"Интернешънъл Мастерс Паблишърс" - "Лесно и вкусно"?

  • 40 428
  • 162
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 358
Аз пък сега от пощата взех една купчинка от брошурите, че малката обича да търка със стотинка такива с изненади. Хареса ми идеята и на мен с подредбата. А,чантите наистина,нямат размери, и иначе май прилично изглеждат за 9.90 newsm78

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Обаждане по телефона достатъчно ли е да откажеш по-нататъшни пратки?
Днес взех първата поръчка от какртите с животни+раницата. Все още не съм ги разгледала и не съм решила, но 99% е сигурно, че ще откажа следващите.
Що ли се вързах на мрънкането на диването Tired

# 17
  • Мнения: 743
Аз пуснах за готварските рецепти. На мен са ми необходими, намам книга или нещо подобно, само ровя из нета и разпе4атвам.
Имам въпрос - след колко време пристигат?

# 18
Аз получих "Чудният свят на животните" и признавам, че се зарибих - получих първата пратка класиор с 36 карти и подарък раница, преди два дни получих втората пратка 12 карти със специална оферта - да получавам по 36 карти всеки месец за цена 24 лв на пратка като така спестявам 6 лв. Като цяло ми се иска да събера всички карти, но аз също съм разочарована от подхода им.

# 19
 Laughingрецептите добре дошли,че има много некадърни готвачи  chef newsm78

# 20
  • Мнения: 8
Аз се зарибих с класьора "Чудния сват на животните". Реших, че мога да отделям по 9.90лв на месец за нещо подобно. Получих и въпросната оферта за 3 пакета за 24лв (с пощенските разходи близо 26лв) и сега всеки месец трябва да давам по 26лв, а това вече ми се вижда доста.  #Cussing out
 Наистина класьорът е интересен и полезен, но сигурно съм дала над 120лв за него и смятам вече да се откажа.
 Класьорът ми е почти пълен (може би има място за НАЙ-много 36 карти), но никъде не е опоменато колко общо карти са. Всъщност вече съм много разочарована и смятам да се обадя, за да разбера колко още пакета с карти остават. Ако са 1-2 ще продължа да ги събирам, но ако са повече или "надуша" нещо съмнително веднага ще се откажа. #2gunfire
 Накой знае ли нещо относно броя на картите?

# 21
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Аз ги имам. Рецептите са хубави, особенно за тези които нямат книги, също така са добре оформени и подредени. Кутията също е удобна - да си я сложиш някъде в кухнята. Прилича на контейнер от хладилник, но с капак. Моята беше спукана, обадих се и ми я подмениха веднага.
Чантите са прилични, не са за изхвърляне. Голямата чанта позвам за детето когато излизаме не вън за разни боклучки, но всъщност си е доста удобна и за из път - примерно за парфюмите, кремове, пасти, четки и т.н.
Средната ....
Малката е добра козметичка.
Принципно за тези пари си заслужава. Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 242
Аз събирам животните. Сега ще отговоря, за да си взема чантите и началото на рецептите. Ако не ми харесва, обаждаш им се и се отказваш. По принцип и в чужбина тези неща ги има. Хората просто си получават подаръците и ако не им харесва, се обаждат и прекратяват. А подаръците си остават за вас. Пише изрично, че можеш винаги да се обадиш и да се откажеш. Така че взимайте подаръците и ...  Stop Peace
Забравих да добавя, че нашето дойде с NG Kids.

# 23
  • Мнения: 352
Момичета , и аз се хванах на въдицата. получих преди месец Адресирано до... И върнах да ми пратят рецептите с чантите. Получих, платих , а днес изпратили още карти ,но много малко за 8лв. Но заедно с това и запис да платя в Уникредит Булбанк и това ме притеснява. Ако не съм платяла в срок-имало лихви  ShockedПървият колет получих по пощата, но сега бяха оставили писмото при пощенските кутии. Изумявам се как така ме задължават да платя като писмото не е предадено лично. Чиста случайност си е ,че дойде при мен. Тук всичко се краде.  Не искам да получавам повече и ще им звъня. Незнам сега дължа ли тези 8лв. на уникредит Булбанк. Да не съм длъжница на тази банка и да ми цъфне някоя сума с лихвите? Направо съм изумена от зарибяването. Какво да направя?

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Чрез детското Нейшънъл джеографик получих покана за участие в промоцията на "Интернешънъл Мастерс Паблишърс". Харесаха ми и трите чанти, които ще получа, ако изпратя писмото. Много напомнят на РД, а те са класически досадници. Заринаха ме със спам. Само при мисълта, че ще се повтори този театър- не ща им ни чантите, ни рецептите.

И мен замалко да ме хванат за носа, но реших да се обадя по телефона и да се осведомя какво точно става, защото на детето му се бяха паднали и четирите аса. И се оказа, че няма краен срок но девойката така и не успя да ми обясни стъпка по стъпка ако направя това дали ще стане онова.

# 25
  • Мнения: 54
чантите не са идеално лоши, а и ги пращат с първия колет, но после може да си поръчаш и още рецепти само където тези рецепти не са близо до нашата кухня много измислени  и   chef  chef  chefполовината продукти не сме ги чували но пък за 5, 10 лев три чанти не е лошо.

# 26
Аз се обадих по телефона, за да се откажа. Мисля, че събрах достатъчно. Операторът, с който разговарях ми обясни, че трябва да изпратя последния пакет, който съм получила, заедно с фактурата по пощата. Но когато отидох да изпращам писмото, пощенската служителка ми обясни, че наскоро имало един случай с едно момче, което по същия начин са му казали да се откаже и след това продължали да му изпращат още карти и на всичкото отгоре дължало пари. Но за съжаление не си пазило квитанцията за писмото и се наложило да търсят по архиви кога е изпратил писмото, да прави  и да им го праща отново и прочие, за да удостои, че наистина е върнал картите.  Не съм много наясно, но сериозно се притесних да не се окаже, че и мен не са отписали и да продължат да ми изпращат още карти. Изпратих писмото препоръчано и запазих всички съпровождащи му документи, както ме посъветва пощенската служителка и се надявам да нямам допълнителни главоболия. Знам, че занапред не бих се захванала да колекционирам подобна книга. Като реша да си купя някоя ще посетя наблизко книжарница, няма да се хващам вече на подобни зарибявайки. Тази книга ми излезе прекалено скъпа. За тези пари, които дадох до момента мисля, че щях да имам поне 4-5 енциклопедии за животни.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 061
Аз се зарибих с класьора "Чудния сват на животните". Реших, че мога да отделям по 9.90лв на месец за нещо подобно. Получих и въпросната оферта за 3 пакета за 24лв (с пощенските разходи близо 26лв) и сега всеки месец трябва да давам по 26лв, а това вече ми се вижда доста.  #Cussing out
 Наистина класьорът е интересен и полезен, но сигурно съм дала над 120лв за него и смятам вече да се откажа.
 Класьорът ми е почти пълен (може би има място за НАЙ-много 36 карти), но никъде не е опоменато колко общо карти са. Всъщност вече съм много разочарована и смятам да се обадя, за да разбера колко още пакета с карти остават. Ако са 1-2 ще продължа да ги събирам, но ако са повече или "надуша" нещо съмнително веднага ще се откажа. #2gunfire
 Накой знае ли нещо относно броя на картите?
Diploma колко карти горе-долу имаш, че почти се е напълнил класьора? Питам, защото и аз направих голямата глупост "да се абонирам" за тез животни  Crazy, обаче отказах офертата за 3х7.99, а си получавам 1х9.99. Даже 1 месец не бях платила (ей така, да видя какво ще стане) и те пак ми пратиха карти, заедно с подсещане да си платя старите в някакъв срок, след който започвали да текът лихви...
Та се чудя да продължавам ли да си ги плащам (днес малкият отвори поредната порция карти) или да се потказвам...затова ми е интересно колко карти събира класьора, а и колко са общо...
Мнооого измислено това издателство...как се хванах и аз на хорото  ooooh!

# 28
  • Мнения: 1 520
И аз се питам колко са картите.
Нашият класьор е пълен на половина вече, а сега съм получавала три пъти. Първо там колко бяха, после един пакет, абонирах ни да идват по три, уж за по-бързо и това е. Не се сещам други пакети да са идвали. Значи излиза, че още два пъти като ми пратят по три пакета - трябва да сме го напълнили.

Много ме яд, наистина ни излиза през носа - цената накрая си е колкото няколко хубави книжарски енциклопедии. Ама пусто, като не ми се оставя и хорото по средата. Като сме почнали да ги събираме ми се ще да ги съберем. Ама си мисля наистина ако са два-три пакета. Да напълним класьора.

Ако следим номерацията на картите ще да има още твърде много.

# 29
  • Мнения: 5 539
Ако ми трябва чанта - отивам в магазин за чанти, ако ми трябва раница - също. Ако ми трябва енциклопедия - обръщам се към книжарница, а ако ми трябват рецепти - ровя в интернет. Peace

Общи условия

Активация на акаунт