Наборите ни големи от Гормити и Русалки са пленени! - отчет на 2002

  • 27 836
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте.  Hug
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви.  Embarassed
Обръщам се към всички мами на гормитосъбирачи.  Wink
След триста зора успяхме да сведем липсващите до 5: Гърбавият, Поивронс, Медузонт, Стоманеният клюн и Крещящият пазител.
За замяна можем да предложим: Геос, Пунтоло изплъзващият се, Аос хипнотизаторът, Електрикон, Крадецът на мисли, Възпламенения Малио, Безмилостният Аракно, Многоформеният безимец, Мастодонтът, Малваджиус ужасният, Възпламененият ангел, Огнехвъргача, Делос Графа на моретата и Силният Гравитус.
Ако някой проявява интерес, моля да ми пише на лични.   bouquet

# 256
  • Мнения: 432
Здравейте.  Hug
Извинявам се, че нахлувам така в темата ви.  Embarassed
Обръщам се към всички мами на гормитосъбирачи.  Wink
След триста зора успяхме да сведем липсващите до 5: Гърбавият, Поивронс, Медузонт, Стоманеният клюн и Крещящият пазител.
За замяна можем да предложим: Геос, Пунтоло изплъзващият се, Аос хипнотизаторът, Електрикон, Крадецът на мисли, Възпламенения Малио, Безмилостният Аракно, Многоформеният безимец, Мастодонтът, Малваджиус ужасният, Възпламененият ангел, Огнехвъргача, Делос Графа на моретата и Силният Гравитус.
Ако някой проявява интерес, моля да ми пише на лични.   bouquet


Свалям ти шапка! Simple Smile И ние сме запалени, но при теб нещата са доста по-напред.

# 257
  • Мнения: 529
Честито на всички,които съм пропуснала!
Деспина дано мине леко варицелата  Praynig
ivben , приятна почивка  Party
Ние още не сме записали Слави на училище  Embarassed

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 1 135
Благодаря на всички за пожеланията за рождения ден на Никол   bouquet

сега трябва да оздравее и да се възстанови след тази пневмония.
Мисля да не я пускам в градината за да се запази по-дълго време здрава, и без това са до края на май

# 259
  • Мнения: 300
Наистина е по-добре след такава болест да остане в къщи повече време.Успех! Peace

# 260
  • Мнения: 1 159
Здравейте и от нас!Честити рождени дни на всички наборчета,които сме пропуснали да поздравим!
Все си правя сметки без кръчмар,Максито май самичко ще се гледа цяло лято!Там е работата,че детето и дума не дава да се издума да ходи на градина през лятото,аз съм сигурна,че директорката ще го остави до есента,ако я помолим.Нашият татко работи на смени,но ще има дни,в които Макс ще стои сам вкъщи по няколко часа.Притеснявам се,естествено,но същевременно знам,че ще се справи!Научих го да си топли храна на МВ,май ви разправях,че умее да заключва и не отваря вратата,без да е попитал кой звъни.Успокоявам се с факта,че и аз самата от 6-годишна съм стояла по цял ден сама.
Сега чакаме Гергьовден,ще попътуваме,ще си починем...ЕЕх,мечтии...

# 261
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

ivben , приятна почивка  Party
:
Благодаря. Сега се завърнахме- голяма игра падна. Изкарахме добре, Марти не се е разболяла от варицела- това ми беше най голямото притеснение преиди да тръгнем.

Мисля да не я пускам в градината за да се запази по-дълго време здрава, и без това са до края на май
И аз си мисля, че е по добре да я задържиш т.к. имунитета е паднал и е добре малко да се възстанови. Ако имате възможност е хубаво да смените климата за 10 дни поне.

# 262
  • Мнения: 300
Доста хладно бе при нас тези дни чак сега се показа слънцето.Но децата щуреят и в лошо време. Laughing

# 263
  • Мнения: 49
meri_zajo  някакъв проблем има ли с последните писма?

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честит Рожден Ден на Ния!
Много здраве и щастливо детство!

# 265
  • Мнения: 370
благодаря момичета.  bouquet тамън се прибираме от купона на НИЯ.много хубаво беше.децата се забавляваха много,тортата беше  супер,подаръците също,вобще нямам думи. Joyснимала съм,като сваля снимките ще ви пусна и тука да видите готиния ни празник. Hug  bouquet

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Щом рожденничката е доволна това е най важното. Чакаме снимки Wink

# 267
  • Варна
  • Мнения: 966
Честит рожден ден на Ния! Много здраве, веселия и успехи!

чакаме снимки.

# 268
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Честит рожден ден на Ния!Честит рожден ден на Боян и Кристиян!
С пожелания за много здраве и усмивки!
 
От 25 юни сме на море от ДГ на Черноморец.Едно лято пропуснахме лятната почивка с градината ,но това сме на линия.Последния път бях бременна,а сега ще сме с Марти.Нямам търпение да се изниже май месец....И как сме се събрали още три мами приятелки  Mr. Greenголям купон ще бъде по женски като гледам.

# 269
  • Мнения: 300
Кристиян на мама илонитка и на Боян на мама Елспет да са ви живи и здрави дечицата !Пожелавам им едно весело и безгрижно детство а на родителите да имат много търпение за да задоволяват на малките прищявките Laughing newsm59

Общи условия

Активация на акаунт