа ми трепереше. И докторицата го разкара. Родих 18 дена преди термина, а сутринта се гласях да отивам да ме  фрезират, а те ми изтекоха водите. Щях да съм секцио но родих нормално.
 
 Да ви се оплача малкия как ми изкара акъла, но аз съм си виновна. Докато говорих по телефона и се бях разсеяла. Той налапал едно малко дървено кубче, с 300 зора, с разтуптяно сърце и омекнали крака го извадих. А той се дърпа и се опитва да пищи. Горкичкото. Ужасна майка съм и се обвинявам. Сега събрах всички дребни играчки.
 Гласях се да излизам, но то май ще завалява.
 

# 237
  • Мнения: 143
Бела честито и лека и безпроблемна бременност ти желая и от сърце ти пожелавам този път да е с розови гащи Praynig  bouquet
Честита за малката принцеса и на mia_ata  bouquet
На малките сладури дето са болни бързо оздравяване им пожелавам  bouquet
Ох момичета аз да ви се оплача в момента се опитваме да поръчаме детско обзавеждане и понеже детската ни е малка DZ ми направи страхотен проект(за което хиляди благодарности) но понеже размерите не пасват на стандартните модули и от там ми се оскъпява с 500лв. и направо вече ми иде да се гръмна #2gunfire #Cussing out а др.които пасват и са по евтини са ми отвратително грозни  ooooh! и тъка сега сме пред дилема евтино и да не ми харесва и цял живот да ме е яд да го гледам или това което ми харесва но двойно по скъпо Tired а да не ви обеснявам че цветовете са просто  Sick на българския материал гледах немските еми няма място за сравнение просто но цените #Crazy
Така оплаках ви се днес чакаме и още един компромисен вариант и ако и той излезе висока цена отивам и си поръчвам нашия си проект и точка  Crossing Arms
Хубав ден ви желая въпреки гадното време на вън  bouquet

# 238
  • Мнения: 1 554
Михайлова,ходили в магазина на ДИБО,аз съм много доволна от това което купихме Peace

# 239
  • Мнения: 12
Здравейте аз не пиша често но ви следя редовно. Но днес искам да поздравя bela  Hug за добрата новина добре дошла в отбора на бременните   bouquet и дано сега да е момиченце че да си имаш и ти една приятелка в къщи Praynigи най важното лека бременност. Вече пише за трети път и когато натисна публикувай нещо зацъкал дано сега да стане.Бързо оздравяване на болните  на вън си е ужасно постоянно си валии иначе ние днес с моята щерка се поразходихме в мол,но ми омръзна вече в затворени помещения искам в морската или вече да е юли месец каката да си играе там а бебето което си чакаме да си синка в количката а аз да си пия кафето ех че си помечтах Blush лек ден

Общи условия

Активация на акаунт