Мартенско Варненска

  • 15 176
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 101
Добрютрууу!
Мммм... хубаво кафеее! Мерси!
И аз много се зарадвах на слънцето. Остава само да не е заблуда ами и да се вдигнат малко температурите. Тъй като утре се прибирам във Врана, приемам последни поръчки от региона на Търново Simple Smile Ако някой има зор за нещо да казва! ... мога да ви донеса един буркан сняг  Joy

# 271
  • Мнения: 46
Добро утро   kaffeetrmker_2
desiniko мерси за кафенце, тъкмо го пийвам  Hug

Аз да ви се похваля моя маймун от няколко дни почна да се събужда след 8 и ми е направо идеално. Наспивам се страхотна. Дано дая продължи в толкова да става пу пу  Praynig

Дано да става днес за разходки, ако излете приятна разходка и лек ден на всички 

# 272
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
Добро утро!
И аз като гледам слънчицето много се моля да не е само лъжовно-да е слънчево и студено ,че направо не ме свърта в къщи вече.Искам да изляза и да не се прибера!
Искам да ви попитам- знаете ли кога е хубаво да се отиде на ортопед-на каква възраст да е бебока,да му видят ставичките ,за локсации.При кой доктор и работят ли с направление,защото моята "много добра педиатърка" ми каза че не работят с направление и да ида в МД при Петров за ехогр снимка-но на частно.
Хубав и пролетен ден!

# 273
  • Мнения: 1 167
Искам да ви попитам- знаете ли кога е хубаво да се отиде на ортопед-на каква възраст да е бебока,да му видят ставичките ,за локсации.При кой доктор и работят ли с направление,защото моята "много добра педиатърка" ми каза че не работят с направление и да ида в МД при Петров за ехогр снимка-но на частно.
Хубав и пролетен ден!

Ортопеда минава по ЗК само с направление от ЛЛ и то само при съмнения за луксация. За твое спокойствие отиди на часно при Райков.Прегледа е 40 лв/ве4е/ и се препоръчва в 3-4 мес и след като детето проходи контролен.
http://www.raikov.dir.bg/bg/main.html
Запазва се дата и час предварително.

# 274
  • Мнения: 8
 Добро утро и от мен. Благодарско за кафенцето. Laughing
Времето е обещаващо, може да ни излезе късмета, дават го да стане 10 градуса.
 ДеСиТа дано исмаш късмета да се наспиваш вече.
 ренидимитрова1 и моята лекарка каза че само на частно, но като го гледа моя каза че няма нужда и аз и се доверих и не го заведох. Скоро една приятелка ми каза че като проходи било задължително.
 Лек ден на всички.

# 275
  • Мнения: 1 554
добро утро,едно слънце е грейнало Grinning

на Ортопед не съм го водила Peace

# 276
  • ВАРНА
  • Мнения: 69
Много благодаря!Аз този д-р Райков съм го чувала,и аз се чудих дали да ходя ,но нашата педиатърка 1 път не му е поглеждала ни краченце,ни пишленце -чакам с нетърпение юни.

# 277
  • Мнения: 2 960
Добро утро и от мен  bouquet
Гледате вие  слънцето ,гледате.....ама през прозореца  ,обаче  в момента  е голям  бахЪЪЪЪЪррррррр ooooh!
Дано е стопли по някое време Praynig
Пожелавам ви спорен и изпълнен с усмивки петъчен ден Hug

# 278
  • Мнения: 46
Аз също се доверих на педиатърката ми, тя каза че Даринчо се развива идеално и няма нужда от такъв преглед. Чесно казано то е станало някаква мода този преглед. Една моя позната толкова много спори с мен за този преглед " как може да си рискуваш детето за 40 лв " и някакви такива, и тя си записа час за един месец напред и... го пропусна  Joy . И така и не го заведе, сега друга песен пей  Laughing А детенцето си расте перфектно здравичко  Hug

# 279
  • Варна
  • Мнения: 858
Добро утро и от мен  Hug  Мерси за кафенцето  Hug
Вчера бях на преглед за разкритие  Mr. Green  Бръкна доФтУра рече и отсече - няма да е скоро  Whistling Нямам разкритие, нямам изглаждане, главата ни е много ниско ама тя си е там отдавна и аз я усещам така че не беше новина. Та така. ще си чакаме. Като тръгнах от нас бях ужасена че ще ида и ще почна да раждам, а като ми казаха няма да е сега и си тръгнах - бях разочарована че няма да е скоро.  Mr. Green  То май няма угодия - сутринта - не още - на обяд - ох айде деее  hahaha 
Лек ден от нас.  Hug

# 280
  • Варна
  • Мнения: 893
ам той като те е бръкнал може пък да предизвика някакво раздвижване  Mr. Green
айде не остана ,стискаме палци Peace

# 281
  • Мнения: 194
Аз също се доверих на педиатърката ми, тя каза че Даринчо се развива идеално и няма нужда от такъв преглед. Чесно казано то е станало някаква мода този преглед. Една моя позната толкова много спори с мен за този преглед " как може да си рискуваш детето за 40 лв " и някакви такива, и тя си записа час за един месец напред и... го пропусна  Joy . И така и не го заведе, сега друга песен пей  Laughing А детенцето си расте перфектно здравичко  Hug
Привет и честито ни слънце Hug
За ортопеда, аз съм на мнение, че не е необходима паника. Слава Богу, рядко се случват проблеми - луксации и друди подобни...И аз не съм водила Симона на такъв, защото доки ме увери, че всичко е наред с детенцето. А всички от страна на мъжа настояваха да я водим и снимаме, защото племенницата има луксация и преживя много операции милата, та те бяха уплашени да не би и при нас да стане така...
Добре, ама аз съм свидетел и на другата страна на нещата - на кръстниците детенцето - водиха го на ортопед и той казал - има луксация, веднага ортопедични гащи, ако не се оправи - трябва да се оперира...Те го слагат детето в разкрачените гащи, но решават да отидат на преглед и в Горна Баня - там нали са най-добрите ортопеди. И какво става в крайна сметка - там им казват, че някой не си разбира от работата, да махат гащите, защото детето си е напълно здраво и няма никакъв ортопедичен проблем...та така...Понякога "совите не са това, което са"...

Ай, приятен ден, ние отиваме да видим дали е лъжовно пролетното слънце Hug

# 282
  • Мнения: 2 960
Астрономическата пролет настъпва днес в 13.44 -значи СЕГА  bouquet


ДОБРЕ ДОШЛА ДА ВИ Е ПРОЛЕТТА.

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 14:44 от daninka

# 283
  • Мнения: 125
Ей, Пролет, задравей!
За ортопедите - аз заведох Коко на частно, защото съм виждала с очите си дете от семейство, в което никога не е имало такива проблеми, с 2 големи и здрави каки, как го мъчат с операции, а детск. докторка не е видяла проблема. Майката се усеща в 8 м. и вече 5 год. са по операции. А големия, по време оно, си го пратиха задължително.Ама с това не подстрекавам, вярно, че това не е като грипа. Ваксини не му купих, защото ги сметнах за излишни, щом по ЗК го ваксинират. Всичко е въпрос на родителско виждане. За себе си съм много немарлива иначе.
Айде, бягайте по разходки  newsm08

# 284
  • Мнения: 194
Данинка, сякаш си чакала цял ден, за да пуснеш поста си едновременно с настъпването на пролетта Joy Hug
Да ни е честита и много слънчева, без гаден морски вятър Hug Hug Hug


А Симона вече дивее, здравичка е, пожелавам и на другите болнички скоро да се справят с болестите и да оздравяват  Hug

Общи условия

Активация на акаунт