Мартенско Варненска

  • 15 157
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 960
Данинка, сякаш си чакала цял ден, за да пуснеш поста си едновременно с настъпването на пролетта Joy Hug

Не съм чакала цял ден точно това ,но си бях поставила за цел съвпадението да е пълно PeaceМммм даааа bowuuКато ще се прави нещо -поне да е като хората JoyНали така Hug  bouquet

# 286
  • Мнения: 194
Данинка, сякаш си чакала цял ден, за да пуснеш поста си едновременно с настъпването на пролетта Joy Hug

Не съм чакала цял ден точно това ,но си бях поставила за цел съвпадението да е пълно PeaceМммм даааа bowuuКато ще се прави нещо -поне да е като хората JoyНали така Hug  bouquet
newsm10

# 287
  • Мнения: 1 554
абе първа пролет не е ли на 22 март Thinking

# 288
  • Мнения: 8
 Днес е астономическата, мисля  newsm78
То добре първа пролет, хубаво временце беше днес, но на места този вятър хич не беше хубав. И мен сега нещо гърлото ме заболя и ме втриса. Само малкия да не прехване.
Вале, ходихте ли на контролен? Здрави ли сте вече.
 Лека вечер момичета!

# 289
  • Варна
  • Мнения: 391
Мацки, здрасти! Аз съм на Боровец, 3 дни не съм влизала в нета, вие сте изписали темата Simple Smile Хванах някакъв wireless, тя влязох за малко да ви погледна. Много по-диагонал прочетох, че нямам мн. време. Поздрави на Бела за хубавата новина! По ТВ казаха че кризата щяла да продължи межди 6 и 9 месеца, така че - горе главата!Тук, има много сняг, голяма игра пада! Ще покажа снимки като се върнем Simple Smile Снежни поздрави от нас!!!

# 290
  • Мнения: 109
Мам4ета,здравейте!!аз писах сутринта,но нещо нет-а се скапа и не се ее отпе4атало...
та,днес чаках на опашка ,за да платя една сумичка за 2008 и 1 вноска данък сгради ,та после успях да поръчам и бележки за недължими местни данъци...от 8.30 до 11.00 - 2 часа загубих в 4акане на опашка с "приказливи" баби и дядовци!!! голям кеф!!!

# 291
  • Мнения: 3 970
Мда тоз кеф го приживях вчера Wink Ама си взех списание Laughing

# 292
  • Мнения: 1 554
Десчо,бяхме на контролен днес,няма  го хрипа,който се чуваше във вторник,гърлото ни е още мокро-зачервено,така се изрази педито Thinking,продължаваме с аб до неделя и във вторник пак ще отидем,да видим дали окончателно се е излекувал Peace

# 293
  • Мнения: 506
Десчо,бяхме на контролен днес,няма  го хрипа,който се чуваше във вторник,гърлото ни е още мокро-зачервено,така се изрази педито Thinking,продължаваме с аб до неделя и във вторник пак ще отидем,да видим дали окончателно се е излекувал Peace
Уфф това е чудесно!  Hug Hug
А за първа пролет днес е, радвам се , че беше слънчев ден, да ни накара да се усмихнем.Днес изкарах даже малката, без разбира се да я събирам с деца и й купих безжична мишка за компютъра. Crazy Еми от толкова седене в къщи се научи (сама, без наша помощ) да си играе, да си пуска филмчета и пр.

# 294
  • Мнения: 8
 Добър ден на всички.  Laughing С риск да ни заключат темата, т.к ще прехвърли 20 страници. Но няма ли Кали да се погрижи за нова темичка?  Praynig
 Приятен и слънчев уикенд на всички Ви  Joy Joy Joy

# 295
  • Мнения: 149
Добър ден!!!

Днес пак ни е на гости най-лошото и лъжливо слънце в годината. Отивам аз да простирам на терасата и ми замръзна всичко, макар  че пече точно върху мен. Пак няма да има разходка май. Само да мине този гаден март, че вече искам топло  Praynig Аман от тази баба Марта, просто се държи ужасно с хората

# 296
  • Варна
  • Мнения: 893
аз да се "похваля" че двечките с Лора сме с начален бронхит вече #2gunfire и сме на АБ Tired
тъкмо се оправяше детето, аз се разболях и я върнах в първи клас ooooh!

# 297
  • Мнения: 125
 #2gunfire НА ЗИМАТА  и АБ! Вержи, оздравявайте!
Аз да попитам, гледам тука за документи за детска градина иде реч: Коко го телепортирам на нашите в Т-во. Могат ли те да подадат молба за ОДЗ и да представят съответните бумаги или трябва аз. И ще го вземат ли с липсващи родители и безработна баба. Аз искам да е при децата, тук се намъчи като единак.
Днес е и празникът на В. Търново, моят роден град и още по-голямото събитие - любимият чукна 38 лазарника!
  chef да наготви вместо мен!
 Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 194
аз се пробвах (сефте) да пусна нова тема, дано някой не се разсърди:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382027.new#new

Общи условия

Активация на акаунт