Наборите ни големи от Гормити и Русалки са пленени! - отчет на 2002

  • 27 837
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 1 135
 newsm59


Честит празник на рождениците!

Да са здрави и послушни дечицата с усмихнати лица и щура душа!!!

# 271
  • Мнения: 300
http://www.bgpetition.com/knijoven-balgarski/index.html

Моля прочете и подпишете това!

# 272
  • Мнения: 1 491
Честито на всички пораснали наборчета! Желая им едно незабравимо лято и успешно начало на училище
newsm59  bigdance2





Момичета, ето че наближаваме края и на тази тема, така че моля за предложения за ново заглавие за следващата (аз нали знаете, че съм куца от към рими  hahaha)

meri_zajo, подписах се  Mr. Green

# 273
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Честит Рожден Ден на Криси и Боян!
Здраве и весело лято!




Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 12:12 от ivben

# 274
  • Мнения: 147
здравейте.отдавна не съм писала,но няма нищо интересно.включвам се с няколко предложения:
лятото дойде,наборите тръгват на море.
наборската ни дружина казва чао на детската градина.
наборите ни големи,радват се на хубавото време.
порастналите ни мъничета,ще са вече ученичета.

# 275
  • Мнения: 300
НАБОРИТЕ НИ ГОЛЕМИ -СТЯГАТ СЕ ЗА ЛЯТНО ВРЕМЕ

# 276
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
здравейте.отдавна не съм писала,но няма нищо интересно.включвам се с няколко предложения:
лятото дойде,наборите тръгват на море.
наборската ни дружина казва чао на детската градина.
наборите ни големи,радват се на хубавото време.
порастналите ни мъничета,ще са вече ученичета.


belezza, страхотни предложения!  Crazy

# 277
  • Мнения: 1 491
bellezza, както винаги страхотни предложения. Аз бих се спряла на второто - наборската ни дружина казва чао на детската градина!
Ще бъде съвсем в унисон с приключването на годината...

# 278
  • Варна
  • Мнения: 966
bellezza, както винаги страхотни предложения. Аз бих се спряла на второто - наборската ни дружина казва чао на детската градина!
Ще бъде съвсем в унисон с приключването на годината...


и аз съм ЗА за това заглавие. А другите ще са подходящи за следващите ни темички  Peace

# 279
  • Мнения: 318
Здравейте и Честит рожден ден на малките палавници!Желаем им много здраве,смях и лyдории! bdbaloni
И на мен ми хареса второто заглавие! Peace newsm51за предложенията на bellezza!

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

наборската ни дружина казва чао на детската градина.

newsm10

# 281
  • Мнения: 1 159
НАБОРСКАТА НИ ДРУЖИНА КАЗВА"чАО" НА ДЕТСКАТА ГРАДИНА-страхотно е!bellezza ,както винаги,уникална си!Много ми хареса,много в тон с това,което ни вълнува!Браво!Дано и другите майчета го одобрят!Да не ви казвам,че Макс си брои дните,които му остават в "омразната"детска градина #Crazy!Така и не го заобича това заведение и това е!Категорично отпада варианта да остане и през лятото!Предпочитал сам да стои!Открих няколко занимални на що годе поносими цени,те са ми за краен случай.Кой ви гледа децата,бе хора?

# 282
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз няма да я оставям през лятото на градина. Явиха се доброволци, които ще я гледат- бабите разбира се Mr. Green

# 283
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
НАБОРСКАТА НИ ДРУЖИНА КАЗВА"чАО" НА ДЕТСКАТА ГРАДИНА-страхотно е! ......... Кой ви гледа децата,бе хора?

Заглавието и на мен ми харесва!  bouquet

Моето дете до сега през лятото го гледаше моята баба. Доста и станаха годинките и болежките обаче. И сега ще си синхронизираме отпуските със свекърва ми и майка ми и все някак ще се справим. И сестра ми ще си е тук лятото, абе ще впрегнем цялата рода, все ще я изгледаме някак си за 3 месеца Laughing

# 284
  • Мнения: 1 159
Трепет,все повече се замислям за варианта да стои сам!Това ще се налага може би един път в седмицата,но ще трябва до 17.10 да е сам!Досега е оставал за 4-5 часа сам,не е имало никакви проблеми,уф,ще измислим нещо1

Общи условия

Активация на акаунт