Наборите ни големи от Гормити и Русалки са пленени! - отчет на 2002

  • 27 840
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
meri_zajo   Despina  Благодаря за пожеланията и за подкрепата   bouquet

Да Ви почерпя за рождения ден на Никол

# 241
  • Мнения: 300
Добро утро,еха така ако започваме деня не зная до края ще издържа ли или ще се шмугна в някоя сладкарничка....ммммм!

# 242
  • Мнения: 318
Честит рожден ден,Никол!Бъди здрава,палава,щастлива и с много приятели!
 newsm59Оздравявай бързо! Hug
на мама Сарова поздравления и  bouquet!
Снощи и ние бяхме семейно на рожден ден на момиченцето на наши близки!Рожденничката беше фен на рyсалките и съответно и тортата беше с тях.Прекарахме си страхотно,малките бяха в отделна стая и си направиха свой кyпон и се веселиха.Имаха си и кавалери.В събота Николета е канена на още един рожден ден на момченце от предyчилищната и емоциите и идват вповече.Снощи майката на рожденничката(която навърши 9г.)ни разказа за тяхния клас и въобще как са нещата в y-ще.Попаднали са в паралелка на амбициозни родители с големи възможности и се надпреварвали да предлагат да се събират пари за какво ли не.Стигнало се е дори до презyмцията на последната среща един баща да предложи да се монтирал плазмен монитор на стената и да можели родителите да си наблюдавали децата онлайн.Ние бяхме ей така Rolling Eyes,естетствено не се е приело.Но се чyдя до къде стига границата на изхвърлянето.Класната им вече е обзаведена само за две години със кристали,колиета и ....Чyдя се комy е нyжно това надскачане на възможности и се моля да не попадаме в подобно състезание на възможности.

# 243
  • Мнения: 1 491
Честит рожден ден на Никол! Усмихнато и безгрижно детство и много успехи в училище на есен! newsm59


Но се чyдя до къде стига границата на изхвърлянето.Класната им вече е обзаведена само за две години със кристали,колиета и ....

Ужас!!! А родителите си въобразяват, че по този начин класната ще обръща специално внимание на детето им  Rolling Eyes  Според мен в по-горните класове, тези родители ще очакват само хубави бележки да се пишат на децата им по този начин, и те може дори да не могат да четат гладко, но да са пълни отличници....
Добре, че в нашият клас възможностите на родителите варират в двата диапазона, а тези които могат да си позволят много са циции и искат подробни обяснения за харчлъка на всяка стотинка (е така се става богат  hahaha )

# 244
  • Мнения: 300
Ще ги видим и нашите на есен какви възможности имат и какво ще искат Mr. Greenаз не съм на Рок Фелер дъщерята така че ми се струва че ако имаме такива натегачи ще стават панаири....ще я изпеем на Лили Иванова пасанта  Mr. Greenняма страшно ,ако трябва аз ще взема високите тонове hahaha Joy

# 245
  • Бургас
  • Мнения: 1 136
 meri_zajo  в кое училище ще учите?
да се успокоя че ще пеем "панаири" на два гласа  Simple Smile

# 246
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честит рожден ден на Никол!
Много здраве и безгрижно детство!

на мама Сарова

# 247
  • Мнения: 300
О ние сме в Меден Рудник и ще учим в училището в селото Sadза сега поне ,после ще пътува с мен до центъра Wink Grinning
Но може да се събираме да пеем на два гласа Mr. Green

# 248
  • Варна
  • Мнения: 966
Честит рожден ден на Никол! Бъди здрава и щастлива!

# 249
  • Варна
  • Мнения: 5 588
Честит Рожден ден на Никол!  bouquet
Аз точно затова бях много доволна от групата, в която е Детелина в градината. Нямаше много амбициозни родители и не сме събирали големи суми. Е натегачи има навсякъде.
Да се оплача, че Детелинка е с варицела. Горкото дете, грозна картинка са тия пъпки. Сега очаквам и малкия да се ошари. За капак я кара шарката заедно с вирусна инфекция и има капки за нос и капки за уши за слагане. Въобще пълна програма.

# 250
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Честит рожден ден на Никол,Джовани и Никалъс! Едно прекрасно детство изпълнено с много усмивки им желая! newsm59  bigdance2

Ние преди три дни се прибрахме от Видин.Оставих малчо там и започва вече да ми е мъчно за него.Там е с моите родители и ходи на ясла при бабка си.Много му е добре и даже не ме и търси,но на мен започна да ми липсва. ConfusedНо по 1 май пак ще си го гушкам.
Вчера подадох молба заявление в у-щето на Захари.На 11.05 сме на събеседване.
Това изхвърляне в у-ща и градини и мен не ми харесва.Аз смятам като ще водим синчето и ще го прибираме от у-ще и телефон да не му давам.Просто се чудя на у-ще ли ще  е или на изложение-на кога телефона е по-хубав,колко МРЗ има и пр.Просто няма да му е нужен.
Да оздравяват бързо болните дечица! Praynig

# 251
  • Мнения: 1 134
Честито на рождениците! Да са здрави, усмихнати и щастливи!  bouquet

Despina, бързо оздравяване на Детелина! Представям си колко е неприятно.
Мария вече няколко пъти се разминава с варицелата и то след близък контакт. Искаше ми се да я изкара като по - малка, но...

Новото около нас е, че каката вече тръгна сериозно на уроци по пиано и поне засега са много доволни и тя, и учителят.

# 252
  • Мнения: 6 031
Честит Рожден Ден на всички рожденници.Бързо оздравяване на боледуващите и успех на всички деца, които ще се явяват на събеседване.
Пожелавам на всички да намерят най-добрите госпожи за децата си.

# 253
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Despinaбързо възстановяване на Детелинка. И в нашата градина има варицела. За 2 дни 9 деца са се разболяли. Марти все още е здравичка. Дано всичко е наред през уикенда, че заминаваме утре за Рибарица. Praynig

# 254
  • Мнения: 300
Despina,дано леко да мине ,че като знам Петя миналата година за рождения ми ден беше със шарка,милата направо ти съчуствам..... CryБързо оздравяване!

Благодаря на всички,които ми пратиха песнички ,още веднъж хиляди благодарности!

Общи условия

Активация на акаунт