нормално ли е??

  • 1 138
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Аз повръщах до към 6 месец, после към 9 месец пак се почна, мисля че при теб е по - скоро от киселините. Пробвай да ядеш по лъжичка пудра захар, абсорбира чудесно, на мен много ми помогна  bouquet Още малко ти е останало миличка, няма да усетиш как ще мине, а и резултата си заслужава Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 30 142
да точно така момичета, киселините са много гадни, закашлям се и повръщам  Cry след 3-я месец не съм повръщала, сега пак започнах Sad Ходих на доктор, няма нищо обезпокоително, но е гадно, че като се напъвам да повръщам ме боли корем  Sad ужасна работа  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 30 142
Bebo4ka , това с пудрата захар не го знаех, ще го пробвам, защото вече (както писах) НОАЦИД-а не ми помага. Това е заместител на Талцид-а, който да го спряли от производство. Дъвча дъвка, ям ябълки, обаче не Cry Докато дъвча е ок, ама през ноща няма как да стане, а и вече ме боли челюстта от дъвчене Cry Ужасно е, а имам още месец (до термина де, то не се знае иначе) Wink

# 18
  • Мнения: 3 294
Майка ми е била така , докато е била бременна с брат ми , казвала ми е че е влязла да ражда и пак е повръщала .. т.е. до последно  Tired

# 19
  • Мнения: 920
missence аз повръщах Талцида, само да го видех и  SickТака прибягнах до пудрата захар, която се оказа доста ефективна. Знам колко е неприятно и напълно ти съчувствам  bouquet Кураж още малко остана Hug

# 20
  • Мнения: 302
Аз повръщах по 20 пъти на ден от началото до като вляза в 8м.

# 21
  • Мнения: 165
Възможно е, случва се, не се притеснявай. Майка ми и тя е била така и двете бременности, и като влязла да ражда пак е повръщала. Дано се пооправиш, малко остава, леко раждане ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт